http://kariera.mk

Basha pyetje Ramës: Ku shkuan 150 milion dollarët?

para 7 muajve - Lajme.al

Kryedemokrati Lulzim Basha ka takuar banorë të prekur nga tërmeti tek ish-magazinat në Shkozet. Ai thotë se askush nuk është kujtuar për ekzistencën e tyre. “Në Shkozet, familje që jetojnë me qira, të...

Basha pyetje Ramës: Ku shkuan 150 milion dollarët?

para 7 muajve - Arbresh

Kryedemokrati Lulzim Basha ka takuar banorë të prekur nga tërmeti tek ish-magazinat në Shkozet. Ai thotë se askush nuk është kujtuar për ekzistencën e tyre. “Në Shkozet, familje që jetojnë me qira, të...

Basha pyetje Ramës: Ku shkuan 150 milion dollarët?

para 7 muajve - Ina

Kryedemokrati Lulzim Basha ka takuar banorë të prekur nga tërmeti tek ish-magazinat në Shkozet. Ai thotë se askush nuk është kujtuar për ekzistencën e tyre. “Në Shkozet, familje që jetojnë me qira, të...

Basha në Shkozet: Nuk mundet që 150 milion dollarë të shkojnë për 10 oligarkë

para 7 muajve - Medial

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pasditen e kësaj të shtune është takuar me disa familje tek ish-magazinat në Shkozet, ku pa  nga afër shqetësimet e tyre. Lideri i opozitës është shpehur se...

Basha në Shkozet: Nuk mundet që 150 milion dollarë të shkojnë për 10 oligarkë

para 7 muajve - Vizion Plus

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pasditen e kësaj të shtune është takuar me disa familje tek ish-magazinat në Shkozet, ku pa  nga afër shqetësimet e tyre. Lideri i opozitës është shpehur se...

Basha në Shkozet: S?mundet që 150 mln USD të takasave të shkojnë për 10 oligarkë

para 7 muajve - Albeu

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka qenë sot në Shkozet , ku ka viziatuar disa nga të cilat jetojnë tek ish- magazinat. Basha edhe njëherë ka përsëritur thirrjen se “nuk mundet që 150 milion dollarë...

Ku shkuan 150 milion dollarët? Basha nga Shkozeti në takim me banorët hedh akuza të forta ndaj Ramës

para 7 muajve - Sot News

Kryedemokrati Lulzim Basha ka takuar banorë të prekur nga tërmeti tek ish-magazinat në Shkozet. Ai thotë se  askush nuk është kujtuar për ekzistencën e tyre. "Në Shkozet, familje që jetojnë me qira, të...

“150 milion dollarë shkojnë për 10 oligarkë, qytetarët lihen në mëshirë të fatit”

para 7 muajve - Insajderi

Në Shkozet, familje që jetojnë me qera, të papunë dhe me fëmijë te sëmurë, vazhdojnë të flenë jashtë, deklaron Partia Demokratike, në përfundim të takimit që kryetari Lulzim Basha zhvilloi me banorët e...

“150 milionë dollarë shkojnë për 10 oligarkë, qytetarët lihen në mëshirë të fatit”

para 7 muajve - GazetaBlic

Në Shkozet, familje që jetojnë me qera, të papunë dhe me fëmijë te sëmurë, vazhdojnë të flenë jashtë, deklaron Partia Demokratike, në përfundim të takimit që kryetari Lulzim Basha zhvilloi me banorët e...

Lulzim Basha në Shkozet: Nuk mundet që 150 mln dollarë të shkojnë për 10 oligarkë, ndërsa qytetarët të lihen në mëshirë të fatit

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar ditën e sotme me disa familje tek ish-magazinat në Shkozet, ku pa  nga afër shqetësimet e tyre.  Kryedemokrati tha se është e papranueshme që 150...

Lulzim Basha në Shkozet: Nuk mundet që 150 mln dollarë të shkojnë për 10 oligarkë, ndërsa qytetarët të lihen në mëshirë të fatit

para 7 muajve - Koha Jone

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është takuar ditën e sotme me disa familje tek ish-magazinat në Shkozet.  Krye demokrati tha se është e papranueshme që 150 milion dollarë shkojnë për 10 oligarkë,...

Basha: Qeveria të caktojë buxhet të qartë për pasojat e tërmetit

para 7 muajve - Gazeta Express

Në një intervistë për  dhënë nga Durrësi, për Radio Televizionin Ora,  kryetari i Partisë Demokratike,  Lulzim Basha, i ka kërkuar qeverisë që përshpejtojë  procesin e vlerësimit të dëmeve,  ndërsa ka...

Dëmet nga tërmeti, Basha: Rama duhet të dëgjojë propozimin e opozitës

para 7 muajve - Opinion

Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka vijuar takimet me familjet që u prekën nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit, i cili la pas dhjetëra viktima, qindra të plagosur dhe dëme të mëdha materiale. Në një prononcim...

Rama vuri në zbatim planin e propozuar nga PD, Basha del kundër vendimit të qeverisë: Dëmshpërblimi me 2 milionë lekë është i pamjaftueshëm, ja ç’duhet të bëjnë!

para 7 muajve - Sot News

Kreu i PD Lulzim Basha e ka cilësuar të pamjaftueshëm dëmshpërblimin me 2 milionë lekë për familjet e prekura nga tërmeti në zonat rurale për ngritjen e banesave të tyre. Basha ka qenë në Durrës ku ka...

Basha komenton vendimin e qeverisë për dëmshpërblimin 2 mln lekë: Është i pamjaftueshëm. Duhet vlerësim dhe buxhet i qartë

para 7 muajve - BalkanWeb

Kryedemokrati Lulzim Basha e ka cilësuar pamjaftueshëm dëmshpërblimin me 2 milionë lekë për familjet e prekura nga tërmeti në zonat rurale për ngritjen e banesave të tyre. Basha ka qenë në Durrës ku ka...

“Dëmshpërblimi 2 milionë lekë”, Basha: Është i pamjaftueshëm. Duhet vlerësim dhe buxhet i qartë nga Qeveria

para 7 muajve - Koha Jone

“Koha nuk pret”, shprehet kryedemokrati Lulzim Basha teksa komenton dhe vendimin e qeverisë për dëmshpërblimin 2 milionë lekë. “Është i pamjaftueshëm. Duhet vlerësim dhe buxhet i qartë”, theksoi Basha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK