http://kariera.mk

Revolucion teknologjik, takohen bashkë të gjallët më të vdekurit

para 7 muajve - Medial

Nuk ka dhimbje më të madhe në botë se sa humbja e një personi të dashur, përfshirë fëmijën, veçanërisht kur bëhet fjalë për një vogëlushe të mahnitshme 7 vjeçare, e quajtur Nayeon, që humbi jetën pas një...

Revolucion teknologjik, takohen bashkë të gjallët më të vdekurit

para 7 muajve - Insajderi

Nëna e saj, Jang, ka mundur ta përqafojë atë sërish, tre vite më pas, falë një palë syzeve VE, brenda një ambjenti dixhital të krijuar për dokumentarin “Munda të të ritakoja” të një televizioni koreano-jugor...

Revolucion teknologjik, takohen bashkë të gjallët më të vdekurit

para 7 muajve - Top Channel

Nuk ka dhimbje më të madhe në botë se sa humbja e një personi të dashur, përfshirë fëmijën, veçanërisht kur bëhet fjalë për një vogëlushe të mahnitshme 7 vjeçare, e quajtur Nayeon, që humbi jetën pas një...

​Revolucion teknologjik, takohen bashkë të gjallët më të vdekurit

para 7 muajve - Periskopi

Nuk ka dhimbje më të madhe në botë se sa humbja e një personi të dashur, përfshirë fëmijën, veçanërisht kur bëhet fjalë për një vogëlushe të mahnitshme 7 vjeçare, e quajtur Nayeon, që humbi jetën pas një...

Revolucion teknologjik, takohen bashkë të gjallët më të vdekurit

para 7 muajve - Gazeta e re

Nuk ka dhimbje më të madhe në botë se sa humbja e një personi të dashur, përfshirë fëmijën, veçanërisht kur bëhet fjalë për një vogëlushe të mahnitshme 7 vjeçare, e quajtur Nayeon, që humbi jetën pas një...

Nëna ritakon vajzën e vdekur pas tre vjetëve, falë teknologjisë

para 7 muajve - RTV 21

Realiteti virtual mund të bëjë mrekulli Nuk ka dhimbje më të madhe në botë se sa humbja e një personi të dashur, përfshirë fëmijën, veçanërisht kur bëhet fjalë për një vogëlushe të mahnitshme 7 vjeçare,...

Teknologjia mundëson “takimin” mes nënës dhe vajzës së saj të vdekur

para 7 muajve - Gazeta Tema

Në Korenë e Jugut ka marrë formë një projekt i realitetit virtual, ku një nënë ka mundur të rishohë vajzën e saj 7-vjecare e cila kishte ndërruar jetë pak kohë më parë. Dokumentari titullohet: Munda të...

Teknologjia po bën mrekulli, falë syzeve VE, nëna ritakon vajzën e saj të vdekur

para 7 muajve - Gazeta Observer

Realiteti virtual mund edhe të bëjë mrekulli. Nuk ka dhimbje më të madhe në botë se sa humbja e një personi të dashur, përfshirë fëmijën, veçanërisht kur bëhet fjalë për një vogëlushe të mahnitshme 7 vjeçare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK