http://kariera.mk

Kush është gjyqtarja që liroi anëtarin e bandës së Durrësit. Reagon edhe prokuroria e Krujës

para 7 muajve - Gazeta Express

Sot Gjykata e Krujës ka liruar nga qelia Endrit Doklen, ish-anëtar i bandës së Durrësit. Dokle ishte i dënuar përjetë nga Krimet e Rënda  për akuzat në lidhje me bandën dhe një dënim të mëvonshëm me 16...

Emri/ Nuk ka kaluar Vettingun, ja kush është gjyqtarja që po liron të fortët nga burgu…

para 7 muajve - Standard

Pavarësisht se kishte një dënim të përjetshëm të dhënë nga ana e Gjykatës, i gjetur fajtor për akuzën e vrasjes dhe vepra të tjera të rënda penale, në mënyrë të beftë, anëtari i Bandës së Durrësit, Endrit...

Ishte dënuar me burgim të përjetshëm/ Lirimi i anëtarit të bandës së Durrësit, reagon Prokuroria e Krujës

para 7 muajve - Top Channel

Pas lirimit nga burgu të Indrit Dokles, anëtar i bandës së Durrësit, i dënuar më parë me burgim të përjetshëm ka reaguar Prokuroria e Krujës. Përmes një njoftimi në lidhje me procesin gjyqësor për kërkesën...

Lirimi i ish-kreut të bandës së Durrësit, Endrit Dokle, reagon prokuroria e Krujës: Do të ankimojmë vendimin

para 7 muajve - BalkanWeb

Pasi gjykata vendosi që të lirojë nga burgu Endrit Doklen, ish-kreu i Bandës së Durrësit, i cili ishte i dënuar me burgim të përjetshëm, ka reaguar Prokuroria e Krujës. Në një njoftim për mediat, organi...

Zbulohet dokumenti që favorizoi lirimin e ish-kreut të bandës së Durrësit, ndërtuesi premton ta marrë në punë si punëtor ndërtimi

para 7 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Krujës ka liruar sot me kusht ish-kreun e “Bandës së Durrësit”, një nga emrat e përfolur të botës së krimit, 36-vjeçarin Endrit Dokle, i cili ishte dënuar me burg përjetë. Janë disa arsye ku...

Lirohet nga burgu Endrit Dokle, anëtari i bandës së Durrësit i dënuar përjetë

para 7 muajve - Vizion Plus

Endrit Dokle ish anëtar i Bandës së Durrësit, është liruar nga burgu. Vendimi është dhënë nga Gjykata e Shkallës së Parë Krujë këtë të martë me këtë argumentim: “ Lirimin me kusht të kërkuesit Endrit Dokle,...

E FUNDIT/ Lirimi i Endrit Dokles, Prokuroria del hapur kundër gjyqtares

para 7 muajve - Albeu

Ditën e sotmë është liruar nga burgu një i dënuar me burgim të përjetshëm, Endrit Dokle . Lidhur me këtë vendim të Gjykatës ka reaguar edhe Prokuroria e krujës. Prokuroria njofton se ka marrë pjesë në...

Lirimi i Endrit Dokles, vjen reagimi i Prokurorisë së Krujës

para 7 muajve - Opinion

Pas lirimit nga burgu të ish-anëtarit të bandës së Durrësit , i cili ishte dënuar burgim të përjetshëm, Endrit Dokle ka ardhur reagimi i Prokurorisë së Krujës. Në reagimin e saj Prokuroria është shprehur...

DETAJET: Ja kush është gjyqtarja e Krujës që liroi nga burgu “kapon” e bandës së Durrësit dhe disa nga skandalet e karrierës së saj

para 7 muajve - Gazeta Tema

I cilësuar si i rrezikshëm dhe drejtues i një prej bandave famëkeqe, “Bandës së Durrësit”, Endrit Dokle është liruar nga burgu. Vendimi është dhënë nga gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha. Pavarsisht se...

Lirimi nga burgu i Dokles, reagon prokuroria e Krujës: Kërkuam përjashtimin e gjyqtares së çështjes. Do ankimojmë vendimin

para 7 muajve - Gazeta Tema

Prokuroria e Krujës ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Shkallës së Parë Krujë për lirimin nga burgu të ish-numrit dy të bandës së Durrësit Endrit Dokle Reagimi i plotë: Njoftim  në lidhje me procesin...

Lirimi i Endrit Dokles, reagon Prokuroria e Krujës

para 7 muajve - Opinion

Njoftim në lidhje me proçesin gjyqësor për kërkesën e të dënuarit Endrit Dokle Gjykata e Shkallës së Parë Krujë me vendimin nr. 6/123 datë 14.01.2020 vendosi : “Pranimin e kërkesës së kërkuesit Endrit...

Lirohet ish-kreu i bandës së Durrësit, ishte dënuar me burgim të përjetshëm

para 7 muajve - Gazeta Tema

Gjykata e Krujes ka liruar sot nga burgu ish kreun e bandës së Durrësit, Endrit Dokle. Ishte gjyqtarja Enkelejda Hoxha që vendosi të pranonte kërkesën e avokatëve për shuarjen e dënimit të përjetshëm për...

Lirimi i Endrit Dokles/ Reagon Salianji: Kur kriminelet promovohen dhe ndëshkohen të pamundurit, krimi merr krahë

para 7 muajve - Standard

Pas lajmit për lirimin nga burgu të një prej eksponentëve kryesorë të Badnsës së Durrësit, Endrit Dokle, vjen edhe reagimi i ish-deputetit të PD, Ervin Salianji. Salianji bën thirrje që ky model qeverisje...

Lirimi i Endrit Dokles/ Salianji: Rendi dhe siguria publike sot të degraduar, qytetarët në ankth për sigurinë e jetës dhe pronës

para 7 muajve - BalkanWeb

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar pas lirimit të Endrit Dokles. Në një postim në “Facebook”, Salianji shkruan se në 7 vjet të qeverisjes rilindase nuk ka asnjë grup të strukturuar kriminal...

I dënuar me burgim të përjetshëm, lihet i lirë ish- anëtari i bandës së Durrësit

para 7 muajve - Gazeta Express

Gjykata e Krujës ka liruar nga burgu ish- anëtarin e bandë së Durrësit, Indrit Dokle. Dokle ka qenë i dënuar me burgim të përjetshëm. Avokati i Doklës ka deklaruar gjatë seancës se klienti i tij “ka kryer...

I dënuar me burg përjetë, lirohet ish-kreu i bandës së Durrësit

para 7 muajve - Vizion Plus

Gjykata e Krujës ka lënë të lirë këtë të martë ish kreun e bandës së Durrësit, Endrit Dokle. Endrit Dokle, kishte marrë dënim me burgim të përjetshëm për krime të rënda të kryera në kuadër të të ashtuquajturës...

Anëtar i bandës famëkeqe të Durrësit, lirohet Endrit Dokle

para 7 muajve - Albeu

Endrit Dokle ish-anëtari i bandës se Durrësit është liruar nga burgu. Vendimi është dhënë nga Gjykata e Krujës ndërkohë prokuroria do të bëj nesër apëlim të vendimit të gjykatës. Endrit Dokle , anëtar...

LAJM I FUNDIT/ I dënuar me burg përjetë, lirohet ish-kreu i bandës së Durrësit, Endrit Dokle

para 7 muajve - BalkanWeb

Gjykata e Krujes ka liruar sot nga burgu ish kreun e bandës së Durrësit, Endrit Dokle. Endrit Dokle kishte marrë dënim me burgim të përjetshëm për krime të rënda të kryera në kuadër të të ashtuquajturës...

I dënuar me burgim të përjetshëm, lirohet anëtari i bandës së Durrësit

para 7 muajve - Opinion

Indrit Dokle, anëtar i bandës së Durrësit dhe i dënuar më parë me burgim të përjetshëm, është liruar nga burgu. Sipas të dhënave, ka qenë Gjykata e Krujës që ka marrë vendimin për lirmin e Doklës. Avokati...

Lirimi i Indrit Dokles nga burgimi i përjetshëm, vjen reagimi i parë nga Partia Demokratike

para 7 muajve - Lajme.al

Pas publikimit të lajmit se është liruar nga burgu ish-kreu i bandës së Durrësit, Endrit Dokle, ka ardhur reagimi i parë nga PD-ja. Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji shkruan se në vitin...

Tjetër dalje e bujshme nga burgu: Pas Berishës, liri dhe për Doklen

para 7 muajve - Te Sheshi

Pak vite pas lirimit të famëkeqit Lul Berisha, ka ardhur një tjetër çlirim i bujshëm nga hekurat. Fjala është për shokun e Berishës, Indrit Doklen, i dënuar me burgim të përjatshëm, por më pas kthyer në...

Lirohet nga burgu ish-kreu i bandës së Durrësit, Indrit Dokle

para 7 muajve - Gazeta Telegraf

Lirohet nga burgu ish-kreu i bandës së Durrësit, Indrit Dokle. Ai ishte dënuar me burgim të përjetshëm, por dënimi i është reduktuar nga gjykata.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK