http://kariera.mk

“Shëtitja” në ish- Bllok e Dritan Dajtit, shkarkohet nga detyra drejtori i Policisë së Burgjeve

para 7 muajve - Gazeta Express

Pak ditë pasi në media qarkulloi një video ku shihej Dritan Dajti teksa futej në një klinikë dentare në zonën e ish- Bllokut, shkarkohet nga detyra drejtori i Policisë së Burgjeve dhe drejtori i burgut...

Dritan Dajti vizitë mjekësore në Bllok, Ministria e Drejtësisë furtunë shkarkimesh. Largohet kreu i policisë së Burgjeve

para 7 muajve - BalkanWeb

Furtunë shkarkimesh pasi i dënuari për vrasjen e 4 policëve, Dritan Dajti doli nga burgu për një vizitë mjekësore në zonën e Bllokut. Mësohet se sot Ministria e Drejtësisë ka shkarkuar drejtorin e policisë...

Çfarë ndodhi 4 ditë më parë mes Bllokut, "xhiroja" e Dajtit që shkaktoi "furtunë" në polici

para 7 muajve - Albeu

Katër ditë më parë Dritan Dajti është shfaqur për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti , është shoqëruar mëngjesin e së premtes të javës që lamë pas, në zonën e ish-bllokut nga një numër i lartë...

Shkarkohet nga detyra drejtori i burgut të Peqinit dhe 2 zyrtarë të tjerë, ja shkelja e rëndë…

para 7 muajve - Standard

Është shkarkuar nga detyra drejtori i burgut të Peqinit si dhe katër persona të tjerë. Vendimi është marrë pasi u lejua dalja nga qelia e Dritan Dajtit, për të shkuar te dentisti në zonën e ish-Bllokut...

Dritan Dajti doli nga qelia, shkarkohet drejtori i burgut të Peqinit

para 7 muajve - Opinion

Drejtori i burgut të Peqinit, Emin Shpata dhe katër persona të tjerë janë shkarkuar nga detyra, pasi lejua daljen nga qelia e Dritan Dajtit, për të shkuar te dentisti në zonën e ish-Bllokut në Tiranë....

E FUNDIT/ Nxorrën Dritan Dajtin "xhiro nga Blloku", shkarkohet zinxhiri komandues i burgut Peqin

para 7 muajve - Albeu

Ministrja e drejtësisë Etilda Gjonaj përmes një njoftimi për shtyp ka denoncuar shkeljet që sipas saj janë flagrant dhe “është konkluduar qartazi se në shkelje flagrante me ligjin, stafi mjekësor e drejtues...

E FUNDIT/ Denoncimi i “TemA” për shoqërimin e Dritan Dajtit, “furtunë” shkarkimesh në Burgje

para 7 muajve - Gazeta Tema

Pas publikimit të pamjeve nga gazeta “TemA” ku shfaqej shtetasi Dritan Dajti i dënuar për vrasje, i cili shoqërohej nga forcat e policisë së burgjeve për në një klinikë shëndetësore, ka ardhur reagimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK