http://kariera.mk

Partia e Gjuriçit tregon pse anëtari i saj është ulur me politikanët kosovarë

para 8 muajve - Zhurnal

Beograd, 8 dhjetor – Zhurnal.mk – Partia e Marko Gjuriqit, SNS, ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko...

Deputetja e PDK-së: Sveçla duhet t’i kërkojë falje Reçakut

para 8 muajve - OraInfo

Takimi i Xhelal Sveçlës me Marko Gjuriq ka nxitur reagime të shumta. Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar pas një takimi të Xhelal Sfeçles me të ashtuquajturin...

“Sveçla duhet t’i kërkoi falje Reçakut”

para 8 muajve - GazetaBlic

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Musliu: Sfeçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Gazeta Express

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Opozita në Beograd për takimin Sveçla-Gjuriq: Po negociohet futja e Listës Serbe në Qeverinë Kurti

para 8 muajve - InfoShqip

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë,...

Partia e Gjuriq tregon pse anëtari i saj është ulur me politikanët kosovarë

para 8 muajve - Insajderi

Partia e Marko Gjuriqit, SNS,  ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

U takua në Tiranë me Sveçlën, Gjinin e Abrashin, reagon partia e Gjuriq

para 8 muajve - Infokusi

Mbrëmë nga kryeqyteti i Shqipërisë, u bënë publike disa fotografi që dëshmojnë një takim në mes të shefit të të ashtuquajturës zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, me Xhelal Sveçlën, Ardian...

Ganimete Musliu thotë që Xhelal Sveçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Infokusi

Në fillim ishte Ivan Teodosijeviq, ish-ministër i Administratës e Pushtetit Lokal në Qeverinë e Kosovës. Pas tij, edhe Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, e shefi i të ashtuquajturës zyrës serbe për Kosovën,...

U takua në Tiranë me Sveçlën, Gjinin e Abrsahin, reagon partia e Gjuriq

para 8 muajve - Infokusi

Mbrëmë nga kryeqyteti i Shqipërisë, u bënë publike disa fotografi që dëshmojnë një takim në mes të shefit të të ashtuquajturës zyrës për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, me Xhelal Sveçlën, Ardian...

Partia e Gjuriqit tregon se çka po kërkon anëtari i saj në Tiranë

para 8 muajve - Gazeta Express

Partia e Marko Gjuriqit, SNS,  ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

Takimi i Gjuriqit me përfaqësuesit shqiptarë të Kosovës, reagon partia e tij

para 8 muajve - Sinjali

Partia e Marko Gjuriqit, SNS,  ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

Partia e Marko Gjuriqit përmes një komunikate tregon se çka po kërkon anëtari i saj në Tiranë

para 8 muajve - GazetaBlic

Partia e Marko Gjuriqit, SNS, ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

Sveçla i VV tregon se përse ishte ulur në një tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - InfoShqip

Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka treguar se përse ishte ulur në tavolinë së bashku me drejtorin e së ashtuquajturës Zyra Serbë për Kosovën, Marko Gjuriq, ishte për shkak se ata ishin...

Reagon partia e Gjuriqit, për takimin me Sveçlën, Gjinin e Abrashin

para 8 muajve - Medial

07:49 | 8 Dhjetor 2019 Partia e Marko Gjuriqit, SNS, ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të...

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - Medial

07:30 | 8 Dhjetor 2019 Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën...

Musliu: Sveçla ti kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Bota Press

Ganimete Musliu e cila është deputete nga radhët e PDK’së ka reagua për takimin e zyrtarit të VV’së Xhelal Sveçla, me Marko Djuric, i cili një ditë më parë mohoj krimet serbe në Reçak. Ajo ka thënë se...

“Sveçla duhet t’i kërkoi falje Reçakut”

para 8 muajve - Ekonomia Online

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Partia e Gjuriqit përmes një komunikate tregon se çka po kërkon anëtari i saj në Tiranë

para 8 muajve - Gazeta Observer

Partia e Marko Gjuriqit, SNS, ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

Musliu: Sfeçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Gazeta Observer

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Musliu: Sfeçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Bota Press

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Musliu: Sveçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Periskopi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sveçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Musliu: Sfeçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Zyrtare

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Musliu: Sfeçla duhet t’i kërkoj falje Reçakut

para 8 muajve - Periskopi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu ka reaguar në lidhje me takimin që e ka bërë Xhelal Sfeçla i VV-së me të ashtuquajturin drejtor të zyrës për Kosovën në Serbi, Marko...

Reagon partia e Gjuriqit, për takimin me Sveçlën, Gjinin e Abrashin

para 8 muajve - Arbresh

Partia e Marko Gjuriqit, SNS, ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 dhjetor...

Reagon partia e Gjuriqit, për takimin me Sveçlën, Gjinin e Abrashin

para 8 muajve - Zyrtare

Partia e Marko Gjuriqit, SNS,  ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - Arbresh

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

Reagon partia e Gjuriqit, për takimin me Sveçlën, Gjinin e Abrashin

para 8 muajve - Periskopi

Partia e Marko Gjuriqit, SNS,  ka reaguar për takimin në Tiranë me Xhelal Sveçlën, Ardian Gjinin e Arban Abrashin. Përmes një komunikate për media, SNS thotë se Marko Gjuriq do të qëndrojë deri më 9 nëntor...

Këshilltari i Pacollit: Gjuriq u arrestua si zagar fashist, tani ata ulen në tavolinë me të

para 8 muajve - Shprehja

Përmes një postimi në Facebook, Zyberaj ka thënë se është e papranueshme ulja në një tavolinë me Marko Gjuriqin, shkruan lajmi.net. Sipas tij, Gjuriq është një revisionist historik që udhëheq fushatën...

Sveçka i VV tregon se përse ishte ulur në një tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - Ina

Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka treguar se përse ishte ulur në tavolinë së bashku me drejtorin e së ashtuquajturës Zyra Serbë për Kosovën, Marko Gjuriq, ishte për shkak se ata ishin...

Opozita në Beograd për takimin Sveçla-Gjuriq: Po negociohet futja e Listës Serbe në Qeverinë Kurti

para 8 muajve - Ina

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë,...

Këshilltari i Pacollit: Gjuriq u prangos si zagar fashist, tani ata ulen në tavolinë me të

para 8 muajve - Medial

23:49 | 7 Dhjetor 2019 Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka reaguar për takimin e sontëm të anëtarit të Kryesisë së VV-së, Xhela Sveçla, me Marko Gjuriqin në...

Foto Ekskluzive: Albin Kurti i ulur pranë Marko Gjuriqit

para 8 muajve - Insajderi

Sonte shpërtheu ‘bomba’ kur u publikuan disa foto të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë....

Jo vetëm Sveçla ishte ulur në një tavolinë me Gjuriqin, edhe Kurti ishte ulur pranë tij, në Tiranë në konferencën për bashkëpunim rajonal

para 8 muajve - GazetaBlic

Publikimi i disa fotografive të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë, nxitën reagime të shumta....

Vjen reagimi i parë nga Serbia pas takimit mes Sveçlës e Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Express

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje,  Xhelal Sveçla, dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë...

Çfarë po ndodhë në Tiranë: Sveçla, Abrashi e Gjini në takim me Gjuriqin

para 8 muajve - Zyrtare

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Sveçla: Organizatorët i kanë caktuar tavolinat se ku të ulemi

para 8 muajve - Klan Kosova

Xhelal Sveçla i Lëvizjes Vetëvendosje ka sqaruar me anë të një postimi në Facebook se fakti që ai ishte ulur në tavolinë së bashku me drejtorin e së ashtuquajturës Zyra Serbë për Kosovën, Marko Gjuriq,...

Vjen reagimi i ashpër i zyrtarit të PDK-së, pas publikimit të fotos së Sveçlës me Gjuriqin

para 8 muajve - GazetaBlic

Ndaj fotografisë së publikuar në media, ku shihet zyrtari i VV-së Xhelal Sveçla me të ashtuquajturin drejtor i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ka reaguar zyrtari i PDK-së, Arton Muhaxheri. Ai...

Jo vetëm Sveçla ishte ulur në një tavolinë me Gjuriqin, edhe Albin Kurti ishte ulur pranë tij, sot në Tiranë

para 8 muajve - GazetaBlic

Publikimi i disa fotografive të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë, nxitën reagime të shumta....

Këshilltari i Pacollit: Ne e arrestuam Gjuriqin, ata ulen në tavolinë me të

para 8 muajve - Insajderi

Jetlir Zyberaj, këshilltar i Ministrit të Jashtëm të Kosovës, Behgjet Pacollit, ka reaguar pas publikimit të një fotografie sonte ku shihet anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla i ulur në një...

Sveçla: Organizatorët i kanë caktuar tavolinat se ku të ulemi

para 8 muajve - Medial

Xhelal Sveçla i Lëvizjes Vetëvendosje ka sqaruar me anë të një postimi në Facebook se fakti që ai ishte ulur në tavolinë së bashku me drejtorin e së ashtuquajturës Zyra Serbë për Kosovën, Marko Gjuriq,...

Takimi Sveçla-Gjuriq, reagon Serbia

para 8 muajve - OraInfo

Një takim që ka ndodhur sonte mes Xhelal Sveçla dhe Marko Gjuriq, ka ngjallë reagime të shumta. Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së...

Vetëvendosje arsyetohet për fotografinë e Xhelal Sveçlës me Marko Gjuriqin

para 8 muajve - Zyrtare

Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar lidhur me fotografinë që u publikua pak më parë ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë...

Abrashi tregon se pse ishte në tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - Medial

Në disa media ka qenë duke qarkulluar një fotografi ku shihet në një tavolinë Xhelal Sveçla nga VV-ja, Arban Abrashi nga LDK-ja dhe Marko Gjuriq. Abrashi për klankosova.tv ka thënë se ai atje ka qenë në...

Sveçla provon të arsyetohet për takimin me Gjuriqin, s’ia përmend hiç emrin

para 8 muajve - Gazeta Express

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka thënë vetëm disa fjalë lidhur me takimin e tij me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, për të cilën raportoi...

Vjen dhe reagimi i parë nga Serbia pas takimit mes Sveçlës e Gjuriqit

para 8 muajve - GazetaBlic

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë...

“Ne e arrestuam Gjuriqin, ata ulen në tavolinë me të”

para 8 muajve - GazetaBlic

Jetlir Zyberaj, këshilltar i Ministrit të Jashtëm të Kosovës, Behgjet Pacollit, ka reaguar pas publikimit të një fotografie sonte ku shihet anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla i ulur në një...

Abrashi tregon se pse ishte në tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - Klan Kosova

Në disa media ka qenë duke qarkulluar një fotografi ku shihet në një tavolinë Xhelal Sveçla nga VV-ja, Arban Abrashi nga LDK-ja dhe Marko Gjuriq. Abrashi për klankosova.tv ka thënë se ai atje ka qenë në...

Lajmërohet Xhelal Sveçla, sqarohet për fotografinë me Marko Gjuriqin

para 8 muajve - Sinjali

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka reaguar pasi u pa në një tavolinë me të ashtuquajturin drejtori i Zyrës për Kosovën, në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Përmes një reagimi në ‘Facebook’,...

Takimi me Gjuriqin në Tiranë, flet edhe Xhelal Sveçla

para 8 muajve - Medial

23:04 | 7 Dhjetor 2019 Anëtari i Kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla ka reaguar pas publikimit të fotografive të takimit të tij me drejtorin e të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko...

Foto ekskluzive, Albin Kurti i ulur pranë Marko Gjuriqit

para 8 muajve - Tetova1

Sonte shpërtheu ‘bo mba’ kur u publikuan disa foto të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë....

Në tavolinë me Gjuriqin, sqarohet Sveçla!

para 8 muajve - RTV 21

Sveçla thotë se kjo foto është shpërndarë me qëllim të keq Në media po qarkullon një fotografi ku shihet anëtari i VV-së, Xhelal Sveçla në tavolinë me shefin e Zyrës së Qeverisë së Serbisë për Kosovë,...

Takoi Gjuriqin, sqaron gjithçka Sveçla

para 8 muajve - OraInfo

Për takimin që bëri bujë të madhe sonte, ka reaguar Xhelal Sveçla. Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka thënë vetëm disa fjalë lidhur me takimin e tij me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë...

Edhe Albin Kurti në tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - Sinjali

Xhelal Sveçla nuk është zyrtari i vetëm i Lëvizjes Vetëvendosje që është parë në afërsi të Marko Gjuriqit gjatë një konferencë që po mbahet në Tiranë. Gazeta Sinjali ka siguruar një fotografi, e cila shfaq...

Vetvendosja takohet në Tiranë me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq.

para 8 muajve - Koha Jone

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Reagon Xhelal Sveçla, thotë se organizatori i konferencës i uli në një tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - GazetaBlic

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla ka reaguar pasi u pa në një tavolinë me të ashtuquajturin drejtor i Zyrës për Kosovën, në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, shkruan Gazeta Blic. Përmes...

Vjen reagimi i parë nga Serbia pas takimit mes Sveçlës e Gjuriqit

para 8 muajve - Infokusi

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë...

Latifi: Gjuriqi paradite i fyen viktimat e Reçakut dhe pasdite pi kafe me politikanë të Kosovës që na i patën qorru sytë në emër të bashkimit kombëtar

para 8 muajve - Zyrtare

Blerim Latifi ka reaguar për takimin që përfaqësuesit e VV-së, LDK-së dhe AAK-së e kanë pasur më drejtorin e të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Serbi, Marko Gjuriq, përcjellë Periskopi. Ai e ka quajtur...

Vetëvendosje jep sqarimin për takimin e Xhelal Sveçlës me Gjuriqin

para 8 muajve - Albeu

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje , Xhelal Sveçla , është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla , deputet i zgjedhur...

Në Kosovë kërkonte ta arrestonin e akuzonin Gjuriqin, por në Tiranë, Sfeçla u ul në një tavolinë me të

para 8 muajve - Zyrtare

Aksioni i 26 marsit, kur Marko Gjuriq u arrestua nga Njësitë Speciale të Kosovës,  nuk do të kalonte pa u komentuar as nga vetë Xhelal Sveçla, personi që sot u takua me zyrtarin e Beogradit të lartëpërmendur....

Sveçla provon të arsyetohet për takimin me Gjuriqin, s’ia përmend hiç emrin

para 8 muajve - Infokusi

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka thënë vetëm disa fjalë lidhur me takimin e tij me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, për të cilën raportoi...

Çfarë kërkon Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë?

para 8 muajve - Tetova1

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Flasin nga Vetëvendosje, arsyetojnë takimin Sveçla-Gjuriq

para 8 muajve - Tetova1

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq.Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Opozita në Beograd për takimin Sveçla-Gjuriq: Po negociohet futja e Listës Serbe në Qeverinë Kurti

para 8 muajve - Zyrtare

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së VV-së,  Xhelal Sveçla dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë,...

Vetëvendosja e demistifikon takimin e Sveçlës me Gjuriqin: “Është konferencë ndërkombëtare”

para 8 muajve - Klan Kosova

Nga Zyra për media e Lëvizjes Vetëvendosje deklarojnë se Xhelal Sveçla, anëtar i kësaj partie, nuk ka pasë një takim me Marko Gjuriqin siç është raportuar në disa media pak më parë. Arlind Manxhuka, zëdhënës...

Xhelal Sveçla në një tavolinë me Marko Gjuriqin, deklarohet LVV

para 8 muajve - RTV 21

Reagon Lëvizja Vetëvendosje Një fotografi po qarkullin në media ku Xhelal Sveçla shihet në një tavolinë ulur me shefin e Zyrës së Qeverisë së Serbisë për Kosovë, Marko Gjuriq. Zyrtari për media në Lëvizjen...

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - Gazeta Express

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

Vetëvendosje jep sqarimin për takimin e Xhelal Sveçlës me Gjuriqin

para 8 muajve - Infokusi

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Vetëvendosje deklarohet për takimin mes Sveçlës dhe Gjuriqit

para 8 muajve - Medial

21:15 | 7 Dhjetor 2019 Zyra për media nga Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar lidhur me fotografinë që u publikua pak më parë  ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të...

Vetëvendosja e demistifikon takimin e Sveçlës me Gjuriqin: “Është konferencë ndërkombëtare”

para 8 muajve - Medial

Nga Zyra për media e Lëvizjes Vetëvendosje deklarojnë se Xhelal Sveçla, anëtar i kësaj partie, nuk ka pasë një takim me Marko Gjuriqin siç është raportuar në disa media pak më parë. Arlind Manxhuka, zëdhënës...

Vetëvendosje deklarohet për takimin mes Sveçlës dhe Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Express

Zyra për media nga Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar lidhur me fotografinë që u publikua pak më parë nga Gazeta Express ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës...

Edhe Albin Kurti i ulur pranë Gjuriqit

para 8 muajve - Arbresh

Sonte shpërtheu ‘bomba’ kur u publikuan disa foto të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë....

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - GazetaBlic

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

Takimi me Gjuriqin, ja çfarë thotë Abrashi

para 8 muajve - OraInfo

Një takim mes Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën, Abran Abrashin dhe Ardian Gjinin ka ndodhur në Tiranë. Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me...

Flasin nga Vetëvendosje, për ‘takimin’ e Sveçlës me Gjuriqin

para 8 muajve - Insajderi

Lëvizja Vetëvendosja ka thënë se në foton ku shihet anëtari i tyre i partisë, Xhelal Sveçla me Marko Gjuriqin të ashtuquajturin përfaqsues i Zyrës për Kosovë në qeverinë e Serbisë, nuk është takim. Në...

Këshilltari i Pacollit: Gjuriq u prangos si zagar fashist, tani ata ulen në tavolinë me të

para 8 muajve - Ekonomia Online

Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka reaguar për takimin e sontëm të anëtarit të Kryesisë së VV-së, Xhela Sveçla, me Marko Gjuriqin në Tiranë. Përmes një postimi...

Këshilltari i Pacollit: Gjuriq u prangos si zagar fashist, tani ata ulen në tavolinë me të

para 8 muajve - Arbresh

Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka reaguar për takimin e sontëm të anëtarit të Kryesisë së VV-së, Xhela Sveçla, me Marko Gjuriqin në Tiranë. Përmes një postimi...

Arban Abrashi tregon arsyen e takimit me Gjuriqin, Sveçlën dhe Gjinin në Tiranë

para 8 muajve - Infokusi

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar për Gazetën Sinjali arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës Zyra Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën...

Sveçla, Abrashi e Gjini takohen me Gjuriqin në Tiranë, çka po diskutohet mes tyre

para 8 muajve - OraInfo

Takim i paralajmëruar në opinion ka ndodhur në mes të Xhelal Sveçlës, Arban Abrashit dhe Adrian Gjinit me Marko Gjuriqin. Takim Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke...

Takimi i Sveçlës me Gjuriqin, reagon Vetëvendosja

para 8 muajve - OraInfo

Sonte është parë në takim Xhelal Sveçla me Marko Gjuriq. Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë...

Edhe ky zyrtar i LDK-së dhe AAK-së, ishin prezent në ndejën me Gjuriqin

para 8 muajve - GazetaBlic

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Xhelal Sveçla tregon arsyen e uljes në një tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - Epoka e Re

Xhelal Sveçla nga Lëvizja Vetëvendosje, ka sqaruar gjithçka pas fotografisë ku ai shihet me shefin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla përmes një postimi në...

Albin Kurti ulet pranë Marko Gjuriqit

para 8 muajve - Zyrtare

Sonte shpërtheu ‘bomba’ kur u publikuan disa foto të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë....

Çfarë kërkon Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë?

para 8 muajve - Gazeta Express

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Ky është arsyetimi i Sveçlës pasi u fotografua me Gjuriçin

para 8 muajve - KosovaPress

Publikimi i fotos së ish-deputetit të LVV-së ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale, ku me ironi theksohet se “Sveçla po diskuton në Tiranë për bashkim kombëtar”. Shkrimi i Sveçlës në Facebook:...

Dalin pamjet, Sveçla takohet me Marko Gjuriqin

para 8 muajve - OraInfo

Xhelal Sveçla, është takuar me Marko Gjuriq në Tiranë. Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë...

Flasin nga Vetëvendosje, arsyetojnë takimin Sveçla-Gjuriq

para 8 muajve - GazetaBlic

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Sveçla provon të arsyetohet për takimin me Gjuriqin, s’ia përmend hiç emrin

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka thënë vetëm disa fjalë lidhur me takimin e tij me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, për të cilën raportoi...

Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë [FOTO]

para 8 muajve - Insajderi

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

U raportua për takim mes Sveçlës e Gjuriqit, reagon Lëvizja Vetëvendosje

para 8 muajve - Sinjali

Zyra për informim e Lëvizjes Vetëvendosje ka konfirmuar për Gazetën Sinjali se Xhelal Sveçla është pjesëmarrës në konferëncësn “Bashkëpunimi Rajonal” nën organizimin e organiztës CIG, që po mbahet në Tiranë....

Albin Kurti ulet pranë Marko Gjuriqit

para 8 muajve - Periskopi

Sonte shpërtheu ‘bomba’ kur u publikuan disa foto të anëtarit të kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla i ulur pranë Marko Gjuriqit, të ashtuquajturit drejtor në Zyrën për Kosovën pranë Qeverisë së Serbisë....

Abrashi tregon se pse ishte në tavolinë me Gjuriqin

para 8 muajve - Epoka e Re

Nē media ka qenë duke qarkulluar një fotografi ku shihet në një tavolinë Xhelal Sveçla nga LV-ja, Arban Abrashi nga LDK-ja dhe Marko Gjuriq. Abrashi për klankosova.tv ka thënë se ai atje ka qenë në një...

Opozita në Beograd për takimin Sveçla-Gjuriq: Po negociohet futja e Listës Serbe në Qeverinë Kurti

para 8 muajve - Periskopi

Reagimet e para kanë ardhur nga Serbia pas publikimit të fotografive takimit mes anëtarit të Kryesisë së VV-së,  Xhelal Sveçla dhe drejtorit të të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë,...

Arban Abrashi tregon arsyen e takimit me Gjuriqin, Sveçlen dhe Gjinin në Tiranë

para 8 muajve - Sinjali

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar për Gazetën Sinjali arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën...

“Goditja e mbrëmjes”! Xhelal Sveçla takohet me Marko Gjuriq

para 8 muajve - GazetaBlic

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Takimi me Gjuriqin në Tiranë, flet edhe Xhelal Sveçla

para 8 muajve - Arbresh

Anëtari i Kryesisë së VV-së, Xhelal Sveçla ka reaguar pas publikimit të fotografive të takimit të tij me drejtorin e të ashtuquajturës zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Përmes një reagimi...

Sveçla provon të arsyetohet për takimin me Gjuriqin, s’ia përmend hiç emrin

para 8 muajve - Gazeta Observer

Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ka thënë vetëm disa fjalë lidhur me takimin e tij me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, për të cilën raportoi...

Në Kosovë kërkonte ta arrestonin e akuzonin Gjuriqin, por në Tiranë, Sfeçla u ul në një tavolinë me të

para 8 muajve - Periskopi

Aksioni i 26 marsit, kur Marko Gjuriq u arrestua nga Njësitë Speciale të Kosovës,  nuk do të kalonte pa u komentuar as nga vetë Xhelal Sveçla, personi që sot u takua me zyrtarin e Beogradit të lartëpërmendur....

Sfeçla që hidhte gaz lotsjellës në Kuvend, flet pas takimit me Gjuriqin: VV nuk funksionon duke braktisur tryezat

para 8 muajve - Zyrtare

Anëtari i Vetëvendosjes, Xhelal Sfeçla është arsyetuar për fotografinë e publikuar ku ai shihet në një tryezë bashkë me të ashtuquajturin drejtor të Zyrës për Kosovën në Serbi, Marko Gjuriq, përcjellë...

Sveçla sqaron takimin me Gjuriqin: Organizatorët na ulën në një tavolinë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i zgjedhur i Vetëvendosjes, Xhelal Sveçla, ka bërë një sqarim në lidhje me një fotografi të bërë sot në Tiranë, ku ai shihet në një tavolinë me shefin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën, Marko...

Vetëvendosje sqaron ku dhe pse u takuan Xhelal Sveçla e Marko Gjuriq

para 8 muajve - Fol

Një fotografi ku shihet anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, ulur në një tavolinë me shefin e të ashtuquajturës Zyra për Kosovë në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka qarkulluar sonte në mediat...

Sfeçla që hidhte gaz lotsjellës në Kuvend, flet pas takimit me Gjuriqin: VV nuk funksionon duke braktisur tryezat

para 8 muajve - Periskopi

Anëtari i Vetëvendosjes, Xhelal Sfeçla është arsyetuar për fotografinë e publikuar ku ai shihet në një tryezë bashkë me të ashtuquajturin drejtor të Zyrës për Kosovën në Serbi, Marko Gjuriq, përcjellë...

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

Çfarë kërkon Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë?

para 8 muajve - Infokusi

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Sveçla, pjesëmarrës i konferencës “Bashkëpunimi rajonal” në Tiranë

para 8 muajve - Albinfo

Zyra për informim e Lëvizjes Vetëvendosje ka konfirmuar për Gazetën Sinjali se Xhelal Sveçla është pjesëmarrës në konferencën “Bashkëpunimi rajonal”, nën organizimin e organizatës CIG, që po mbahet në...

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - Bota Press

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

Marko Gjuriqi (me të cilin u takua sot Xhelal Sveçla) e kishte quajtur trillim masakrën e Reçakut

para 8 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i zgjedhur i Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, sot u pa në një takim me Drejtorin e të ashtuquajturës Zyre e Serbisë për Kosovën, Marko Djruic, ku siç u tha nga kjo parti, nuk ishte takim...

Flet Arban Abrashi për takimin më Gjuriqin në Tiranë

para 8 muajve - Zyrtare

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

LVV dhe Arban Abrashi sqarojnë takimin me Gjuriqin

para 8 muajve - PortaliOnline

Zyra për media nga Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar lidhur me fotografinë ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë,...

Vetëvendosje deklarohet për takimit mes Sveçlës dhe Gjuriqit

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Zyra për media nga Lëvizja Vetëvendosje u deklarua për fotigraginë ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko...

Flet Arban Abrashi për takimin më Gjuriqin në Tiranë

para 8 muajve - Periskopi

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV’së dhe Ardian...

Misterioze: Xhelal Sveçla, Arban Abrashi e Ardian Gjini në takim me Gjuriqin në Tiranë

para 8 muajve - PortaliOnline

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Vetëvendosje deklarohet për takimin mes Sveçlës dhe Gjuriqit

para 8 muajve - Arbresh

Zyra për media nga Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar lidhur me fotografinë që u publikua pak më parë  ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për...

Takoi Gjuriqin bashkë me Xhelal Sveçlën, flet Arban Abrashi

para 8 muajve - Gazeta Observer

Deputeti i rizgjedhur i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arban Abrashi, ka treguar arsyen e takimit me drejtorin e të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën, Marko Gjuriq, Xhelal Sveçlën e LVV-së dhe Ardian...

Vetëvendosje arsyetohet për fotografinë e Xhelal Sveçlës me Marko Gjuriqin

para 8 muajve - Periskopi

Lëvizja Vetëvendosje është deklaruar lidhur me fotografinë që u publikua pak më parë ku shihet anëtari i VV’së, Xhelal Sveçla duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë...

Flasin nga Vetëvendosje, arsyetojnë takimin Sveçla-Gjuriq

para 8 muajve - Bota Press

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Flasin nga Vetëvendosje, arsyetojnë takimin Sveçla-Gjuriq

para 8 muajve - Gazeta Observer

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Çfarë kërkon Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë?

para 8 muajve - Fakti Ditor

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Vetëvendosje jep sqarimin për takimin e Xhelal Sveçlës me Gjuriqin

para 8 muajve - Fakti Ditor

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Vetëvendosje e konfirmon takimin e Sveçlës me Gjuriqin…

para 8 muajve - Ekonomia Online

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Çfarë kërkon Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë?

para 8 muajve - Gazeta Observer

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Çfarë po ndodhë në Tiranë: Sveçla, Abrashi e Gjini në takim me Gjuriqin

para 8 muajve - Periskopi

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Express: Xhelal Sveçla i VV-së takohet fshehurazi me Marko Gjuriqin në Tiranë

para 8 muajve - Ekonomia Online

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Çfarë kërkon Xhelal Sveçla në takim me Gjuriqin në Tiranë?

para 8 muajve - Bota Press

Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në...

Vuçiq: Kurti ma ofendoi vajzën, prandaj nuk më do përballë në tavolinë

para 8 muajve - Zyrtare

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një konferencë të organizuar nga EastWest Instute, ka prezantuar parimet e tij për dialogun Kosovë-Serbi. Kreu i Vetëvendosjes i cili pritet që të jetë edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK