http://kariera.mk

Veliaj viziton familjen në banesën me bonus qiraje

para 7 muajve - Lexo

Si të mos mjaftonin hallet dhe sëmundja që e mundon prej vitesh, Hysen Hashani bashkë me bashkëshorten, djalin, vajzën dhe nipin e tij do të mbeteshin prej tërmetit të 26 nëntorit edhe pa shtëpi. Pas strehimit...

Qira nga shteti për 1 mijë familje në Tiranë, Rama: Kontrata për 1 vit të garantohet nga bashkia

para 7 muajve - Medial

TIRANË, 7 dhjetor/MEDIAL-Maela Marini/ 922 nga 1 mijë familje me banesa të dëmtuara nga tërmeti në Tiranë, kanë përfituar deri tani bonusin e qirasë për një periudhë deri në 1 vit. Kryeministri Edi Rama...

Veliaj viziton familjen Hashani në banesën e re me bonus qiraje: Gjendja emergjente në Tiranë ka mbaruar

para 7 muajve - Koha Jone

Si të mos mjaftonin hallet dhe sëmundja që e mundon prej vitesh, Hysen Hashani bashkë me bashkëshorten, djalin, vajzën dhe nipin e tij do të mbeteshin prej tërmetit të 26 nëntorit edhe pa shtëpi. Pas strehimit...

Kryebashkiaku Veliaj viziton familjen Hashani në banesën e re me bonus qiraje: Gjendja emergjente në Tiranë ka mbaruar

para 7 muajve - Lexo

Si të mos mjaftonin hallet dhe sëmundja që e mundon prej vitesh, Hysen Hashani bashkë me bashkëshorten, djalin, vajzën dhe nipin e tij do të mbeteshin prej tërmetit të 26 nëntorit edhe pa shtëpi. Pas strehimit...

Një familje e prekur nga tërmeti bëhet me banesë të re

para 7 muajve - Arbresh

Si të mos mjaftonin hallet dhe sëmundja që e mundon prej vitesh, Hysen Hashani bashkë me bashkëshorten, djalin, vajzën dhe nipin e tij do të mbeteshin prej tërmetit të 26 nëntorit edhe pa shtëpi. Pas strehimit...

Tërmeti i 26 nëntorit e la pa shtëpi, familja 7 anëtarëshe Sina nga çadra sistemohet në banesë me qira nga Bashkia

para 7 muajve - BalkanWeb

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes shtatë anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Tërmeti i 26 nëntorit e la pa shtëpi, familja 7 anëtarëshe Sina nga çadra sistemohet në banesë me qira nga Bashkia

para 7 muajve - Medial

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes shtatë anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Tërmeti i 26 nëntorit e la pa shtëpi, familja Sina me 7 anëtarë sistemohet në banesë me qira nga Bashkia

para 7 muajve - Gazeta Tema

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes shtatë anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Tërmeti e la pa shtëpi, familja 7-anëtarëshe nga çadra sistemohet në banesë me qira

para 7 muajve - Koha Jone

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes 7-anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Foto/ Tërmeti i 26 nëntorit e la pa shtëpi, familja 7 anëtarëshe Sina nga çadra sistemohet në banesë me qira nga Bashkia

para 7 muajve - Sot News

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes shtatë anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Qira nga shteti për 1 mijë familje në Tiranë, Rama: Kontrata për 1 vit të garantohet nga bashkia

para 7 muajve - Lexo

922 nga 1 mijë familje me banesa të dëmtuara nga tërmeti në Tiranë, kanë përfituar deri tani bonusin e qirasë për një periudhë deri në 1 vit. Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga kryetari i bashkisë së...

Tërmeti e la pa shtëpi, familja 7-anëtarëshe nga çadra sistemohet në banesë me qira nga Bashkia

para 7 muajve - Koha Jone

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes 7-anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Tërmeti i 26 nëntorit e la pa shtëpi, familja 7 anëtarëshe Sina nga çadra sistemohet në banesë me qira nga Bashkia

para 7 muajve - Lexo

Tërmeti i 26 nëntorit dëmtoi rëndë banesën private të familjes shtatë anëtarëshe Sina në Sauk, e cila u detyrua që përkohësisht të strehohej në çadër. Por falë vendimit të Bashkisë së Tiranës të pak ditëve...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime

para 7 muajve - Klan Kosova

Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira

para 7 muajve - Koha Jone

Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa të lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Familjet e prekura nga tërmeti, Veliaj: Kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime

para 7 muajve - Lexo

Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime

para 7 muajve - Periskopi

Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Këshilli Bashkiak i Tiranës miraton listën e radhës, ja 368 familjet e prekura nga tërmeti që do të përfitojnë bonus qiraje

para 7 muajve - Sot News

Këshilli Bashkiak i Tiranës ka miratuar dje listën e radhës me familjet që do të përfitojnë për një vit bonus qiraje, për shkak se shtëpitë e tyre janë bërë të pabanueshme pas tërmetit. Pas 554 emrave...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime

para 7 muajve - Zyrtare

Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Veliaj: Në Tiranë kemi 2500 apartamente të lira për qira, s’ka vend për spekulime

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kreu i Bashkisë se Tiranes, Erion Veliaj deklaroi se në Tiranë ka mjaftueshëm banesa te lira me qira për të akomoduar familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit. Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Tërmeti/ Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë

para 7 muajve - BalkanWeb

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Tërmeti/ Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë

para 7 muajve - Medial

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje të prekura nga tërmeti

para 7 muajve - Sot News

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Tërmeti/ Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë

para 7 muajve - Koha Jone

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, ja lista e plotë

para 7 muajve - Lexo

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Bashkia e Tiranës miraton listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje

para 7 muajve - Arbresh

Pas 554 emrave të parë të miratuar dje, Këshilli Bashkiak i Tiranës miratoi mbrëmjen e sotme edhe listën e dytë për bonusin e qirasë për 368 familje, shtëpitë e të cilave janë bërë të pabanueshme për shkak...

Nënkryetari i Bashkisë Tiranë: Bonusi i qirasë për familjet e prekura nga tërmeti kalon që të hënën. Gjeni shtëpi

para 7 muajve - BalkanWeb

Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Andi Seferi deklaroi në News24 në rubrikën “Opinion” se procesi i ndihmës për familjet dhe qytetarët e prekur nga tërmeti nuk përfundon me bonusin e qirasë. Seferi tha...

Rama: Në Tiranë dhe Durrës është gati të fillojë procesi i meremetimeve

para 7 muajve - Iliria News

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur sot se janë gati për të nisur sistemimin në apartament me qira të paguar të paguar nga shteti të 65 % të familjeve në Tiranë. Rama në mbledhjen e Qeverisë...

Rama: Në Tiranë dhe Durrës është gati të fillojë procesi i meremetimeve

para 7 muajve - Arbresh

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur sot se janë gati për të nisur sistemimin në apartament me qira të paguar të paguar nga shteti të 65 % të familjeve në Tiranë. Rama në mbledhjen e Qeverisë...

Rama: Në Tiranë dhe Durrës është gati të fillojë procesi i meremetimeve

para 7 muajve - Fol

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka bërë të ditur sot se janë gati për të nisur sistemimin në apartament me qira të paguar të paguar nga shteti të 65 % të familjeve në Tiranë. Rama në mbledhjen e Qeverisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK