http://kariera.mk

Dy aktakuza të reja për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - Gazeta Express

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër V.K dhe F.D., për veprën penale organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist jashtë territorit të vendit. E pandehura,...

Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - Top Channel

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër V.K dhe F.D., për veprën penale organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist jashtë territorit të vendit. E pandehura,...

Prokuroria Speciale ngritë aktakuzë ndaj dy personave për pjesëmarrjen në ISIS

para 7 muajve - Insajderi

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”,...

Aktakuzë për pjesëmarrje në ISIS ndaj dy personave

para 7 muajve - Klan Kosova

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër dy personave me inicialet V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”,për...

Aktakuzë për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - RTV 21

Aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, ndaj V.K dhe F.D., për...

Aktakuzë për pjesëmarrje në ISIS ndaj dy personave

para 7 muajve - Medial

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër dy personave me inicialet V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”,për...

Seanca e rigjykimit ndaj Shukri Bujës dhe të tjerëve – rrezikohet parashkrimi i veprave penale

para 7 muajve - Insajderi

Rigjykimi ndaj ish-kryetarit të Komunës së Lipjanit, Shukri Buja dhe nëntë të akuzuarve tjerë në rastin e njohur si “Ferronikeli”, nuk ka ende një datë të fillimit, përkundër se janë bërë rreth pesë muaj...

Dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - RTV 21

Aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, ndaj V.K dhe F.D., për...

Pranon se ishte pjesë e ISIS-it, e akuzuara shprehet e lumtur që është rikthyer në Kosovë

para 7 muajve - Gazeta Express

E akuzuara për pjesëmarrje në grupin terrorist ISIS, Edonë Berisha, në seancën fillestare të mbajtur të martën në Departamentin Special të Gjykatës Themelore në Prishtinë, e ka pranuar fajësinë për këtë...

Aktakuzë ndaj dy personave për pjesëmarrje në grup terrorist

para 7 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”,...

Ende s’është caktuar seanca e rigjykimit ndaj Shukri Bujës dhe të tjerëve, rrezikohet parashkrimi i veprave penale

para 7 muajve - Gazeta Express

Rigjykimi ndaj ish-kryetarit të Komunës së Lipjanit, Shukri Buja dhe nëntë të akuzuarve tjerë në rastin e njohur si “Ferronikeli”, nuk ka ende një datë të fillimit, përkundër se janë bërë rreth pesë muaj...

Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - Infokusi

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër V.K dhe F.D., për veprën penale organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist jashtë territorit të vendit. E pandehura,...

Aktakuzë ndaj dy personave për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - Epoka e Re

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë, kundër dy personave me inicialet V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”. “V.K. me qëllim...

Aktakuzë për pjesëmarrje në ISIS ndaj dy personave

para 7 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Speciale ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër dy personave me inicialet V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”,për...

Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - Zyrtare

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër V.K dhe F.D., për veprën penale organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist jashtë territorit të vendit. E pandehura,...

Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - Periskopi

Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë kundër V.K dhe F.D., për veprën penale organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist jashtë territorit të vendit. E pandehura,...

Edhe dy aktakuza për pjesëmarrje në ISIS

para 7 muajve - KosovaPress

E pandehura, V.K. me qëllim që të marrë pjesë në veprimtarinë e grupeve terroriste ISIS në Siri, më 30.03. 2015, duke vepruar me dashje dhe në dijeni për veprimet e veta, është nisur për në Shkup-Maqedonia...

Ngritet aktakuzë për organizim dhe pjesëmarrje në grup terrorist

para 7 muajve - Arbresh

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, ka ngritur aktakuzë në Gjykatën Themelore në Prishtinë – Departamenti Special, kundër V.K dhe F.D., për veprën penale “Organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist”,...

Kosovarja Edonë Berisha që ishte pjesë e ISIS-it shprehet e lumtur që është rikthyer në Kosovë

para 7 muajve - Periskopi

E akuzuara për pjesëmarrje në grupin terrorist ISIS, Edonë Berisha, në seancën fillestare të mbajtur të martën në Departamentin Special të Gjykatës Themelore në Prishtinë, e ka pranuar fajësinë për këtë...

Pranon se ishte pjesë e ISIS-it, e akuzuara shprehet e lumtur që është rikthyer në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

E akuzuara për pjesëmarrje në grupin terrorist ISIS, Edonë Berisha, në seancën fillestare të mbajtur të martën në Departamentin Special të Gjykatës Themelore në Prishtinë, e ka pranuar fajësinë për këtë...

Ende s’është caktuar seanca e rigjykimit ndaj Shukri Bujës dhe të tjerëve, rrezikohet parashkrimi i veprave penale

para 7 muajve - Arbresh

Rigjykimi ndaj ish-kryetarit të Komunës së Lipjanit, Shukri Buja dhe nëntë të akuzuarve tjerë në rastin e njohur si “Ferronikeli”, nuk ka ende një datë të fillimit, përkundër se janë bërë rreth pesë muaj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK