http://kariera.mk

PE apel për futje urgjente të karikusve universal për telefona mobilë

para 6 muajve - Top Channel

Deputetët e Parlamentit Evropian kërkuan nga Komisioni Evropian që të përshpejtojë futjen e një ngarkuesi universal për të gjithë telefonat mobilë dhe pajisjet e tjera portative elektronike në interes...

Parlamenti Evropian apel për futje urgjente të mbushësit universal për telefona mobilë

para 6 muajve - Sinjali

Deputetët e Parlamentit Evropian kërkuan nga Komisioni Evropian që të përshpejtojë futjen e një ngarkuesi universal për të gjithë telefonat mobilë dhe pajisjet e tjera portative elektronike në interes...

Kolegët e Dick Martyt në BE kërkojnë mbushës universalë për të gjithë telefonët

para 6 muajve - Periskopi

Deputetët e Parlamentit Evropian kanë kërkuar nga Komisioni Evropian që të ngutet në futjen e një karikuesi [mbushësi] universal për të gjithë telefonat mobilë dhe pajisjeve tjera elektronike në interes...

PE apel për futje urgjente të mbushësit universal për telefona mobilë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Deputetët e Parlamentit Evropian kërkuan nga Komisioni Evropian që të përshpejtojë futjen e një ngarkuesi universal për të gjithë telefonat mobilë dhe pajisjet e tjera portative elektronike në interes...

PE apel për futje urgjente të mbushësit universal për telefona mobilë

para 6 muajve - KosovaPress

Në Direktivën e Pajisjeve Radio 2014, ligjvënësit e BE kërkuan krijimin e një ngarkuesi universal dhe fuqizuan Komisionin që të vazhdojë të punojë mbi të përmes një akti të deleguar, transmeton KosovaPress....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK