http://kariera.mk

Këto janë lojërat më e popullarizuar për iPhone në vitin 2019

para 8 muajve - Tetova Sot

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat për këtë vit, ndërsa loja falas Mario Kart, e cila debutoi...

Lojrat më të popullarizuara për iPhone në vitin 2019

para 8 muajve - Gazeta Observer

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat për këtë vit, ndërsa loja falas Mario Kart, e cila debutoi...

Këto janë lojërat më e popullarizuar për iPhone në vitin 2019

para 8 muajve - Medial

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat për këtë vit, ndërsa loja falas Mario Kart, e cila debutoi...

Ja lojërat më të popullarizuara për iPhone në vitin 2019

para 8 muajve - Periskopi

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat për këtë vit, ndërsa loja falas Mario Kart, e cila debutoi...

Këto janë lojërat më të popullarizuar për iPhone në vitin 2019

para 8 muajve - Periskopi

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat për këtë vit, ndërsa loja falas Mario Kart, e cila debutoi...

Këto janë lojërat më e popullarizuar për iPhone në vitin 2019

para 8 muajve - Gazeta Express

Pavarësisht që u shfaq goxha vonë, loja Mario Kart Tour është më e popullarizuara për iPhone në vitin 2019. Kompania Apple i ka publikuar listat për këtë vit, ndërsa loja falas Mario Kart, e cila debutoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK