http://kariera.mk

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend

para një muaji - Zhurnal

Prishtinë, 14 shkurt – Zhurnal.mk – Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend

para një muaji - Klan Kosova

Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen e...

KQZ ndanë 350 mijë euro për partitë politike

para një muaji - Gazeta Express

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nxjerr vendim mbi caktimin e lartësisë së mjeteve nga Fondi për Mbështetjen e Subjekteve politike për muajin shkurt të vitit 2020. KQZ përcakton lartësinë e mjeteve nga...

Kjo është shuma që KQZ-ja ka ndarë për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend

para një muaji - Insajderi

Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online. këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend

para një muaji - Sinjali

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Mjetet janë ndarë vetëm për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen...

KQZ-ja ndan kaq para për subjektet politike

para një muaji - GazetaBlic

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka ndarë 315 mijë euro për financimin e subjekteve politike për mbështetjen e punës dhe aktiviteteve të secilit deputet nga fondi për periudhën nga 1 shkurti 2020 deri më...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend (Dokument)

para një muaji - Infokusi

Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë parlamentare

para një muaji - Epoka e Re

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen...

Ndahen 350 mijë euro për partitë politike të përfaqësuara në Kuvend

para një muaji - Fakti Ditor

KQZ ka ndarë mjete financiare për partitë politike që janë të përfaqësuara në Kuvend. Kësisoj, në mbledhjen e sotme u mor vendim që të ndahen 350 mijë euro për këto parti politike, nga të cilat Vetëvendosje...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend

para një muaji - Arbresh

Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve të partive dhe mbështetjen...

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend

para një muaji - Periskopi

Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online. Këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve...

KQZ-ja ndan kaq para për subjektet politike

para një muaji - Gazeta Observer

Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve ka ndarë 315 mijë euro për financimin e subjekteve politike për mbështetjen e punës dhe aktiviteteve të secilit deputet nga fondi për periudhën nga 1 shkurti 2020 deri më 29 shkur 2020.

KQZ-ja ndan 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend (Dokument)

para një muaji - Ekonomia Online

Komisionin Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka ndarë 350 mijë euro për partitë politike që përfaqësohen në Kuvend, raporton Ekonomia Online. këto mjete janë ndarë për muajin shkurt për financimin e aktiviteteve...

LDK dhe PDK nuk mund të marrin pjesë në zgjedhjet e Podujevës?

para një muaji - Tetova Sot

Zgjedhja e kryetarit të Komunës së Podujevës, Agim Veliut si ministër i Punëve të Brendshme dhe Administratës, ka bërë që të gjitha subjektet politike të nisin përgatitjet për t’i hyrë garës për zgjedhje...

LDK dhe PDK nuk mund të marrin pjesë në zgjedhjet e Podujevës?

para një muaji - Gazeta Observer

Zgjedhja e kryetarit të Komunës së Podujevës, Agim Veliut si ministër i Punëve të Brendshme dhe Administratës, ka bërë që të gjitha subjektet politike të nisin përgatitjet për t’i hyrë garës për zgjedhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK