http://kariera.mk

Dalin pamjet e operacionit, si e shpëtoi policia 23-vjeçarin e marrë peng në Tiranë

para 8 muajve - Gazeta Tema

Publikohen pamjet e operacionit te Policisë ku u lirua 23 vjecari maqedonas i cili ishte marrë peng nga tre persona në kodrat e Farkës mbi godinën e Kryegjyshatës në Tiranë. Tre persona në bashkëpunim...

Video/ Dalin pamjet, ja si e shpëtoi policia 23- vjeçarin e marrë peng

para 8 muajve - Lexo

Publikohen pamjet e operacionit te Policisë ku u lirua 23 vjecari maqedonas i cili ishte marrë peng nga tre persona në kodrat e Farkës mbi godinën e Kryegjyshatës në Tiranë. Tre persona në bashkëpunim...

Dalin pamjet e operacionit: Si e shpëtoi policia pengun në Tiranë

para 8 muajve - Albeu

Kanë dalë pamjet e operacionit të policisë së Tiranë s gjatë paradites së sotme teksa shpëton nga pengmarrësit 23 vjeç arn nga Maqedonia Davor Velefski. Ngjarja ndodhi në zonën e Farkës, Farkës mbi godinën...

Peng për 250 mijë euro, arrestohen dy tiranasit

para 8 muajve - Vizion Plus

Policia ka arrestuar dy shtetas në Tiranë pasi akuzohen se kanë marrë peng njështetas nga Maqedonia e Veriut. Forcat e rendit realizuan operacionin e koduar “Lake” duke prangosur shtetasit me inicialet...

Dalin pamjet e operacionit: Si e shpëtoi policia pengun në Tiranë

para 8 muajve - Tetova Sot

Kanë dalë pamjet e operacionit të policisë së Tiranës gjatë paradites së sotme teksa shpëton nga pengmarrësit 23 vjeçarn nga Maqedonia Davor Velefski. Ngjarja ndodhi në zonën e Farkës, Farkës mbi godinën...

Morën peng maqedonasin dhe i kërkuan 250 mijë Euro, arrestohen 2 persona në Tiranë

para 8 muajve - Gazeta Express

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga dy shtetas dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, nën akuzën ‘Heqje e padrejtë e lirisë’ dhe ‘Shtrëngimit me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë’....

Arrestohen personat që morën peng maqedonasin dhe i kërkuan 250 mijë euro

para 8 muajve - Sinjali

Policia e Tiranës ka vendosur në pranga dy shtetas dhe një tjetër po procedohet në gjendje të lirë, nën akuzën ‘Heqje e padrejtë e lirisë’ dhe ‘Shtrëngimit me anë të kanosjes ose dhunës për dhënien e pasurisë’....

250 mijë euro ose…si u mor peng 23 vjeçari strugan në Shqipëri, arrestohen autorët

para 8 muajve - Ina

Dy persona janë arrestuar në Tiranë pasi në bashkëpunim me një tjetër kanë marrë peng dhe kanë kërcënuar për t’i marrë një shumë prej 250 mijë eurosh një 23 vjeçari maqedonas. Policia bën me dije se forca...

“Na jep 250 mijë euro ose…” Morën peng 23-vjeçarin, arrestohen dy autorët

para 8 muajve - Koha Jone

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen së kanë marrë peng një 23-vjeçar nga Maqedonia, ndërsa i kanë kërkuar atij një shumë të madhe lekësh. Në kuader të operacionit policor të koduar...

“Na jep 250 mijë euro”/ Morën peng dhe kërcënuan të riun, dy të arrestuar

para 8 muajve - Opinion

Dy persona janë arrestuar në Tiranë pasi në bashkëpunim me një tjetër kanë marrë peng dhe kanë kërcënuar me armë një 23 vjeçar maqedonas për t’i marrë një shumë prej 250 mijë eurosh. Operacioni “Lake”...

“Na jep 250 mijë euro ose…”, morën peng 23-vjeçarin, arrestohen dy autorët

para 8 muajve - BalkanWeb

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen së kanë marrë peng një 23-vjeçar nga Maqedonia, ndërsa i kanë kërkuar atij një shumë të madhe lekësh. Në kuader të operacionit policor të koduar...

“Na jep 250 mijë euro ose…”, morën peng 23-vjeçarin, arrestohen dy autorët

para 8 muajve - Medial

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen së kanë marrë peng një 23-vjeçar nga Maqedonia, ndërsa i kanë kërkuar atij një shumë të madhe lekësh. Në kuader të operacionit policor të koduar...

"Na jep 250 mijë euro" dy persona marrin peng 23-vjeçarin

para 8 muajve - Albeu

Dy persona janë vënë në pranga në Tiranë pasi kishin marrë peng një shtetas të Maqedonisë duke i kërkuar nën kërcënim dhënien e 250 mijë eurove. Burime zyrtare bëjnë me dije se të arrestuar një 41 vjeç...

“Më vunë pistoletën në kokë’/ E morën peng 23-vjeçarin dhe e kërcënuan ‘na jep 250 mijë euro ose…’, zbardhet ngjarja e rëndë në Tiranë. Kush u arrestua (Detajet)

para 8 muajve - Sot News

Forcat e Posaçme "Shqiponja" në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Nr.1 kanë bërë të mundur finalizimin e operacionit të koduar "Lake". Në pranga kanë rënë dy shtetas dhe një tjetër është proceduar...

250 mijë euro ose të shkon koka, si u mor peng 23 vjeçari strugan në Shqipëri, arrestohen autorët

para 8 muajve - InfoShqip

Dy persona janë arrestuar në Tiranë pasi në bashkëpunim me një tjetër kanë marrë peng dhe kanë kërcënuar për t’i marrë një shumë prej 250 mijë eurosh një 23 vjeçari maqedonas. Policia bën me dije se forca...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK