http://kariera.mk

Volkswagen me katër modele të reja gjatë muajit shkurt

para 5 muajve - Medial

Prodhuesi gjerman i automjeteve “Volkswagen” apo “vetura e popullit”, gjatë muajit shkurt do t’i zbulojë edhe katër modele të reja. Modelet e reja të VW, Crossover A0, T-Roc, Tiguan AllSpace dhe ID Crozz...

Volkswageni muajin e ardhshëm prezanton katër modele të reja

para 5 muajve - Zhurnal

Prodhuesi prestigjioz gjerman i automjeteve, Volkswagen, do të zbulojë katër modele të reja muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ngjarjen “Auto Expo 2020”, që do të mbahet nga data 7-12 shkurt në Indi, Volkswageni...

Të gjitha modalet që do të prezantohen në shkurt nga Volkswagen

para 5 muajve - Fol

Prodhuesi prestigjioz gjerman i automjeteve, Volkswagen, do të zbulojë katër modele të reja muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ngjarjen “Auto Expo 2020”, që do të mbahet nga data 7-12 shkurt në Indi, Volkswageni...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Gazeta Observer

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Insajderi

Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan AllSpace dhe ID Crozz EV. Për ne modeli më pak i njohur është A0 për të garuar në klasë me adutët...

Volkswagen me katër modele të reja gjatë muajit shkurt

para 5 muajve - Klan Kosova

Prodhuesi gjerman i automjeteve “Volkswagen” apo “vetura e popullit”, gjatë muajit shkurt do t’i zbulojë edhe katër modele të reja. Modelet e reja të VW, Crossover A0, T-Roc, Tiguan AllSpace dhe ID Crozz...

Volkswagen me katër modele të reja gjatë muajit shkurt

para 5 muajve - Shprehja

Prodhuesi gjerman i automjeteve “Volkswagen” apo “vetura e popullit”, gjatë muajit shkurt do t’i zbulojë edhe katër modele të reja. Modelet e reja të VW, Crossover A0, T-Roc, Tiguan AllSpace dhe ID Crozz...

Të gjitha modelet që do të prezantohen në shkurt nga Volkswagen

para 5 muajve - Medial

Prodhuesi prestigjioz gjerman i automjeteve, Volkswagen, do të zbulojë katër modele të reja muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ngjarjen “Auto Expo 2020”, që do të mbahet nga data 7-12 shkurt në Indi, Volkswageni...

“Volkswagen” prezanton modelin e ri në shkurt

para 5 muajve - Epoka e Re

Kompanie gjermane “Volkswagen” do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, “VW” do të zbulojë modelet A0,...

Volkswagen me katër modele të reja gjatë muajit shkurt (FOTO)

para 5 muajve - Zyrtare

Prodhuesi gjerman i automjeteve “Volkswagen” apo “vetura e popullit”, gjatë muajit shkurt do t’i zbulojë edhe katër modele të reja. Modelet e reja të VW, Crossover A0, T-Roc, Tiguan AllSpace dhe ID Crozz...

Të gjitha modalet që do të prezantohen në shkurt nga Volkswagen

para 5 muajve - Gazeta Express

Prodhuesi prestigjioz gjerman i automjeteve, Volkswagen, do të zbulojë katër modele të reja muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ngjarjen “Auto Expo 2020”, që do të mbahet nga data 7-12 shkurt në Indi, Volkswageni...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Ina

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Top Channel

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Flaka

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Sinjali

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Medial

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Zyrtare

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - Periskopi

Volkswagen gjerman do të zbulojë katër modele të reja crossover muajin e ardhshëm, por në Indi. Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan...

Volkswagen prezanton crossoverin e ri në shkurt

para 5 muajve - KosovaPress

Në ekspozitën e veturave që do të mbahet nga data 7-12 shkurt, VW do të zbulojë modelet A0, T-Roc, Tiguan AllSpace dhe ID Crozz EV. Për ne modeli më pak i njohur është A0 për të garuar në klasë me adutët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK