http://kariera.mk

Bashkia e Durrësit miraton bonusin e qirasë për 660 familje, ja dokumentet që duhen plotësuar, 7 mijë kontrolle për cilësinë e objekteve

para 8 muajve - Sot News

Pas Bashkisë së Tiranës, dje edhe Bashkia e Durrësit ka miratuar fondin për bonusin e qirasë, që do të shkojë për familjet e prekura nga tërmeti dhe që kanë ngelur pa shtëpi. Bashkia e Durrësit sakaq ka...

Bonus qiraje për një vit/ Voda për ATSH-në: Familjet që do të përfitojnë

para 8 muajve - Medial

TIRANË, 7 dhjetor/MEDIAL/- Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda deklaron për MEDIAL se 600 familje të mbetura pa strehë nga tërmeti i 26 nëntorit marrin bonusin e qirasë. “Sot këshilli bashkiak miratoi...

Bonus qiraje për një vit për 600 familje, Voda: Do shihet mundësia e zgjerimit të numrit

para 8 muajve - Koha Jone

Zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda thotë se 600 familje të mbetura pa strehë nga tërmeti i 26 nëntorit marrin bonusin e qirasë. ”Sot këshilli bashkiak miratoi dhënien e bonusit të banimit për ato familje...

Këshilli bashkiak në Durrës miraton bonusin e parë të qirasë për 660 familje të prekura nga tërmeti

para 8 muajve - Koha Jone

Këshilli Bashkiak i Bashkisë Durrës ka vendosur në mbledhjen e sotme miratimin e bonusit të qirasë për 660 familje e para që kanë aplikuar pranë Bashkisë Durrës. Vlera e pagesës së qirasë mujore do të...

Tërmeti iu shkatërroi banesat/ Miratohet bonusi i qirasë për 660 familje në Durrës, ja dokumentet që duhen për të përfituar

para 8 muajve - BalkanWeb

Kur kanë kaluar 11 ditë nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, Zyra e Menaxhimit të pasojave nga ky fenomen sjell një bilanc të përditësuar me të dhënat më të fundit nga zonat e prekura. Në një njoftim...

Tërmeti iu shkatërroi banesat, vjen lajmi i mirë nga Bashkia Durrës/ Miratohet bonusi i qirasë për 660 familje, ja dokumentet që duhen për të përfituar

para 8 muajve - Sot News

Kur kanë kaluar 11 ditë nga tërmeti shkatërrimtar i 26 nëntorit, Zyra e Menaxhimit të pasojave nga ky fenomen sjell një bilanc të përditësuar me të dhënat më të fundit nga zonat e prekura. Në një njoftim...

Bilanci/Voda: Bashkia e Durrësit miraton bonusin e qirasë për 660 familjet e para

para 8 muajve - Koha Jone

Në një deklaratë për shtyp, zëvendësministrja e Brendshme Rovena Voda bëri përditësimin e të dhënave dhe bilancin mbi dëmtimet në persona dhe infrastrukturë. Voda jep lajmin e mirë se bashkia e Durrësit...

Tërmeti/ Bashkia e Durrësit miraton bonusin e qirasë për 660 familje

para 8 muajve - Opinion

Bashkia e Durrësit ka miratuar bonusin e qirasë për 660 familjet e para që kanë aplikuar. Në një deklaratë për shtyp, zëvendësministrja e Brendshme Rovena tha se vlera e pagesës së qirasë mujore do të...

Durrës, Bashkia vendos bonus qeraje për 660 familjet e para të prekura nga tërmeti

para 8 muajve - Lexo

“Këshilli Bashkiak i Bashkisë Durrës vendos në mbledhjen e sotme miratimin e bonusit të qirasë për 660 familjet e para që kanë aplikuar pranë Bashkisë Durrës”, deklaroi sot zv/ministrja e Brendshme, Rovena...

Të dhënat zyrtare, bilanci i dëmeve dhe punës pas tërmetit

para 8 muajve - Lexo

Këshilli Bashkiak i Bashkisë Durrës vendos në mbledhjen e sotme miratimin e bonusit të qirasë për 660 familje e para që  kanë aplikuar pranë Bashkisë Durrës. Vlera e pagesës së qirasë mujore do të jetë...

Durrësi e Tirana miratojnë bonuset e qerasë për 1600 familje të prekura nga tërmeti

para 8 muajve - Arbresh

Këshilli Bashkiak i Bashkisë Durrës vendos në mbledhjen e sotme miratimin e bonusit të qirasë për 660  familje e para që  kanë aplikuar pranë Bashkisë Durrës. Vlera e pagesës së qirasë mujore do të jetë...

“Pas Tiranës edhe Durrësi do miratojë bonusin e qirasë!”, Çuçi me plan strategjik për rehabilitimin e të dëmtuarve nga tërmeti: Deri tani 18 investitorë të angazhuar!

para 8 muajve - Sot News

Ministri Fuqiplotë, Bledi Çuçi tha se ka shkuar në 13000 numri i njerëzve të strehuar në hotele, ndërsa njoftoi se pas Tiranës edhe Durrësi do të miratojë bonusin e qirasë për akomodimin e njerëzve në...

Çuçi: Durrësi do miratojë bonusin e qirasë, 18 investitorë të angazhuar për të bërë riparimet

para 8 muajve - Lexo

Ministri Fuqiplotë, Bledi Çuçi tha se ka kaluar në 13000 numri i njerëzve të strehuar në hotele, ndërsa njoftoi se pas Tiranës edhe Durrësi do të miratojë bonusin e qirasë akomodimin e njerëzve në ambiente...

Banesa juaj është dëmtuar nga tërmeti? Këto janë PROCEDURAT që duhet të ndiqni për të përfituar bonusin e qirasë. Ja dokumentacioni që duhet të dorëzoni

para 8 muajve - Sot News

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi dëme kolosale jo vetëm në Durrës por edhe në Tiranë. Nga ekspertët dhe inxhinierët shumë pallate dhe banesa janë konsideruar të pabanueshme. Bashkia e Tiranës ka bërë me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK