http://kariera.mk

Gjendet i mbytur në kanalin vaditës një i ri

para 7 muajve - Gazeta Express

Gjendet i mbytur në një kanal vaditës një 28 vjeçar me inicialet ‘L.B’. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kullaj të Shkodrës. Trupi është konstatuar mëngjesin e sot nga patrulla e policisë. Dyshohet se viktima...

Shkodër, gjendet i mbytur në kanal i riu

para 7 muajve - Vizion Plus

Një 28-vjeçar është gjendur I mbytur në një kanal vaditës afër banesës së tij në fshatin Kullaj, në Shkodër. 28-vjeçari me inicialet L.B. u gjend I mbytur rreth orës 22:30 të mbrëmjes të së shtunës. Sipas...

Tragjike në Shkodër, 28-vjeçari gjendet i mbytur në kanalin vaditës, çfarë dyshon policia

para 7 muajve - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një 28-vjeçar është gjetur i mbytur në një kanal vaditës, pranë banesës së tij, në fshatin Kullaj. Policia njofton se viktimë është i riu L. B., i cili ishte...

Ishte larguar prej ditësh nga shtëpia, gjendet i pajetë 28 vjeçari

para 7 muajve - Albeu

Një 28 vjeçar është gjetur pa ndjenja nga familjarët e tij në orët e vona të mbrëmjes së shkuar. Sipas policisë, i riu është gjetur pranë një kanali vaditës në afërsi të banesës së tij në fshatin Kullaj...

Ishte larguar ditë më parë nga shtëpia, 28-vjeçari gjendet i mbytur në ujë

para 7 muajve - Koha Jone

Një 28 vjeçar nga fshati Kullaj i Shkodrës , i cili ishte larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni është gjetur i mbytur në ujë në një kanal vaditës afër banesës. Policia njofton se...

Ishte larguar pak ditë më parë nga shtëpia, gjendet i vdekur 28-vjeçari

para 7 muajve - Opinion

Një 28-vjeçar është gjetur i pajetë në një kanal vaditës në fshatin Kullaj të Shkodrës. Mësohet se i riu vuante nga depresioni dhe ishte larguar nga banesa para disa ditëve. Ndërkohë, nga policia ka shkuar...

E rëndë, gjendet i pajetë në një kanal i riu në Shkodër, dalin detajet e para

para 7 muajve - Sot News

Mbrëmjen e djeshme, një vjeçar është gjendur i vdekur në kanalin vaditës afër banesës së tij. Bëhet fjalë për shtetasin L.B., 28 vjeç, i cili ishte  larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni....

Shkodër/ Gjendet i pajetë një 28 vjeçar në një kanal, dyshohet se…

para 7 muajve - Standard

Trupi i 28 vjecarit është gjendur i pajetë në kanalin vaditës afër banesës së tij teksa dyshohet se mund të ketë qenë vetëvrasje. Ngjarja e rëndë është regjistruar gjatë natës ku kanë qënë familjarë të...

Gjendet i pajetë një 28 vjeçar në një kanal në Shkodër

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Një 28 vjeçar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Trupi i 28 vjecarit është gjendur i pajetë në kanalin vaditës afër banesës së tij. Ngjarja e rëndë është regjistruar gjatë natës ku kanë qënë familjarë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK