http://kariera.mk

“Merrni në dorë fatin e atdheut”, Meta kujton ‘8 Dhjetorin’ me këtë video-mesazh për tërmetin tragjik

para 8 muajve - BalkanWeb

Presidenti Ilir Meta kujton përmes një postimi në “Facebook” 29-vjetorin e Lëvizjes Studentore, që ia doli të rrëzojë regjimin komunist. Në mesazhin e tij, Meta e përqendron të gjithë vëmendjen te tërmeti...

8 DHJETORI/ Meta kujton lëvizja studentore: Demokracia mbrohet me çdo çmim

para 8 muajve - Albeu

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka kujtuar sot me anë të një postimi në Facebook, 8 Dhjetorin, që përkon me në Ditën e Rinisë. Meta ka shprehur mirënjohjen për çdo vajzë e djalë dhe për të gjithë shqiptarët,...

“Merrni në dorë fatin e atdheut”, Meta kujton ‘8 Dhjetorin’ me këtë video-mesazh

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ilir Meta nuk bëri protestë siç kishte paralajmëruar ditën e sotme por kujton përmes një postimi në “Facebook” 29-vjetorin e Lëvizjes Studentore, që ia doli të rrëzojë regjimin komunist. Në mesazhin e...

“Merrni në dorë fatin e atdheut”/ ‘Dita e Rinisë’, Meta falenderon të rinjtë vullnetarë

para 8 muajve - Standard

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reagur me një postim në facebook me rastin e 8 Dhjetorit ditës së Rinisë shqiptare. Postimi i plotë: Me mijëra të reja e të rinj shqiptarë, të organizuar vullnetarisht...

Meta mesazh qytetarëve shqiptar në Ditën e Rinisë

para 8 muajve - Opinion

Presidenti i vendit Ilir Meta ka uruar qytetarët shqiptar për Ditën e Rinisë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai falënderoi çdo të ri që ndihmoi në mënyrë vullnetare, brenda dhe jashtë Shqipërisë,...

“8 Dhjetori”, Meta himnizon Azem Hajdarin

para 8 muajve - Lexo

Presidenti Ilir Meta kujton përmes një postimi në “Facebook” 29-vjetorin e Lëvizjes Studentore. Në mesazhin e tij, Meta ka në fokus tërmetin e 26 nëntorit, teksa shkruan se mijëra të rinj e të reja të...

‘Demokracia nuk negociohet’, Meta në Ditën e Rinisë: Falenderoj të rinjtë vullnetarë pas pasojave të termetit

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka reagur me një postim në facebook me rastin e 8 Dhjetorit ditës së Rinisë shqiptare. Duke permendur ngjarjen tragjike të termetit që goditi vendin kreu i shteit shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK