http://kariera.mk

Përfshihet nga flakët banesa në Fier

para 7 muajve - Albeu

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Suk 1 të Fierit. Mësohet se banesa është në pronësi të shtetasit Enver Hatija. Fatmirësisht, nuk ka të lënduar por rreth 1000 dengje bari janë djegur si...

Zjarr në një banësë në Roskovec

para 7 muajve - Koha Jone

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Suk 1 të Fierit. Raportohet se banesa është në pronësi të shtetasit Enver Hatija, ndërsa nga zjarri janë ndjekur rreth 1000 dengje bari dhe një furgon me...

Zjarr i madh në një banesë në Fier, digjet furgoni dhe 1000 dengje bari, shpëtojnë familjarët

para 7 muajve - BalkanWeb

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Suk 1 të Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për “BalkanWeb” se banesa është në pronësi të shtetasit Enver Hatija, ndërsa nga zjarri janë ndjekur rreth...

Zjarr i madh në një banësë në Roskovec, digjet furgoni dhe…

para 7 muajve - Standard

Në Roskovec ka rënë një Zjarr në banesen e shtetasit Enver Hatija ne fshatin Suk . Sipas njoftimevfe paraprake janë djegur nga zjarri i madh rreth 1000 dengje bari si dhe nje furgon me karroceri. Ne vendngjarje...

Zjarr në një banësë në Roskovec

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Në Roskovec ka rënë një Zjarr në banesen e shtetasit Enver Hatija ne fshatin Suk . Sipas njoftimevfe paraprake i janë djegur nga zjarri i madh rreth 1000 dengje bari si dhe nje furgon me karroceri. Ne...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK