http://kariera.mk

29 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit

para 8 muajve - Insajderi

Natën e 8 dhjetorit 1990, rreth 300 studentë nisën atë që më vonë u quajt Lëvizja Studentore 90-tës. Ata të organizuar marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi mes...

Sot 29 vjet nga Lëvizja Studentore e dhjetorit. Shqipëria e gjunjëzuar nga tërmeti dhe kriza politike

para 8 muajve - BalkanWeb

Sot shënohen 29 vite nga Lëvizja Studentore e ’90-ës. Të gjithë e mbajnë mend natën e 8 dhjetorit 1990, kur rreth 300 studentë marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi...

Sot 29 vjet nga Lëvizja Studentore e dhjetorit. Shqipëria e gjunjëzuar nga tërmeti dhe kriza politike

para 8 muajve - Koha Jone

Sot shënohen 29 vite nga Lëvizja Studentore e ’90-ës. Shumë e mbajnë mend natën e 8 dhjetorit 1990, kur rreth 300 studentë marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi...

​29 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit

para 8 muajve - Gazeta Express

Natën e 8 dhjetorit 1990, rreth 300 studentë nisën atë që më vonë u quajt Lëvizja Studentore 90-tës. Ata të organizuar marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi mes...

“8 dhjetori”, sot Dita e Rinisë

para 8 muajve - Standard

8 dhjetori është Dita kombëtare e Rinisë, një ditë që shënon dhe 27-vjetorin e vendosjes së pluralizmit në Shqipëri. Prej vitit 2009, me vendim të marrë nga Kuvendi i Shqipërisë, kjo datë përkujtohet si...

29 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit

para 8 muajve - Arbresh

Natën e 8 dhjetorit 1990, rreth 300 studentë nisën atë që më vonë u quajt Lëvizja Studentore 90-tës. Ata të organizuar marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi mes...

29 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit

para 8 muajve - Zyrtare

Natën e 8 dhjetorit 1990, rreth 300 studentë nisën atë që më vonë u quajt Lëvizja Studentore 90-tës. Ata të organizuar marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi mes...

29 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit

para 8 muajve - Periskopi

Natën e 8 dhjetorit 1990, rreth 300 studentë nisën atë që më vonë u quajt Lëvizja Studentore 90-tës. Ata të organizuar marshuan nga Qyteti Studenti drejt qendrës së Tiranës. Marshimi i tyre ndaloi mes...

29 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit

para 8 muajve - KosovaPress

Marshimi i tyre ndaloi mes qytetit të tyre dhe bulevardit të Tiranës. Radhët e tyre ishin shtuar minutë pas minute dhe turma kishte mbërritur deri në 1000 persona. Përkundër paraqitjes së forcave policore,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK