http://kariera.mk

Konferenca e donatorëve myslimanë, Rama takohet në Turqi me Recep Tayip Erdogan

para 7 muajve - Derveni

TIRANE- Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e sotme në Turqi me presidentin e Turqisë Recep Tayip Erdogan. “Me Erdogan do të jemi të dielën me konferencën e madhe të investitorëve në Stamboll, të...

Tërmeti, Rama në Turqi për konferencën e investitorëve, pritet nga Erdogan

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Turqi, ku është pritur nga presidenti Turk Recep Tayip Erdogan. Në Turqi Rama do të këtë takimi me biznesmenë të shumtë nga Turqia për të mbledhur ndihma...

Tërmeti, Rama në Turqi për të mbledhur ndihma, pritet nga Erdogan

para 7 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Turqi, ku është pritur nga presidenti Turk Recep Tayip Erdogan. Në Turqi Rama do të këtë takimi me biznesmenë të shumtë nga Turqia për të mbledhur ndihma...

Video/ Rama në Stamboll, takim me presidentin Erdogan

para 7 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama ka udhëtuar sot drejt Stambollit për t’u takuar me liderin e shtetit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan. Ka qenë vetë Rama që ka njoftuar praninë e tij në Stamboll përmes një video-je...

Konferenca e Donatorëve/ Pas pak Rama takon Erdoganin dhe biznesmenë turq

para 7 muajve - Top Channel

Pas pak do të mbahet Konferenca e Donatorëve në Turqi. Kjo konferëncë mbahet për donacionet turke që do vijnë në ndihmë për rindërtimin e banesave të dëmtuara nga tërmeti. Në këtë takim Rama do të takohet...

Ndërtimi i 500 shtëpive nga Erdogan, Rama: Të dielën do jem në Stamboll, aty ku vendet muslimane do dhurojnë për Shqipërinë

para 7 muajve - Gazeta e re

Laçi do jetë vendi ku Turqia, sipas premtimit të bërë nga presidenti Erdogan, do ndërtojë 500 banesa të reja. Kjo u bë me dije nga kryeministri Rama në mbledhjen e mëngjesit të qeverisë. “Brenda janarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK