http://kariera.mk

Po hynte në market të vidhte me armë, prangoset 20-vjeçari në Kamzë

para 2 jave - Top Channel

Vjedhja me armë e një marketi është parandaluar në kohë në Kamzë, nga ku është kapur në flagrancë një 20-vjeçar. Pasi policia mori informacione se një 20-vjeçar qarkullonte në orët e pasdites, me biçikletë,...

Mbante kallashnikov në çantën e shpinës, kapet i riu në Kamëz

para 2 jave - Opinion

Një 20-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi qarkullonte me kallashnikov. I riu lëvizte me një biçikletë dhe një çantë shpine ku mbante armën e zjarrit. Ai është ndaluar në momentet që po përgatitej...

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz

para 2 jave - BalkanWeb

Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas....

Niset me biçikletë dhe automatik për të vjedhur marketin/ Arrestohet i riu

para 2 jave - Vizion Plus

Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale...

Tentoi të grabiste marketin nën kërcënimin e armës, kapet 20 vjeçari

para 2 jave - Albeu

Policia e Kamzës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi. Finalizohet operacioni policor "Laknasi". Kapet në flagrancë 20-vjecari, i cili po planifikonte të vidhte me armë në një market, në Laknas...

Po planifikonte të grabiste marketin me kallashnikov, kapet ‘mat’ 20 vjeçari në Kamzë

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Policia e Tiranës ka parandaluar vjedhjen me armë të një marketi më Kamzë. Sipas informacioneve mësohet se është kapur në flagrancë një 20-vjeçar, që sipas Policisë po planifikonte të vidhte një market...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK