http://kariera.mk

Zhduket adoleshentja shqiptare, familjarët: Ishte në shkollë por nuk u kthye…

para 8 muajve - Standard

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja shqiptare në Gjermani, familjarët: Ishte në shkollë por nuk u kthye

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja shqiptare nga Tetova në Gjermani: “Ishte në shkollë por nuk u kthye”

para 8 muajve - Aktuale

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja nga Tetova në Berlin: Ishte në shkollë por nuk u kthye

para 8 muajve - Zhurnal

Berlin, 7 dhjetor – Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor....

Zhduket adoleshentja shqiptare në Gjermani: Ishte në shkollë por nuk u kthye

para 8 muajve - Albeu

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja nga Tetova në Gjermani: “Ishte në shkollë por nuk u kthye”

para 8 muajve - Tetova Sot

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja shqiptare nga Tetova në Gjermani: “Ishte në shkollë por nuk u kthye”

para 8 muajve - Flaka

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja shqiptare në Gjermani: Ishte në shkollë por nuk u kthye

para 8 muajve - Tetova1

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

Zhduket adoleshentja shqiptare nga Tetova në Gjermani: “Ishte në shkollë por nuk u kthye”

para 8 muajve - Fol

Një adoleshente shqiptare është zhdukur në rrethana misterioze në Berlin të Gjermanisë. Familjarët e saj, tregojnë se kanë humbur kontaktet me 16-vjeçaren që prej datës 29 nëntor. Sipas kushëririt të vajzës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK