http://kariera.mk

Walker thotë se gjenocidi që ka ndodhur në Reçak nuk mund të mohohet nga askush

para 6 muajve - Zhurnal

William Walker, po qëndron për vizitë në Kosovë. Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë...

Ish-ambasadori Walker: Bota e kupton se Reçaku ka ndodhur

para 6 muajve - Portalb

Ish-ambasadori i Organizatës për Bashkëpunim dhe Siguri në Evropë (OSBE), William Walker, i cili po qëndron në Kosovë për 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka deklaruar se gjenocidi ndaj popullit të fshatit...

Walker: Deklaratat e Vuçiqit për Reçakun, njësoj si ato të Millosheviqit

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Ambasadori amerikan, William Walker, i cili gjatë vitit 1999 ka shërbyer si shef i Misionit Verifikues të OSBE-së në Kosovë, shprehu kundërshtimin e tij për të gjithë ata që nuk e pranojnë ngjarjen Reçakut,...

Ish-ambasadori Walker: Bota e kupton se Reçaku ka ndodhur

para 6 muajve - Anadolu Agency

Prishtinë Ish-ambasadori i Organizatës për Bashkëpunim dhe Siguri në Evropë (OSBE), William Walker, i cili po qëndron në Kosovë për 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka deklaruar se gjenocidi ndaj popullit...

Walker: Kur Vuçiq mohoi Reçakun u duk sikur po fliste Millosheviqi

para 6 muajve - RTV 21

Kurti: Nuk mund të ketë dialog nëse mohohen krimet Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi dhe krimet që kanë ndodhur...

Walker thotë se gjenocidi që ka ndodhur në Reçak nuk mund të mohohet nga askush

para 6 muajve - OraInfo

William Walker, po qëndron për vizitë në Kosovë. Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë...

Walker: Masakrën e Reçakut s’mund ta mohojë askush

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Walker u...

Vuçiq e pëlqen zvarritjen për moskrijimin e qeverisë në Kosovë, i pengon angazhimi i amerikanëve

para 6 muajve - Infokusi

Ka muaj që LDK e Vetëvendosje pavarësisht takimeve të shpeshta nuk po mund të krijojnë koalicionin e të bëjnë qeverinë. E për këtë, duke qenë se tani Kosova nuk ka ndonjë qeveri funksionale, janë angazhuar...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Aktuale

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Vuçiq i përgjigjet Walkerit: Nuk është më koha juaj!

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker po qëndron në Kosovë. Ai ka zhvilluar takime me zyrtarë politik në Kosovë, në përpjekje për krijimin e një atmosfere dhe situate për krijimin e qeverisë së re....

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Insajderi

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

AAK nesër bënë homazhe në Reçak

para 6 muajve - Ekonomia Online

Grupi Parlamentar i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, (AAK) përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se nesër do të bëjnë homazhe në Reçak me rastin e 21 vjetorit të masakrës së Reçakut. “Masakra...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Alsat-M

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Koha.mk

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Shprehja

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Walker, politikanëve: Nuk duhet të harrohet Reçaku

para 6 muajve - Shenja

Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të...

Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - GazetaBlic

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Walker: Masakrën e Reçakut s’mund ta mohojë askush

para 6 muajve - Arbresh

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Walker u quajt...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Tetova Sot

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Infokusi

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

E quajti ministër të Millosheviqit, Vuçiq i përgjigjet Walkerit: S’është më koha juaj

para 6 muajve - Gazeta e re

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker po qëndron në Kosovë. Ai ka zhvilluar takime me zyrtarë politik në Kosovë, në përpjekje për krijimin e një atmosfere dhe situate për krijimin e qeverisë së re,...

Walker: Kur Vuçiq mohoi Reçakun u duk sikur po fliste Millosheviqi

para 6 muajve - KosovaPress

Këto komente, Walker i bëri në konferencën që Republikanët e Kosovës (REK) e kanë mbajtur gjatë ditës sotme me temën “Reçaku nuk është gënjeshtër”. William Walker deklaroi se për masakrën e Reçakut është...

Walker: Kur Vuçiq mohoi Reçakun u duk sikur po fliste Millosheviqi

para 6 muajve - Gazeta e re

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi dhe krimet që kanë ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohen nga askush....

Walkeri: Masakrën e Reçakut s’mund ta mohojë askush, as Vuçiqi

para 6 muajve - Epoka e Re

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Walker u...

Walker: Askush nuk mund ta mohojë masakrën e Reçakut

para 6 muajve - Periskopi

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Walker: Kur Vuçiq e ka mohuar masakrën e Reçakut më ka mohuar edhe mua

para 6 muajve - Klan Kosova

Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të...

Walker: Kur Vuçiq e ka mohuar masakrën e Reçakut më ka mohuar edhe mua

para 6 muajve - Medial

Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të...

Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Bota Press

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush.Ai duke folur...

Walker, politikanëve: Nuk duhet të harrohet Reçaku

para 6 muajve - Insajderi

Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - Gazeta e re

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21 vjetorin e masakrës së Reçakut ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush. Ai duke folur...

Walker ua kujton politikanëve: Mos e harroni Reçakun

para 6 muajve - OraInfo

Walker, politikanëve: Nuk duhet të harrohet Reçaku. Më 15 janar është 21 vjetori i mas’ akrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë,...

Walker: Masakrën e Reçakut s’mund ta mohojë askush, as Vuçiqi

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker, i cili që po qëndron në Kosovë në 21-vjetorin e masakrës së Reçakut, ka thënë se gjenocidi që ka ndodhur në këtë fshat nuk mund të mohohet nga askush, raporton...

Mohimi i Reçakut, Walker: Vuçiqi si Millosheviqi

para 6 muajve - KosovaPress

Ai duke folur për mohimin e kësaj masakre nga presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuqiq tha se kur i ka dëgjuar i është dukur sikur po dëgjon “kasapin e Ballkanit” Sllobodan Millosheviq. Këto komente, Walker...

Walker: Jam këtu të dëshmoj se Reçaku nuk është gënjeshtër

para 6 muajve - Arbresh

Republikanët e Kosovës (REK) po mban konferencë me temën “Reçaku nuk është gënjeshtër”. Në këtë konferencë po merr pjesë edhe ish-ambasadori i OSBE-së, William Walker. Ai është këtu për të dëshmuar se...

Kryetari i Shtimës: Dhimbjet e Reçakut gjithmonë janë të freskta për ne

para 6 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Shtimës, Naim Ismajli, tha se është e vështirë të kujtohet Masakra e Reçakut dhe e quan si ngjarjen që i dha jehonë ndërkombëtare mizorisë serbe në Kosovë. Ai tha se është e pabesueshme që në...

Njeriu i Reçakut në Kosovë: Beogradi, ende me gjuhën e Millosheviçit

para 6 muajve - Te Sheshi

Njeriu i Reçakut, ish-ambasadori William Wolker, po viziton sërish Kosovën, e kjo në prag të 21-vjetorit të asaj ngjarjeje të rëndë, e cila shërbeu si nisje e ndërhyrjes ndërkombëtare në Kosovë. E kam...

Walker, politikanëve: Nuk duhet të harrohet Reçaku

para 6 muajve - Arbresh

Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të...

Walker politikanëve, Nuk duhet të harrohet Reçaku

para 6 muajve - Ekonomia Online

Më 15 janar është 21 vjetori i masakrës së Reçakut, njëra nga masakrat më të tmerrshme të kryera nga forcat policore dhe ushtarake serbe në Kosovë, ku u vranë dhe u masakruan barbarisht 45 shqiptarë të...

Walker i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqi, ai e di që Reçaku ka ndodhur

para 6 muajve - InfoShqip

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker...

Walker i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqi, ai e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Ina

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker...

Walker: Vuçiq, politikan i llojit të Milosheviqit, ai e di çka ka ndodhur

para 6 muajve - Albinfo

Ish-shefi i Misionit Verifikues gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker, ka thënë se presidenti serb, Aleksandër Vuçiq, e di të vërtetën për atë se çka ka ndodhur gjatë luftës. Walker i është përgjigjur...

“Ai e di çfarë ka ndodhur në Reçak”, Walker: Vuçiç është politikan i llojit të Millosheviçit

para 6 muajve - BalkanWeb

Ish-shefi i misionit të OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker deklaroi se presidenti serb, Aleksandar Vuçiç është politikan i llojit të Millosheviçit. Ndërkohë ai theksoi se kreu i shtetit serb...

Ish-ambasadori i OSBE-së “shuplakë” Vuçiç: Ai është njësoj si Millosheviçi…

para 6 muajve - Standard

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. “Nuk...

Walker: Vuçiq politikan i llojit të Millosheviqit, ai e di çka ka ndodhur

para 6 muajve - Flaka

Ish shefi i Misionit Verifikues gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker, ka thënë se presidenti serb Aleksandër Vuçiq të zgjohet, e di të vërtetën për atë se çka ka ndodhur gjatë luftës . Walker iu është...

Walker: Vuçiç politikan i llojit të Millosheviçit

para 6 muajve - Portalb

Ish shefi i Misionit Verifikues gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker, ka thënë se presidenti serb Aleksandër Vuçiç të zgjohet, e di të vërtetën për atë se çka ka ndodhur gjatë luftës, transmeton OraNews...

Walker: Vuçiç politikan i llojit të Millosheviçit

para 6 muajve - Shenja

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut, raporton...

William Walker në T7 i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqi, ai e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Gazeta Express

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut, raporton...

Walker: Vuçiqi është si Millosheviqi, e di të vërtetën që ka ndodhur në Reçak

para 6 muajve - OraInfo

Wiliam Walker e ka cilësuar Vuçiqin si një politikan të llojit të Millosheviçit. Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb,...

Walker për Vuçiqin: Ai është si Millosheviqi, e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Lajm

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker...

Walker i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqi, ai e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Infokusi

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për  T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker që në Kosovë...

Wiliam Walker i përgjigjet Vuçiqit për çështjen e Reçakut: Është politikan i llojit të Millosheviqit

para 6 muajve - Arbresh

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot Aleksandër Vuçiqit që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker që në Kosovë po qëndron për 21 vjetorin e masakrës së...

Walker e përngjanë Vuçiqin me Millosheviqin – “ai e di që masakra e Reçakut ka ndodhur”

para 6 muajve - Arbresh

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker që në Kosovë...

Walker: Vuçiqi është politikan i llojit të Millosheviqit, ai e di çfarë ka ndodhur në Reçak

para 6 muajve - Fol

Ish-shefi i misionit të OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker, ka thënë se presidenti serb, Aleksandar Vuçiq duhet të “zgjohet”, pasi, sipas tij, ai e di të vërtetën për atë se çka ka ndodhur gjatë...

Walkeri: Vuçiqi politikan i llojit të Millosheviqit, ai e di çfarë ka ndodhur në Reçak

para 6 muajve - Epoka e Re

Ish-shefi i OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, Wiliam Walker, ka thënë se presidenti serb, Aleksandër Vuçiq duhet të “zgjohet”, pasi sipas tij ai e di të vërtetën për atë se çka ka ndodhur gjatë luftës, sidomos...

Walker për Vuçiqin: Ai është si Millosheviqi, e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Fakti Ditor

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker...

William Walker i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqi, e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Ekonomia Online

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker që në Kosovë po qëndron për 21 vjetorin...

Walker i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqi, ai e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Periskopi

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për  T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker që në Kosovë...

William Walker i përgjigjet Vuçiqit: Ai është si Millosheviqit, ai e di që masakra në Reçak ka ndodhur

para 6 muajve - Gazeta Observer

Ish-ambasadori i OSBE-së, Wiliam Walker iu është përgjigjur sot në një intervistë për Televizionin T7, presidentit serb, Aleksandër Vuçiq që deklaroi se Walker kishte inskenuar masakrën e Reçakut. Walker...

Walker sërish në Kosovë për të përkujtuar Masakrën e Reçakut!

para 6 muajve - Standard

Ishte masakër dhe krim kundër njerëzimit! Këto fjalë tha më 16 janar 1999, ambasadori i OSBE në Kosovë, William Walker, i cili sot është rikthyer me krenari në Kosovë për ta përkujtuar këtë genocid, që...

‘Ishte trillim, tha Vuçiç?! Walker sërish në Kosovë për të përkujtuar Masakrën e Reçakut!

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Ishte masakër dhe krim kundër njerëzimit! Këto fjalë tha më 16 janar 1999, ambasadori i OSBE në Kosovë, William Walker, i cili sot është rikthyer me krenari në Kosovë për ta përkujtuar këtë genocid, që...

William Walker vjen në Kosovë për përvjetorin e Masakrës së Reçakut

para 6 muajve - Ina

Njeriu që ia hapi sytë botës se Serbia po kryen gjenocid në Kosovë, William Walker do të vij në Kosovë javën e ardhshme. Me ftesën e zëvendëskryeministrit në detyrë, Behgjet Pacolli, Walker do të vijë...

Ish-ambasadori i OSBE-së, Walker në Kosovë për përvjetorin e masakrës së Reçakut

para 6 muajve - Portalb

Ish-ambasadori i OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, William Walker ka ardhur në Kosovë për të marrë pjesë në shënimin e 21 vjetorit të masakrës së Reçakut. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit në detyrë...

William Walker vjen në Kosovë javën tjetër

para 6 muajve - Albinfo

iku amerikan i kosovarëve dhe ish-ambasadori i OSBE-së gjatë luftës në Kosovë, William Walker do të vijë në Kosovë javën tjetër. Walker vjen në Kosovë për përvjetorin e masakrës së Reçakut me ftesën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK