http://kariera.mk

Xhabir Zharku mbetet në paraburgim edhe për 2 muaj

para 7 muajve - Gazeta Express

Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Këtë e ka konfirmuar për “Betimi për Drejtësi”, gjykatësi i procedurës...

Xhabir Zharkut i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

para 7 muajve - Insajderi

Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Këtë e ka konfirmuar për “Betimi për Drejtësi”, gjykatësi i procedurës...

Xhabir Zharkut i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

para 7 muajve - Sinjali

Gykata Themelore e Ferizajt ka vendosur t’ia vazhdojë edhe për dy muaj paraburgimin, ish-kryetari të Kaçanikur, Xhabir Zharkut. Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali Albana Kelmendi, avokatja e Zharkut....

Gjykata ia vazhdon paraburgimin, Xhabir Zharkut!

para 7 muajve - GazetaBlic

Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Këtë e ka konfirmuar për “Betimi për Drejtësi”, gjykatësi i procedurës...

Gjykata merr vendim të ri për Xhabir Zharkun

para 7 muajve - OraInfo

Xhabir Zharku, do të vazhdojë të qëndrojë në paraburgim. Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Këtë e ka...

Kaq muaj i vazhdohet paraburgimi Xhabir Zharkut

para 7 muajve - Infokusi

Edhe për dy muaj të tjerë i është vazhduar masa paraburgimi, ish kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharkut. Kështu ka bërë të ditur Gjykatësi i procedurës paraprake, Mustaf Tahiri, për ” Betim për drejtësi”,...

Xhabir Zharku mbetet në paraburgim edhe për dy muaj

para 7 muajve - Arbresh

Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Këtë e ka konfirmuar për “Betimi për Drejtësi”, gjykatësi i procedurës...

Xhabir Zharku mbetet në paraburgim edhe për 2 muaj

para 7 muajve - Ekonomia Online

Gjykata Themelore në Ferizaj ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zharku. Këtë e ka konfirmuar gjykatësi i procedurës paraprake, Mustaf Tahiri....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK