http://kariera.mk

Rasti "Monstra": Zaev, Aleksovski dhe Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Albeu

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

“Monstra”, Zaev, Aleksovski e Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Ina

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

“Monstra”, Zaev, Aleksovski e Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Aktuale

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

Mbrojtja e “Monstrës” paralajmëron 50 dëshmitarë të rinj

para 7 muajve - Medial

Shkup, 14 janar 2020 (MEDIAL) – Procesi gjyqësor për lëndën “Monstra” vazhdon më 3 shkurt. Në seancën e sotme për vrasjen e pesëfishtë afër liqenit të Smillkovës, nga ana e prokurorëve si dëshmitarë shtesë...

“Monstra”, Zaev, Aleksovski e Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Alsat-M

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

Mbrojtja e “Monstrës” paralajmëron 50 dëshmitarë të rinj

para 7 muajve - Tetova Sot

Procesi gjyqësor për lëndën “Monstra” vazhdon më 3 shkurt. Në seancën e sotme për vrasjen e pesëfishtë afër liqenit të Smillkovës, nga ana e prokurorëve si dëshmitarë shtesë u propozuan edhe lideri i LSDM-së...

Zaev ftohet si dëshmitar në rastin “Monstra”

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 janar, zhurnal.mk – Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev është ftuar të dëshmojë në seancën e radhës për rastin “Monstra”, me kërkesë të prokurorit Gavrill Bubevski. Me kërkesë të Prokurorisë është...

“Monstra”, Zaev, Aleksovski e Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Lajm

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

“Monstra”, Zaev, Aleksovski e Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Tetova Sot

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

“Monstra”, Zaev, Aleksovski e Kostovaski ftohen si dëshmitarë

para 7 muajve - Fol

Gjykimi për rastin “Monstra” për herë të tretë do të nisë nga fillimi, por kësaj radhe formalisht, pasi të gjitha palët kanë rënë dakord rasti të fillojë aty ku ka mbetur me thirrjen e dëshmitarëve të...

Procesi gjyqësor “Monstra” formalisht kthehet nga fillimi

para 7 muajve - Zyrtare

Procesi gjyqësor për rastin “Monstra” për të tretën herë do të nisë nga fillimi, por këtë herë vetëm formalisht. Arsyeja është ndërrimi i gjykatëses porote, mandati i së cilës skadon në mars, por edhe...

Zaev, Todorovski dhe Kostovski, do të ftohen për të dëshmuar në “Monstra”

para 7 muajve - Portalb

Ish kryeministri Zoran Zaev është ftuar që dëshmojë në gjykimin për rastin “Monstra”, me kërkesë të Prokurorisë. Kërkesën e njëjtë e kanë pasur edhe prindërit e djelmoshave të vrarë. Përveç Zaevit, me...

Zoran Zaevi ftohet si dëshmitar në rastin “Monstra”

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev është ftuar të dëshmojë në seancën e radhës për rastin “Monstra”, me kërkesë të prokurorit Gavrill Bubevski. Me kërkesë të Prokurorisë është ftuar edhe Zvonko Kostovski, Zoran...

Zoran Zaevi ftohet si dëshmitar në rastin “Monstra”

para 7 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev është ftuar të dëshmojë në seancën e radhës për rastin “Monstra”, me kërkesë të prokurorit Gavrill Bubevski. Me kërkesë të Prokurorisë është ftuar edhe Zvonko Kostovski, Zoran...

Dorëheqja e anëtares së porotës nuk e bllokoi “Monstrën”, formalisht filloi nga e para

para 7 muajve - Portalb

Seanca e sotme gjyqësore për rastin “Monstra” filloi formalisht nga e para, pasi që njëra nga anëtaret e porotës ka dhënë dorëheqje. Në vend të anëtares së porotës është emëruar e re, ndërkaq është ndërruar...

Zoran Zaev ftohet si dëshmitar në rastin “Monstra”

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev është ftuar të dëshmojë në seancën e radhës për rastin “Monstra”, me kërkesë të prokurorit Gavrill Bubevski. Me kërkesë të Prokurorisë është ftuar edhe Zvonko Kostovski, Zoran...

Zoran Zaevi ftohet si dëshmitar në rastin “Monstra”

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev është ftuar të dëshmojë në seancën e radhës për rastin “Monstra”, me kërkesë të prokurorit Gavrill Bubevski. Me kërkesë të Prokurorisë është ftuar edhe Zvonko Kostovski, Zoran...

Edhe rasti “Monstra” nis nga fillimi, por vetëm formalisht

para 7 muajve - Fol

Për shkak të ndryshimeve në Këshillin Gjyqësor, gjykimi për rastin “Monstra” nsi nga fillimi, por vetëm formalisht. Pasi edhe mbrojtja edhe Prokuroria u pajtuan që vetëm të kalohet ajo që është thënë dhe...

Edhe rasti “Monstra” nis nga fillimi, por vetëm formalisht

para 7 muajve - Arbresh

Për shkak të ndryshimeve në Këshillin Gjyqësor, gjykimi për rastin “Monstra” nsi nga fillimi, por vetëm formalisht. Pasi edhe mbrojtja edhe Prokuroria u pajtuan që vetëm të kalohet ajo që është thënë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK