http://kariera.mk

PATRIARKU IRINEJ MALIT TË ZI, LARG DUART NGA KISHAT

para 7 muajve - Klan Macedonia

Miletic shpreson për kompromis Është Viti i Ri serb apo ai me kalendarin Julian. Në Serbi festohet më shumë nga kisha e më pak nga njerëzit. Por, kësaj radhe patriarku Irinej shërben liturgjinë ndryshe...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - KDPolitik

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Shprehja

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Alsat-M

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Shprehja

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiç: Raportet Serbi-Mal i Zi janë problematike

para 7 muajve - Vizion Plus

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç, është shprehur se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo...

Ministri serb: Raportet me Malin e Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Opinion

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

“Ai që toleron këtë ligj…”, Daçiç me tone të ashpra: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija!

para 7 muajve - BalkanWeb

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq thotë se raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Iliria News

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq thotë se raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Gazeta Express

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiç: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Top Channel

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Alsat-M

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Portalb

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiç: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Infokusi

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiç: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - 24 ore

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Tetova Sot

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - KosovaPress

“Ai që e toleron këtë ligj, e tradhton vendin e tij, por problemi është se këtu bëhet fjalë për qarqe interesi”, tha Daçiq për Radio-Televizionin e Vojvodinës. Ai hodhi poshtë akuzat e një grupi intelektualësh...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq: Raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Periskopi

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

Daçiq thotë se raportet Serbi-Mal i Zi janë shumë të këqija

para 7 muajve - Gazeta Observer

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, tha se marrëdhëniet midis Beogradit dhe Podgoricës janë shumë të këqija për shkak të miratimit të ligjit malazez për lirinë e fesë duke shtuar se kushdo që e pranon...

TRAZIRAT/ Bugajski: Pse pas irritimit serb me Malin Zi qëndron Rusia

para 7 muajve - Te Sheshi

Janusz Bugajski, bashkëpunëtor i lartë në Qendrën Uashington për Analizën e Politikave Evropiane (CEPA), vlerësoi se ka elementë në politikën serbe, brenda dhe jashtë qeverisë, të cilët po përpiqen të...

Kisha malazeze kundër Ligjit të Pronave

para 7 muajve - Portalb

Këto janë kishat e Malit të Zi. Kisha Ortodokse Serbe i ka ende nën kontroll ato. Por ligji i ri e vë atë në pozitë të pa sigurt. Kisha thotë se nuk janë respektuar rekomandimet e Komisionit të Venecias....

Vuçiç: Pse shqiptarët në Maqedoni, më shumë të drejta se serbët në Mal të Zi?

para 7 muajve - Albeu

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se Mali i Zi është i vetmi vend që ai nuk ka qenë në një vizitë zyrtare, por theksoi se është gjithmonë i gatshëm të bisedojë me Milo Gjukanoviç, megjithëse ata i shikojnë...

Vuçiç: Pse shqiptarët në Maqedoni, më shumë të drejta se serbët në Mal të Zi?

para 7 muajve - InfoShqip

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se Mali i Zi është i vetmi vend që ai nuk ka qenë në një vizitë zyrtare, por theksoi se është gjithmonë i gatshëm të bisedojë me Milo Gjukanoviç, megjithëse ata i shikojnë...

MALI I ZI: KISHA SERBE NË GJYKATËN KUSHTETUESE

para 7 muajve - Klan Macedonia

Beogradi dekoron një opozitar malazez Kisha Ortodokse Serbe është ftuar nga pushteti malazez që të negocioj për të gjetur një zgjidhje pas tensioneve të krijuara për shkak të ligjit për liritë fetare....

Vuçiç: pse shqiptarët në Maqedoni, më shumë të drejta se serbët në Mal të Zi?

para 7 muajve - Te Sheshi

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se Mali i Zi është i vetmi vend që ai nuk ka qenë në një vizitë zyrtare, por theksoi se është gjithmonë i gatshëm të bisedojë me Milo Gjukanoviç, megjithëse ata i shikojnë...

Ligji mbi lirinë fetare në Malin e Zi

para 7 muajve - Zëri i Amerikës

Analisti i njohur nga Mali i Zi dhe njohësi i mirë i raporteve serbo-malazeze, Andrej Nikolaidis shpjegon tensionet në marrëdhëniet midis Podgoricës dhe Beogradit të shkaktuara nga miratimi i Ligjit për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK