http://kariera.mk

Skënder Hyseni e mbështet i pari marrëveshjen e nënshkruar në Mynih

para 6 muajve - Insajderi

Anëtar i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni ka mbështetur sot nënshkrimin e marrëveshjeve në Mynih mes Kosovës dhe Serbisë. Hyseni ka shkruar se nënshkrimi i dy marrëveshjeve për hekurudhat dhe autostradat...

Hyseni për marrëveshjen në Munih: Një hap në drejtim të duhur

para 6 muajve - Klan Kosova

Skënder Hyseni nga Lidhja Demokratike të Kosovës ka komentuar arritjen e marrëveshjes Kosovë-Serbi për hekurudhat dhe autostradat në Munih të Gjermanisë. “Letra e Sekretarit amerikan Mike Pompeo është...

Hyseni për marrëveshjen në Munih: Një hap në drejtim të duhur

para 6 muajve - Medial

Skënder Hyseni nga Lidhja Demokratike të Kosovës ka komentuar arritjen e marrëveshjes Kosovë-Serbi për hekurudhat dhe autostradat në Munih të Gjermanisë. “Letra e Sekretarit amerikan Mike Pompeo është...

Skënder Hyseni në linjë me Thaçin e Grenellin: I mbështet i pari marrëvëshjet e nënshkruara në Mynih

para 6 muajve - Gazeta Express

Anëtar i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni ka mbështetur sot nënshkrimin e marrëveshjeve në Mynih mes Kosovës dhe Serbisë. Hyseni përmes Facebook-ut ka shkruar se nënshkrimi i dy marrëveshjeve për hekurudhat...

​Hyseni: Nënshkrimi letrave për hekurudhat dhe autostradën, hap në drejtimin e duhur

para 6 muajve - RTV 21

Hyseni komentoi letrën e Sekretarit amerikan Anëtar i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni duke komentuar letrën e Sekretarit amerikan, Mike Pompeo, ka thënë se ajo është shumë e kjartë dhe se dialogu Kosovë-Serbi,...

Ky zyrtar i LDK-së uron marrëveshjen e arritur mes Kosovës dhe Serbisë në Gjermani

para 6 muajve - GazetaBlic

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka përshëndetur nënshkrimin e dy letra të shprehjes së interesit, në mes Kosovës dhe Serbisë, atë për autostrada dhe atë për hekurudha përmes së cilave të...

Hyseni për marrëveshjen në Munih: Një hap në drejtim të duhur

para 6 muajve - Tetova Sot

Skënder Hyseni nga Lidhja Demokratike të Kosovës ka komentuar arritjen e marrëveshjes Kosovë-Serbi për hekurudhat dhe autostradat në Munih të Gjermanisë. “Letra e Sekretarit amerikan Mike Pompeo është...

Zyratri i LDK-së uron marrëveshjet e arritura në Mynih

para 6 muajve - Infokusi

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka përshëndetur nënshkrimin e dy letra të shprehjes së interesit, në mes Kosovës dhe Serbisë, atë për autostrada dhe atë për hekurudha përmes së cilave të...

Ky zyrtar i LDK-së uron marrëveshjen e arritur mes Kosovës dhe Serbisë në Gjermani

para 6 muajve - Gazeta Observer

Anëtari i kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka përshëndetur nënshkrimin e dy letra të shprehjes së interesit, në mes Kosovës dhe Serbisë, atë për autostrada dhe atë për hekurudha përmes së cilave të...

Hyseni: Letra e Mike Pompeo është e kjartë

para 6 muajve - Arbresh

Zyrtari i lartë i LDK-së, Skënder Hyseni e ka quajtur hap të duhur nënshkrimin e marrëveshjes për hekurudhat mes Kosovës e Serbisë. Hyseni ka thënë se letra e Pompeot është e qartë, dhe se duhet të arrihet...

Zyrtari i LDK-së reagon pas marrëveshjes për hekurudhat dhe autostradat

para 6 muajve - Ekonomia Online

Skënder Hyseni i LDK-së ka reaguar pas arritjes së marrëveshjes në Mynih mes Kosovës dhe Serbisë për autostradat dhe hekurudhat. Përmes një postimi në Facebook, Hyseni e ka përkrahur këtë marrëveshje,...

Hyseni: Marrëveshja për hekurudhat dhe autostradën, një hap në drejtim të duhur

para 6 muajve - Periskopi

Skënder Hyseni thotë se letra e sekretarit amerikan të shtetit, Mike Pompeo është shumë e qartë. Ai thotë se nënshkrimi i dy letrave të qëllimit për hekurudhuat dhe autostradën, është një hap në drejtim...

Sot pritet të nënshkruhen letrat e shprehjes së interesit Kosovë-Serbi për hekurudha dhe autostrada

para 6 muajve - RTV 21

Letrat e shprehjes së interesit për hekurudha dhe autostrada Letra e shprehjes së interesit për autostrada dhe Letra e shprehjes së interesit për hekurudha me të cilat Kosova dhe Serbia shprehin gatishmërinë...

Sot pritet të nënshkruhen Letrat e shprehjes së interesit për hekurudha dhe autostrada

para 6 muajve - Top Channel

Letra e shprehjes së interesit për autostrada dhe Letra e shprehjes së interesit për hekurudha me të cilat Kosova dhe Serbia shprehin gatishmërinë për hapjen e rrugëve ekzistuese, por edhe për ndërtimin...

​Sot pritet të nënshkruhen letrat e shprehjes së interesit për hekurudha dhe autostrada

para 6 muajve - Gazeta Express

Letra e shprehjes së interesit për autostrada dhe Letra e shprehjes së interesit për hekurudha me të cilat Kosova dhe Serbia shprehin gatishmërinë për hapjen e rrugëve ekzistuese, por edhe për ndërtimin...

Sot pritet të nënshkruhen Letrat e shprehjes së interesit për hekurudha dhe autostrada

para 6 muajve - Insajderi

Me ndërmjetësimin e ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, njëkohësisht edhe i dërguari i Presidentit amerikan Trump për dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë, Kosova dhe Serbia do të nënshkruajnë...

​Sot pritet të nënshkruhet marrëveshja për hekurudha dhe autostrada

para 6 muajve - Sinjali

Letra e shprehjes së interesit për autostrada dhe Letra e shprehjes së interesit për hekurudha me të cilat Kosova dhe Serbia shprehin gatishmërinë për hapjen e rrugëve ekzistuese, por edhe për ndërtimin...

Munih, Kosova dhe Serbia sot nënshkruajnë marrëveshje për hekurudhat

para 6 muajve - OraInfo

Kosova dhe Serbia sot nënshkruajnë marrëveshje për hekurudhat. Kosova dhe Serbia do të nënshkruajnë letrat me të cilat shprehin gatishmërinë për hapjen e rrugëve që janë pjesë e korridoreve hekurudhore...

​Sot pritet të nënshkruhen Letrat e shprehjes së interesit për hekurudha dhe autostrada

para 6 muajve - Infokusi

Letra e shprehjes së interesit për autostrada dhe Letra e shprehjes së interesit për hekurudha me të cilat Kosova dhe Serbia shprehin gatishmërinë për hapjen e rrugëve ekzistuese, por edhe për ndërtimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK