http://kariera.mk

Rama përcjell fjalët e shenjta: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta

para 7 muajve - Medial

TIRANË, 8 dhjetor/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama solli sërish sot përmes fjalëve të shenjta, një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që...

Rama e nis mëngjesin me fjalë të shenjta: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta

para 7 muajve - Top Channel

Kryeministri Edi Rama përmes fjalëve të shenjta, mëngjesin e sotëm përcolli një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë...

Rama e nis ditën me një shprehje profetike

para 7 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme përmes fjalëve të shenjta, duke dashur të përcjellë një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni...

Rama nis ditën me fjalët e shenjta: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta

para 7 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama solli sërish sot përmes fjalëve të shenjta, një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK