http://kariera.mk

Opozita në tryezë me mazhorancën, Topalli: Gjykata pushoi çështjen, palët sërish në krahët e njëri-tjetrit

para 7 muajve - Klan Kosova

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ka reaguar me anë të një postimi në “Facebook” mbi takimin e zhvilluar gjatë ditës së sotme mes përfaqësuesve të opozitës dhe atyre të mazhorancës në lidhje...

“Ja kështuu…”, Jozefina Topalli: Pasi pushoi ‘çështjen gjykata’, rikthehen në krahët e njëri-tjetrit

para 7 muajve - BalkanWeb

Ish-kryetarja e Kuvendit dhe një ndër figurat e vjetra të Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka reaguar pas tryezës së parë të palëve politike për Reformën Zgjedhore. Përmes një mesazhi në rrjetet...

Marrëveshje Basha Rama? Ironizon Jozefina Topalli: Dje pushoi çështjen gjykata, sot u kthyen në krahët e njëri-tjetrit

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha lidhur me vendimin e tij për t’u tërhqeur pas nga kërkesat e tij duke pranuar të ulet në tryezën e bisedimeve për reformën...

Topalli tallet me tryezën për reformën zgjedhore: U rikthyen në krahët e njëri-tjetrit pasi gjykata pushoi çështjen

para 7 muajve - Lajme.al

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ka thumbuar kreun e opozitës, Lulzim Basha dhe kreun e qeverisë, se po rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit. Në një postim në Facebook, Topalli ka komentuar...

Opozita në tryezë me mazhorancën, Topalli: Gjykata pushoi çështjen, palët sërish në krahët e njëri-tjetrit

para 7 muajve - Zyrtare

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ka reaguar me anë të një postimi në “Facebook” mbi takimin e zhvilluar gjatë ditës së sotme mes përfaqësuesve të opozitës dhe atyre të mazhorancës në lidhje...

Opozita në tryezë me mazhorancën, Topalli: Gjykata pushoi çështjen, palët sërish në krahët e njëri-tjetrit

para 7 muajve - Arbresh

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ka reaguar me anë të një postimi në “Facebook” mbi takimin e zhvilluar gjatë ditës së sotme mes përfaqësuesve të opozitës dhe atyre të mazhorancës në lidhje...

Opozita në tryezë me mazhorancën, Topalli: Gjykata pushoi çështjen, palët sërish në krahët e njëri-tjetrit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ka reaguar me anë të një postimi në “Facebook” mbi takimin e zhvilluar gjatë ditës së sotme mes përfaqësuesve të opozitës dhe atyre të mazhorancës në lidhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK