http://kariera.mk

Hoxhaj i reagon Daçiqit për lobimin kundër Kosovës

para 7 muajve - Gazeta Express

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se fushatat e lobimit serb kundër Kosovës përmes ryshfetit, shitjes së armëve në mënyrë të paligjshme, dhe veprime të ngjashme të këqija,...

Hoxhaj: Serbia përmes ryshfetit dhe shitjes ilegale të armëve, po blen çnjohjet për Kosovën

para 7 muajve - Sinjali

Ish- ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Serbia po vazhdon fushatën e saj kundër Kosovës. Hoxhaj përmes një postimi në Twitter, ka shkruar se presidenti i Serbisë, Aleksandar...

Hoxhaj i reagon Vuçiçit e Daçiçit: Po e vazhdoni politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 14 janar – Zhurnal.mk – Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit...

Lobimi kundër Kosovës, Hoxha i reagon Daçiqit

para 7 muajve - OraInfo

Serbia vazhdon të lobojë kundër Kosovës. Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se fushatat e lobimit serb kundër Kosovës përmes ryshfetit, shitjes së armëve në mënyrë të paligjshme,...

Hoxhaj i reagon Vuçiqit e Daçiqit: Po e vazhdoni politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Insajderi

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e  Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq e Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Gazeta Express

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e  Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq dhe Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Klan Kosova

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq e Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Shprehja

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e  Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq dhe Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Medial

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq e Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - GazetaBlic

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e  Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq e Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Infokusi

Enver HoxhajIsh-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes...

Hoxhaj: Serbia përmes shitjes së armëve dhe ryshfetit po bën luftë diplomatike kundër Kosovës

para 7 muajve - Arbresh

Ish- ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se Serbia po vazhdon fushatën e saj kundër Kosovës. Hoxhaj përmes një postimi në Tëitter, ka shkruar se presidenti i Serbisë, Aleksandar...

Hoxhaj i reagon Daçiqit për lobimin kundër Kosovës

para 7 muajve - Zyrtare

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se fushatat e lobimit serb kundër Kosovës përmes ryshfetit, shitjes së armëve në mënyrë të paligjshme, dhe veprime të ngjashme të këqija,...

Hoxhaj i reagon Daçiqit për lobimin kundër Kosovës

para 7 muajve - Periskopi

Zëvendëskryeministri në detyrë i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se fushatat e lobimit serb kundër Kosovës përmes ryshfetit, shitjes së armëve në mënyrë të paligjshme, dhe veprime të ngjashme të këqija,...

Enver Hoxhaj: Vuçiqi dhe Daçiqi po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Epoka e Re

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një postimi në...

Hoxhaj: Vuçiq e Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Arbresh

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj, Vuçiq dhe Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Ekonomia Online

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq dhe Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Gazeta Observer

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

Hoxhaj: Vuçiq e Daçiq po e vazhdojnë politikën e Millosheviqit

para 7 muajve - Periskopi

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka thënë se presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic dhe Ivica Daçiq po e vazhdojnë politikën e  Sllobodan Millosheviqit karshi Kosovës. Përmes një reagimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK