http://kariera.mk

Reshje shiu dhe dëbore, si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Albeu

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Mot i vranët me shi në vendet më të ulëta dhe borë në vendet më të larta

para 7 muajve - Medial

Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Nën ndikimin e një vale të lagësht moti sot do të jetë kryesisht me vranësira me reshje shiu, ndërsa në male me dëborë. Reshjet do të jenë më të mëdha pasdite. Në orët...

Reshje të shiut dhe të borës gjatë ditës së sotme

para 7 muajve - Gazeta Express

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Bashke

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Në Mavrovë moti pritet të jetë me reshje të borës

para 7 muajve - Gostivari Sot

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Moti sot

para 7 muajve - Koha.mk

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Parashikimi i motit

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 shkurt, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninsë e Veriut do të jetë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë. Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Portalb

Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë .Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12 gradë....

Këto janë temperaturat për ditën e sotme

para 7 muajve - Insajderi

Sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do...

Moti sot

para 7 muajve - Iliria News

Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë .Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12 gradë....

Moti sot pritet të jetë me reshje të shiut, në vendet malore edhe borë

para 7 muajve - Flaka

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Parashikimi i motit për sot

para 7 muajve - Gazeta Express

Sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Aktuale

Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë .Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12 gradë....

Ndryshojnë temperaturat

para 7 muajve - OraInfo

Mot i ndryshueshëm, diell, vranësia e reshje shiu. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës,...

Parashikimi i motit

para 7 muajve - Shenja

Moti sot në Maqedoninsë e Veriut do të jetë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë . Temperaturat minimale do të lëvizin nga -1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12 gradë.

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Republika

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri...

Moti sot, kthehet shiu dhe bora

para 7 muajve - Tetova1

Sot në Maqedoninë e Veriut do të mbajë mot me reshje të shiut, ndërsa në male me borë. Temperaturat minimale do të lëvizin nga minus 1 deri në gjashtë gradë, ndërsa temperaturat ditore nga 3 deri në 12...

Kështu do të jetë moti për sot

para 7 muajve - GazetaBlic

Sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do...

Moti për ditën e sotme

para 7 muajve - Sinjali

Sot në vendin tonë do të mbizotërojë moti i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, e me reshje shiu deri në orët e vona të natës, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do të shoqërohen edhe me...

Moti sot – vranësira dhe diell

para 7 muajve - Gazeta Observer

Sot në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do...

Në Berovë dhe Kriva Pallankë -5 gradë, në Dojran 4 gradë Celsius

para 7 muajve - Shprehja

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran ku temperatura ka arritur 4 gradë Celsius. Trashësia e dëborës e matur...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Moti gjatë ditës së sotme pritet të jetë me reshje të shiut ndërsa në vendet malore pritet të jetë me reshje të borës, posaçërisht gjatë pasdites. Temperaturat gjatë ditës pritet të jetë nga një deri nëntë...

Mot i ndryshueshëm sot në Kosovë

para 7 muajve - Ekonomia Online

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në...

Mot i ndryshueshëm, diell dhe vranësira

para 7 muajve - Zyrtare

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me...

Mot i ndryshueshëm, diell dhe vranësira

para 7 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me...

Moti për sot dhe gjatë vikendit

para 7 muajve - Arbresh

Mbi vendin tonë sot o të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut...

Mot i ndryshueshëm, diell dhe vranësia

para 7 muajve - Periskopi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se gjatë këtyre dy ditëve do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me...

Nesër pritet shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Shprehja

Nesër parashikohen reshje të shiut, ndërsa në male nën ndikimin e valëve të lagështisë pritet të ketë reshje të dëborës. Në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave  deri më 19 gradë. “Nesër pasdite...

Moti për ditën e nesërme, borë dhe shi

para 7 muajve - Insajderi

Të premten në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e...

Moti në Kosovë: Vranësira dhe shi për Shën Valentin

para 7 muajve - Gazeta Express

Të premten në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e...

Si do të jetë moti nesër?

para 7 muajve - Sinjali

Të premten në vendin tonë do të mbizotërojë moti i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, e me reshje shiu deri në orët e vona të natës, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Parashikimi i motit për ditët në vijim

para 7 muajve - GazetaBlic

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Ky është moti për ditët e ardhshme

para 7 muajve - Klan Kosova

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Moti për dy ditët e ardhshme

para 7 muajve - RTV 21

Parashikimi i motit Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës...

Si do të jetë moti për nesër e pasnesër?

para 7 muajve - OraInfo

Parashikimi i motit për nesër e pasnesër. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik...

Moti në Kosovë: Vranësira dhe shi për Shën Valentin

para 7 muajve - Infokusi

Të premten në vend do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona, parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinore-malore reshjet e...

Parashikimi i motit për ditët në vijim

para 7 muajve - Bota Press

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Parashikimi i motit për ditët në vijim

para 7 muajve - Bota Press

Do të mbajëmot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Moti për ditën e nesërme

para 7 muajve - Arbresh

Do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira të cilat gjatë ditës, deri në orët e vona parashihet të shoqërohen me reshje shiu, kurse në viset kodrinoro-malore reshjet e shiut do të shoqërohen...

Ky është parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme

para 7 muajve - Gazeta Observer

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), ka bërë të ditur se në dy ditët e ardhshme në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK), bën me dije se në...

Nesër pritet shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Gostivari Sot

Nesër parashikohen reshje të shiut, ndërsa në male nën ndikimin e valëve të lagështisë pritet të ketë reshje të dëborës. Në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave  deri më 19 gradë. “Nesër pasdite...

Nesër pritet shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Alsat-M

Nesër parashikohen reshje të shiut, ndërsa në male nën ndikimin e valëve të lagështisë pritet të ketë reshje të dëborës. Në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave  deri më 19 gradë. “Nesër pasdite...

Nesër shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 shkurt – Nesër do të ketë reshje të shiut, ndërsa në male do të bie borë nën ndikimin e valëve të lagështisë, ndërsa në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave dhe do të arrijnë deri në...

Nesër shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Medial

Shkup, 13 shkurt 2020 (MEDIAL) – Nesër do të ketë reshje të shiut, ndërsa në male do të bie borë nën ndikimin e valëve të lagështisë, ndërsa në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave dhe do të arrijnë...

Nesër shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Tetova Sot

Nesër do të ketë reshje të shiut, ndërsa në male do të bie borë nën ndikimin e valëve të lagështisë, ndërsa në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave dhe do të arrijnë deri në 19 gradë. “Nesër pasdite...

Diell dhe vranësira mesatare gjatë ditës së sotme

para 7 muajve - Gazeta Express

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - TV Koha

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Nesër shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Sharri

Nesër do të ketë reshje të shiut, ndërsa në male do të bie borë nën ndikimin e valëve të lagështisë, ndërsa në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave dhe do të arrijnë deri në 19 gradë. “Nesër pasdite...

Nesër shi dhe borë, nga e hëna temperatura deri më 19 gradë

para 7 muajve - Fakti Ditor

Nesër do të ketë reshje të shiut, ndërsa në male do të bie borë nën ndikimin e valëve të lagështisë, ndërsa në fundjavë do të ketë ngritje të temperaturave dhe do të arrijnë deri në 19 gradë. “Nesër pasdite...

Mëngjesin e sotëm për ftohtë në Manastir -5, ndërsa më ngrohtë në Dojran 4 gradë

para 7 muajve - Republika

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran me 4 gradë Celsius. Në Shkup Petrovec dhe Mavrovë janë matur -4 gradë...

Në Berovë dhe Kriva Pallankë -5 gradë, në Dojran 4 gradë Celsius

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shkurt, zhurnal.mk – Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran ku temperatura ka arritur 4 gradë Celsius....

Moti me diell dhe me temperatura deri në 15 gradë

para 7 muajve - Ina

Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell dhe me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga jugu. Gjatë natës pritet të ketë mjegull . Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 8 deri...

Mëngjesin e sotëm për ftohtë në Manastir -5, ndërsa më ngrohtë në Dojran 4 gradë

para 7 muajve - Medial

Shkup, 13 shkurt 2020 (MEDIAL) – Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran me 4 gradë Celsius. Në Shkup Petrovec...

Mëngjesin e sotëm më ftohtë në Manastir -5, ndërsa më ngrohtë në Dojran 4 gradë

para 7 muajve - Shenja

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran me 4 gradë Celsius. Në Shkup Petrovec dhe Mavrovë janë matur -4 gradë...

Në Berovë dhe Kriva Pallankë -5 gradë, në Dojran 4 gradë Celsius

para 7 muajve - Alsat-M

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran ku temperatura ka arritur 4 gradë Celsius. Trashësia e dëborës e matur...

Moti sot

para 7 muajve - Iliria News

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti sot

para 7 muajve - RTV 21

Temperaturat maksimalet ndërmjet 8-10 gradë Celsius Instituti Hidrometorologjik i Kosovës njoftoi se sot në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3...

Mëngjesin e sotëm për ftohtë në Manastir -5, ndërsa më ngrohtë në Dojran 4 gradë

para 7 muajve - Aktuale

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran me 4 gradë Celsius. Në Shkup Petrovec dhe Mavrovë janë matur -4 gradë...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Portalb

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - GazetaBlic

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...

Moti me diell dhe me temperatura deri në 15 gradë

para 7 muajve - Alsat-M

Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell  dhe me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga jugu. Gjatë natës pritet të ketë mjegull . Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej  8 deri...

Moti sot

para 7 muajve - Koha.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Sot diell, nesër borë

para 7 muajve - Gazeta Express

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. 12.02.2020 – Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës...

Mëngjesin e sotëm për ftohtë në Manastir -5, ndërsa më ngrohtë në Dojran 4 gradë

para 7 muajve - Tetova Sot

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ka qenë në Berovë dhe Kriva Palanka, ku janë matur -5 gradë Celsius, ndërsa më ngrohtë ka qenë në Dojran me 4 gradë Celsius. Në Shkup Petrovec dhe Mavrovë janë matur -4 gradë...

Moti në Kosovë- sot diell, nesër borë

para 7 muajve - Shprehja

12.02.2020 – Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte, që do të kushtëzojnë mot kryesisht me diell dhe të butë gjatë ditë. Cikloni Tomris nga Atlantiku do të depërtojë...

Moti me diell dhe me temperatura deri në 15 gradë

para 7 muajve - Shprehja

Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell  dhe me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga jugu. Gjatë natës pritet të ketë mjegull . Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej  8 deri...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Bashke

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti me diell dhe me temperatura deri në 15 gradë

para 7 muajve - Lajm

Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell dhe me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga jugu. Gjatë natës pritet të ketë mjegull . Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 8 deri...

Nga nesër ndryshim i madh i motit, pritet të bie edhe borë

para 7 muajve - OraInfo

Sot diell, nesër pritet të bie borë në Kosovë. Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. 12.02.2020 – Fusha të presionit të...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Aktuale

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Temperatura pranvere në mes të shkurtit, parashikimi i motit

para 7 muajve - Tetova1

Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell dhe me vr anësira. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga jugu. Gjatë natës pritet të ketë mjegull . Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 8 deri...

Parashikimi i motit

para 7 muajve - Shenja

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë Celsius, ndërsa ato ditore...

Si do ta kemi motin sot?

para 7 muajve - Sinjali

Sot parashikohet se do të mbajë mot i ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 8-10 gradë Celsius. Do të fryjë...

Moti me diell dhe me temperatura deri në 15 gradë

para 7 muajve - Zyrtare

Sot në vendin tonë do të kemi mot me diell dhe me vranësira. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga jugu. Gjatë natës pritet të ketë mjegull . Temperatura maksimale do të jetë në intervalin prej 8 deri...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Infokusi

INSTITUTI HIDROMETEOROLOGJIK I KOSOVËS, ka njoftuar se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore...

Moti në Kosovë- sot diell, nesër borë

para 7 muajve - Zyrtare

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. 12.02.2020 – Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës...

Moti në Kosovë- sot diell, nesër borë

para 7 muajve - Periskopi

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. 12.02.2020 – Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës...

Moti sot në Kosovë

para 7 muajve - Arbresh

INSTITUTI HIDROMETEOROLOGJIK I KOSOVËS, ka njoftuar se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin...

Të enjten mot me diell, këto do të jenë temperaturat

para 7 muajve - Shprehja

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Kur do të bjerë borë? – parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 7 muajve - Insajderi

Sipas Shërbimit të meteorologjisë, mëngjesin e së enjtes në vendin tonë do të mbretërojë mot i ftohtë, e që gjatë ditës pritet të ngriten temperaturat dhe të mbajë mot kryesisht me diell. Kurse, e premtja...

Të enjten mot me diell, këto do të jenë temperaturat

para 7 muajve - Zyrtare

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Të enjten mot me diell, këto do të jenë temperaturat

para 7 muajve - Periskopi

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Moti në Kosovë

para 7 muajve - Epoka e Re

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Çfarë moti dhe çfarë temperaturash priten në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Arbresh

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Moti për pesë ditët e ardhshme, iu presin temperatura befasuese

para 7 muajve - OraInfo

Mësoni se ҫfarë moti do të mbretërojë në ditët në vazhdim. Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell. Fusha të presionit të...

Çfarë moti dhe çfarë temperaturash priten në Kosovë gjatë pesë ditëve të ardhshme?

para 7 muajve - Gazeta Express

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Kur do të bjerë shi e kur borë?, parashikimi i motit për pesë ditët e ardshme

para 7 muajve - Sinjali

Sipas Shërbimit të meteorologjisë, mëngjesin e së enjtes në vendin tonë do të mbretërojë mot i ftohtë, e që gjatë ditës pritet të ngriten temperaturat dhe të mbajë mot kryesidht me diell. Kurse, e premtja...

Borë, shi dhe diell – Mot i ndryshueshëm në pesë ditët e ardhshme

para 7 muajve - GazetaBlic

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Borë, shi dhe diell – Mot i ndryshueshëm në pesë ditët e ardhshme

para 7 muajve - Gazeta Observer

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

Vranësira dhe reshje të shiut gjatë ditës së sotme

para 7 muajve - Gazeta Express

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës. Reshjet e borës më të dendura do të jenë në vendet malore. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor....

Ky është parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

para 7 muajve - Bota Press

Të enjten mot me diell, e gjatë ditës më butë. Ditën e premte me shi. Nga dita e diel mot i butë dhe kryesisht me diell.Fusha të presionit të lartë do të shtrihen mbi vendin tonë gjatë ditës së enjte,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK