http://kariera.mk

Shkup, një objekt hotelerik përfshihet nga zjarri

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 janar- Një objekt hotelerik është përfshirë nga zjarri në rrugën “Tome Pure” në Butel në pronë të A.S, si dhe një automjet transportues “Reno master”, pronë e N.S (52) nga Shkupi, i cili ka qenë...

Ministri i brendshëm Naqe Çulev po bën plan për ta arrestuar Zaevin?

para 7 muajve - Ina

Një mundësi të tillë e komenton gazetari i njohur, Eroll Rizaov, në kolumën e tij në Dojçe Vele. Megjithatë, këtë mundësi Rizaov e krahason me tentimin për ta frikësuar arushën me def, transmeton Gazeta...

Në Butel një objekt hotelierik përfshihet nga zja.rri, nuk ka të lënduar

para 7 muajve - Medial

Shkup, 14 janar 2020 (MEDIAL) – Një objekt hotelerik është përfshirë nga zjarri në rrugën “Tome Pure” në Butel në pronë të A.S, si dhe një automjet transportues “Reno master”, pronë e N.S (52) nga Shkupi,...

Ministri i brendshëm Naqe Çulev po bën plan për ta ar estuar Zaevin?

para 7 muajve - Tetova1

Një mundësi të tillë e komenton gazetari i njohur, Eroll Rizaov, në kolumën e tij në Dojçe Vele. Megjithatë, këtë mundësi Rizaov e krahason me tentimin për ta frikësuar arushën me def, transmeton Gazeta...

Në Butel një objekt hotelierik përfshihet nga zjarri, nuk ka të lënduar

para 7 muajve - Tetova Sot

Një objekt hotelerik është përfshirë nga zjarri në rrugën “Tome Pure” në Butel në pronë të A.S, si dhe një automjet transportues “Reno master”, pronë e N.S (52) nga Shkupi, i cili ka qenë i parkuar në...

Ministri i brendshëm Naqe Çulev po bën plan për ta arrestuar Zaevin?

para 7 muajve - Lajm

Një mundësi të tillë e komenton gazetari i njohur, Eroll Rizaov, në kolumën e tij në Dojçe Vele. Megjithatë, këtë mundësi Rizaov e krahason me tentimin për ta frikësuar arushën me def, transmeton Gazeta...

Në Butel një objekt hotelierik përfshihet nga zjarri

para 7 muajve - Lajm

Një objekt hotelerik është përfshirë nga zjarri në rrugën “Tome Pure” në Butel në pronë të A.S, si dhe një automjet transportues “Reno master”, pronë e N.S (52) nga Shkupi, i cili ka qenë i parkuar në...

Ministri i brendshëm Naqe Çulev po bën plan për ta arrestuar Zaevin?

para 7 muajve - Zyrtare

Një mundësi të tillë e komenton gazetari i njohur, Eroll Rizaov, në kolumën e tij në Dojçe Vele. Megjithatë, këtë mundësi Rizaov e krahason me tentimin për ta frikësuar arushën me def, transmeton Gazeta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK