http://kariera.mk

Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës

para 7 muajve - Zhurnal

Tiranë, 14 janar – Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa...

Edhe Prokurori i Përgjithshëm vihet në lëvizje për kryebashkiakun e Mallakastrës

para 7 muajve - Gazeta Express

Në lidhje me rastin e kryebashkiakut të Mallakastrës që akuzohet nga opozita se ka qenë i dënuar në Greqi për plagosje, reagoi edhe kryeprokurori Oslian Çela. Ai ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve...

“I dënuar në Greqi për plagosje?!”, prokuroria nis hetimin për kryebashkiakun shqiptar

para 7 muajve - Gazeta Express

Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut të Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailajt. Organi i akuzës mësohet se i ka drejtuar një kërkesë...

Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës

para 7 muajve - Gazeta Express

Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për kryebashkiakun Qerim Ismailaj, ku veprimi i parë kryesor është marrja e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa kryebashkiakut...

Akuzat e PD/ Olsian Çela kërkesë KQZ-së: Sillni formularin e kryebashkiakut të Mallakastrës

para 7 muajve - Top Channel

Kryeprokurori Oslian Çela ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vendosë në dispozicion formularin e vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Ismailaj akuzohet nga...

Kryebashkiaku i Mallakastrës nis betejën me drejtësinë, Olsian Çela kërkesë KQZ-së: Na sillni formularin e vetëdeklarimit

para 7 muajve - BalkanWeb

Një tjetër kryebashkiak socialist nis përballjen me drejtësinë. Pas akuzave të Partisë Demokratike se kryebashkiaku i Mallakastrës, Qerim Ismailaj, ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me...

Prokuroria letër KQZ: Duam formularin e vetëdeklarimit të Qerim Ismailaj

para 7 muajve - Zhurnal

Tiranë, 14 janar – Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve nëpërmjet një shkrese formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në...

Prokuroria letër KQZ: Duam formularin e vetëdeklarimit të Qerim Ismailaj

para 7 muajve - Medial

Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve  nëpërmjet një shkrese  formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në të sqarohet se kjo...

Prokuroria dërgon letërporosi në Greqi për kryebashkiakun e Mallakastrës

para 7 muajve - Albeu

Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës , Qerim Ismailaj. Verifikimet kanë nisur me marrjen e gjurmëve të gishtave, dhe pas dy ditëve do të dërgohet kërkesa kryebashkiakut...

Nisin hetimet për kryebashkiakun e Mallakastrës

para 7 muajve - Albeu

Prokuroria ka vendosur nën hetim kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës , Qerim Ismailaj . Ky veprim, vjen pas denoncimit nga Partia Demokratike e cila akuzonte3 se Ismailaj ka qenë i dënuar dhe i dëbuar...

Prokuroria kërkon gjurmët e gishtave të kryebashkiakut të Mallakastrës

para 7 muajve - Opinion

Pas akuzave të bëra nga Partia Demokratike, Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme ka nisur verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut të Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailajt. Mësohet...

Akuzat ndaj kryebashkiakut të Mallakastrës, Prokuroria kërkesë KQZ

para 7 muajve - Opinion

Kryebashkiaku u Mallakastrës, Qerim Ismailaj, nis betejën me drejtësinë pas akuzave të Partisë Demokratike se ka fshehur në formularin e Dekriminalizimit dënimin me 3 vite burg në Greqi për plagosje. Lidhur...

Prokuroria letër KQZ: Duam formularin e vetëdeklarimit të Qerim Ismailaj

para 7 muajve - Vizion Plus

Prokuroria e Përgjithshme i ka bërë kërkesë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve  nëpërmjet një shkrese  formularin e vetdeklarimit të kryebashkiakut të Mallakastrës, Qerim Ismailaj. Në të sqarohet se kjo...

Prokuroria kërkon formularin e vetëdeklarimit të Kryebashkiakut të Mallakastrës

para 7 muajve - Illyria

Tiranë, 14 janar 2020 – Prokuroria e Përgjithshme ka dorëzuar një kërkesë në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për kryetarin e Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj, i cili akuzohet nga Partia Demokratike...

“I dënuar në Greqi për plagosje?!”, prokuroria nis hetimin për kryebashkiakun shqiptar

para 7 muajve - 24 ore

Sektori i Dekriminalizimit në Prokurorinë e Përgjithshme nis verifikimin për gjurmët e gishtave të kreut të Bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailajt. Organi i akuzës mësohet se i ka drejtuar një kërkesë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK