http://kariera.mk

Afrohet 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Insajderi

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Afrohet 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Gazeta Express

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Nga 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - GazetaBlic

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Nga ky muaj WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Infokusi

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Afrohet 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Medial

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Afrohet 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - ElbasaniPlus

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Afrohet 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Arbresh

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Arbresh

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Nga 1 shkurti WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Ekonomia Online

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

Afrohet 1 shkurti, WhatsApp nuk do të funksionojë më për këto modele të iPhone

para 7 muajve - Fakti Ditor

Miliona përdorues të telefonave nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

WhatsApp do ndalojë së funksionuari së shpejti: Këto janë pajisjet që nuk do mund ta përdorin më aplikacionin

para 7 muajve - Gazeta Express

Miliona përdorues të telefonëve nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

WhatsApp do ndalojë së funksionuari së shpejti: Këto janë pajisjet që nuk do mund ta përdorin më

para 7 muajve - Lexo

Miliona përdorues të telefonëve nuk do mund të përdorin më WhatsApp, pas një ndryshimi që pritet të vijë në këtë aplikacion. Versionet e vjetra të pajisjeve Android dhe iOS nuk do kenë mundësi të hyjnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK