http://kariera.mk

Ky do të jetë moti gjatë ditës së sotme

para 8 muajve - Insajderi

​Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 8 muajve - RTV 21

Temperaturat maksimale deri në 17 gradë Sot në Shqipëri do të mbizotërojë një mot me alternime kthjellimesh dhe vranësirash, por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Temperaturat do të pësojnë një...

Shijojeni edhe këtë të diele, këto janë temperaturat për sot

para 8 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Diell dhe reshje shiu, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 8 muajve - Top Channel

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë:...

Bëhuni gati, ky do të jetë moti për sot

para 8 muajve - OraInfo

Ndryshojnë temperaturat në vendin tonë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - RTV 21

Temperaturat maksimale deri në 9 gradë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë...

Parashikimi i motit, 8 dhjetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Era do të fryjë në drejtim Veriperëndimor me forcë valëzimi deri në2-3 ballë. Në Kosovë moti do të jetë i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Temperaturat...

Shijojeni edhe këtë të diele, këto janë temperaturat për sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Moti e diel, 8 Dhjetor 2019

para 8 muajve - Medial

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e vlerave të presionit të ulët atmosferik duke kushtëzuar intervale kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojne në skajin verior dhe jugor, ndersa pjesa tjetër...

Moti e diel, 8 Dhjetor 2019

para 8 muajve - Vizion Plus

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e vlerave të presionit të ulët atmosferik duke kushtëzuar intervale kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojne në skajin verior dhe jugor, ndersa pjesa tjetër...

Ky pritet të jetë moti nesër në Kosovë

para 8 muajve - Shprehja

IHMK ka bërë të ditur se temperaturat minimale pritet të lëvizin mes 1 e 3 gradë celsius, shkruan lajmi.net. Ato maksimale, mes 7 e 9 gradë celsius. “Do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira...

Moti sot në vendin tonë

para 8 muajve - Sinjali

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Shenja

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Temperatura minimale gjatë natës dhe gjatë orëve të para të mëngjesit lëvizte prej -2 deri 5 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore do të jetë...

Keni bërë plane për ditën e sotme? Hidhini një sy motit

para 8 muajve - Lexo

Nëse keni plane për ditën e sotme atëherë edhe moti është në krahun tuaj. Gjatë orëve të para të ditës moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura por me kalimin e orëve do të fillojnë kthjellimet...

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë: në zonat malore nga 01ºC deri në 08ºC, në zonat e ulëta nga 07ºC në 15ºC dhe në zonat bregdetare nga 12°C në 17ºC. Era do të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Arbresh

Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Temperatura minimale gjatë natës dhe gjatë orëve të para të mëngjesit lëvizte prej -2 deri 5 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të jetë...

Sot mot pjesërisht i vranët dhe me diell

para 8 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me diell Temperaturat maksimale gjatë ditës do të arrijnë në 9 gradë Celsius, përcjell lajmi.net....

Parashikimi i motit në Shqipëri

para 8 muajve - Periskopi

Sot në Shqipëri do të mbizotërojë një mot me alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë:...

Shijojeni edhe këtë të diele, këto janë temperaturat për sot

para 8 muajve - Gazeta Observer

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Shijojeni edhe këtë të diele, këto janë temperaturat për sot

para 8 muajve - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius.“Do të mbajë mot kryesisht...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Moti në Shqipëri

para 8 muajve - Arbresh

Shqipëria sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje shiu janë të pakta. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku do variojnë:...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - KosovaPress

“Do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës pjesërisht i vranët dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1 deri 3...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - GazetaBlic

Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht i qetë, ne tenperatura deri në 9 gradë celsius. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1 deri 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Mot i vranët gjatë ditës së diel

para 8 muajve - Insajderi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Keni plane? Shikoni ç'rezervon moti për nesër

para 8 muajve - Sot News

E dielë, 8 dhjetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM RESHJET Nesër (e diel, dt. 08) priten reshje të dobëta në të gjithë vendin (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). TEMPERATURAT Nesër...

Mos dilni pa çadër nesër, reshje shiu në të gjithë territorin, në zonat malore dëborë

para 8 muajve - Koha Jone

E dielë do të jetë me mot të paqëndrueshëm, ku në të gjithë territorin e vendit do të ketë reshje të dobëta shiu. Sipas Meteoalb vendi yne paraqitet me vranesira te shumta te cilat do te sjellin rreshje...

Ky është moti për nesër

para 8 muajve - Klan Kosova

Në Kosovë nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë, transmeton Klan Kosova. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1 deri 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet...

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën

para 8 muajve - Gazeta Express

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të jetë pjesërisht i vranët...

Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - Zyrtare

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën

para 8 muajve - Medial

20:45 | 7 Dhjetor 2019 Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të...

Keni bërë plane për ditën e diel? Shihni çfarë ju ka rezervuar moti më parë…

para 8 muajve - Standard

Nëse keni plane për fundjavën, SHMU thotë se edhe moti është në krahun tuaj. Gjatë orëve të para të ditës moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura por me kalimin e orëve do të fillojnë kthjellimet...

Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - RTV 21

Moti nesër Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i qetë. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1 deri 3 gradë Celsius, ndërsa...

Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - Sinjali

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Sipas njoftimit, në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës pjesërisht i vranët dhe...

Befasuese, ja çfarë temperatura na presin nesër

para 8 muajve - OraInfo

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë një mot i ngrohtë. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur motin që pritet të mbajë për ditën e nesërme. IHMK ka bërë të ditur se temperaturat minimale...

Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - Arbresh

nstituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën

para 8 muajve - Infokusi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të jetë pjesërisht i vranët...

Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - Gazeta e re

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër në vendin tonë do të mbajë mot me mjegull, ndërsa gjatë ditës temperaturat maksimale do të arrijnë në 9 gradë Celsius. “Do të mbajë mot kryesisht...

​Parashikimi i motit për nesër

para 8 muajve - KosovaPress

“Do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës pjesërisht i vranët dhe me diell. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 1 deri 3...

Ky pritet të jetë moti nesër në Kosovë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur motin që pritet të mbajë për ditën e nesërme. IHMK ka bërë të ditur se temperaturat minimale pritet të lëvizin mes 1 e 3 gradë celsius. Ato maksimale,...

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën

para 8 muajve - Arbresh

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të jetë pjesërisht i vranët...

Instituti Hidrometeorologjik tregon se si pritet të jetë moti në Kosovë të dielën

para 8 muajve - Bota Press

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë mot kryesisht i qetë. Në mëngjes në ultësira parashihet të ketë mjegull, ndërsa gjatë ditës moti pritet të jetë pjesërisht i vranët...

Nëse keni plane për nesër, dita nis me vranësira të dendura, por ja çfarë parashikojnë meteorologët më pas

para 8 muajve - Gazeta Express

Nëse keni plane për ditën e nesërme, SHMU njofton se edhe moti është në krahun tuaj. Gjatë orëve të para të ditës moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura por me kalimin e orëve do të fillojnë...

Keni bërë plane për nesër? Dita nis me vranësira të dendura, por ja çfarë parashikojnë meteorologët më pas

para 8 muajve - Sot News

Nëse keni plane për ditën e nesërme, SHMU njofton se edhe moti është në krahun tuaj. Gjatë orëve të para të ditës moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura por me kalimin e orëve do të fillojnë...

Rikthehet bora në Kosovë: Këtë ditë pritet të zbardhohet toka përsëri

para 8 muajve - Insajderi

Në Kosovë pritet që bora të rikthehet në ditën e mërkurë, derisa temperaturat do të shkojnë deri në 1 gradë, transmeton Gazeta Metro. Sot në Kosovë po mban mot i vranët dhe me shi, ku temperaturat janë...

Vranësira dhe reshje lokale të shiut

para 8 muajve - Gazeta Express

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Moti sot

para 8 muajve - Iliria News

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Parashikimi i motit për fundjavën: Mbani me vete çadrat

para 8 muajve - Koha Jone

Sipas Meteolab vendi ynë paraqitet me vranësira të shumta të cilat do të sjellin rreshje shiu në pjesën më të madhe të Shqipërisë. Por zonat e thella veriore dhe lindore do të jenë në ndikimin e reshjeve...

Mot me vranësira dhe reshje lokale veçanërisht në mëngjes

para 8 muajve - Alsat-M

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Reshje shiu, si do të jetë moti sot

para 8 muajve - Albeu

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik....

Mot me shi dhe vranësira

para 8 muajve - Klan Kosova

Sot të mbajë mot me vranësira dhe parashihet të shoqërohen me reshje lokale shiu. Në mëngjes në ultësira ka mundësi të krijohet mjegulla dhe ngricat e dobëta. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin...

Parashikimi i motit për fundjavë

para 8 muajve - Gazeta Express

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu. Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Portalb

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Mot me vranësira dhe reshje lokale veçanërisht në mëngjes

para 8 muajve - Lajm

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Ja si do jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

para 8 muajve - Aktuale

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Bashke

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut, posaçërisht gjatë paradites ndërsa gjatë ditës do të hiqet vranësira. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej dy deri pesë gradë celsius kurse...

Keni bërë plane? Mësoni parashikimin e motit për fundjavë

para 8 muajve - Albeu

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta . Priten edhe reshje lokale shiu . Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale...

Vranësira dhe reshje lokale të shiut

para 8 muajve - Gazeta Observer

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Moti, e shtunë 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Medial

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të ulët atmosferik në veri të gadishullit apenin me ndikim dhe në vendin tonë do të diktoj mot me vranësira të dendura dhe reshje në të gjithë territorin....

Shira në të gjithë vendin, mos e hiqni çadrën nga dora

para 8 muajve - Albeu

E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme. Temperaturat do të variojnë nga 8 deri në...

Vazhdojnë reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 8 muajve - Koha Jone

Edhe sot do të vazhdojnë reshjet e shiut në të gjithë territorin. Reshjet herë pas here do të jenë në formën e shtërngatave. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do variojnë:...

Parashikimi i motit për sot dhe ditët në vazhdim

para 8 muajve - RTV 21

Mot i vranët me shi e borë Sot në ditën e parë të fundjavës meteorologët thonë se para nesh do të gjendet një ditë me vranësira të pjesshme të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës....

Mos harroni të merrni çadrat me vete/ Mësoni si parashikohet të jetë moti gjatë gjithë ditës së sotme

para 8 muajve - Sot News

Moti edhe ditën e sotme do të karakterizohet nga paqëndrueshmëria. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit priten reshje mesatare në qarqet Shkodër, Lezhë, Durrës, Tiranë dhe Fier,...

Parashikimi i motit, 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Opinion

Pjesa e parë e ditës paraqitet me vranësira të shumta të cilat do të sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të vendit. por zonat e thella veriore dhe lindore do të jenë në ndikimin e reshjeve të dëborës....

Moti, e shtunë 7 dhjetor 2019

para 8 muajve - Vizion Plus

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të ulët atmosferik në veri të gadishullit apenin me ndikim dhe në vendin tonë do të diktoj mot me vranësira të dendura dhe reshje në të gjithë territorin....

Ndryshon sërish moti, këto janë temperaturat për sot dhe nesër

para 8 muajve - OraInfo

Mot i ndryshueshëm në vikend. Fundajva me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu. Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes...

Mësojeni si do të jetë moti në dy ditët e fundit të javës

para 8 muajve - Sinjali

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu. Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu....

Mot me vranësira dhe reshje lokale veçanërisht në mëngjes

para 8 muajve - Medial

Shkup, 7 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik....

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 8 muajve - Tetova1

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut, posaçërisht gjatë paradites ndërsa gjatë ditës do të hiqet vranësira. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej dy deri pesë gradë celsius kurse...

Parashikimi i motit

para 8 muajve - Shenja

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Ja parashikimi i motit për sot

para 8 muajve - Lexo

Mbi vendin tonë moti parashikohet i vranët gjatë pjesës së parë të ditës me intervale kthjellimi në mbrëmje. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se do të ketë reshje shiu të herë pas hershme me...

Ja si do të jetë intensiteti i shirave në orët në vazhdim

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Mot soti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët e mesatar në formën e shtrëngatave. Megjithatë duke nisur nga orët e pasdites itensiteti...

Ja si do jetë moti gjatë ditës në Maqedoni

para 8 muajve - Zyrtare

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje lokale të shiut veçanërisht në mëngjes. Gjatë ditës vranësirat do të ulen, informon Shërbimi Hidrometeorologjik. Temperatura e mëngjesit do...

Parashikimi i motit për fundjavë

para 8 muajve - Bota Press

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu. Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu....

Fundajva me mot të butë dhe mjegull

para 8 muajve - Gazeta Observer

Fundajva me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu. Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu....

Moti në Shqipëri

para 8 muajve - Arbresh

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre e presionit të ulët atmosferik në veri të gadishullit apenin me ndikim dhe në vendin tonë do të diktoj mot me vranësira të dendura dhe reshje në të gjithë territorin....

Parashikimi i motit për fundjavë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu. Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu....

Fundajva me mot të butë dhe mjegull

para 8 muajve - KosovaPress

Sipas Prishtina Weather, moti sot në vendin tonë do të jetë më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu. Ditën vransira të ndryshueshme. Në mbrëmje në vise të ulëta mjegull, vende-vende mundësi...

Parashikimi i motit për ditët e ardhshme në Kosovë

para 8 muajve - Arbresh

7.12 – Mot më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu. Ditën vransira të ndryshueshme. Në mbrëmje në vise të ulëta mjegull, vende-vende mundësi për riga shiu. 8.12 – Butë dhe pjesërisht vranët....

Ndryshon moti, këto janë temperaturat

para 8 muajve - Zyrtare

7.12 – Mot më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu. Ditën vransira të ndryshueshme. Në mbrëmje në vise të ulëta mjegull, vende-vende mundësi për riga shiu. 8.12 – Butë dhe pjesërisht vranët....

Ndryshon moti, këto janë temperaturat

para 8 muajve - Periskopi

7.12 – Mot më i butë. Në mëngjes dhe paradite reshje lokale shiu. Ditën vransira të ndryshueshme. Në mbrëmje në vise të ulëta mjegull, vende-vende mundësi për riga shiu. 8.12 – Butë dhe pjesërisht vranët....

Parashikimi i motit për të shtunën

para 8 muajve - Gazeta Express

Shqipëria do të vijojë të presë reshje shiu edhe për ditën e nesërme. Shërbimit Meteorologjik Ushtarak parashikon: “ Paqëndrueshmëria do të vijojë edhe për ditën e nesërme. Moti do të jetë me vranësira...

Plane për të dalë? Mësoni fillimisht si do të jetë moti ditën e nesërme

para 8 muajve - Albeu

Paqëndrueshmëria do të vijojë edhe për ditën e nesërme . Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët e mesatar në formën e shtrëngatave....

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 8 muajve - Sinjali

Mot  i butë dhe me mjegull rreth viseve të ulëta do të mbretojë në vendin tonë gjatë kësaj fundjave, priten edhe reshje lokale shiu. Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 8 muajve - Gazeta Express

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Moti/ Ja si parashikohet të jenë temperaturat për fundjavën

para 8 muajve - Sot News

Moti për nesër pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme. Temperaturat do të variojnë nga 8 deri në 16 gradë....

Njihuni me parashikimin e motit për fundjavën

para 8 muajve - Sot News

Moti për nesër pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme. Temperaturat do të variojnë nga 8 deri në 16 gradë....

Surprizat e motit/ Ja çfarë kohe na pret në fundjavë…

para 8 muajve - Standard

E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme. Temperaturat do të variojnë nga 8 deri në...

Parashikimi i motit për 5 ditët në vijim

para 8 muajve - GazetaBlic

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Ndryshojnë temperaturat, ky do të jetë moti në fundjavë

para 8 muajve - OraInfo

Në kosovë pritet të ngriten pak temperaturat. Fundjavë me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta, është paralajmëruar se do të ketë në Kosovë. Priten edhe reshje lokale shiu. Në vise të ulëta do...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 8 muajve - GazetaBlic

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Mos harroni çadrat me vete/ Moti bën kthesën “e papritur”, zbuloni se çfarë ka “rezervuar” për fundjavën

para 8 muajve - Lexo

E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme. Temperaturat do të variojnë nga 8 deri në...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 8 muajve - Infokusi

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 8 muajve - Gazeta Observer

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Fundjavë me mot të butë, këto janë temperaturat

para 8 muajve - Zyrtare

Fundjavë me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta, është paralajmëruar se do të ketë.  Priten edhe reshje lokale shiu. Fundjavë me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta, është paralajmëruar...

Moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme

para 8 muajve - Arbresh

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Si pritet të jetë moti në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 8 muajve - Bota Press

Fundjava me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta. Priten edhe reshje lokale shiu Masa më të ngrohta ajrore kanë filluar të shtrihen mbi rajon, e nga perëndimi po afrohen vranësira të cilat gjatë...

Fundjavë me mot të butë, këto janë temperaturat

para 8 muajve - Periskopi

Fundjavë me mot të butë dhe mjegull rreth viseve të ulëta, është paralajmëruar se do të ketë.  Priten edhe reshje lokale shiu. Në vise të ulëta do të formohen shtresa të mjegullës, që vende-vende mund...

Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 8 muajve - Gazeta Express

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të intesifikohen gjatë pasdites dhe do të sjellin reshje shiu dhe dëbore në zonat e thella malore. Sipas Meteoalb,...

Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të intesifikohen gjatë pasdites dhe do të sjellin reshje shiu dhe dëbore në zonat e thella malore. Sipas Meteoalb,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK