http://kariera.mk

Dimitrov në Munih për Konferencën e sigurisë

para 2 jave - Ina

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

Dimitrov në Munih për Konferencën e sigurisë

para 2 jave - Gazeta Express

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

Presidenti Pendarovski do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih

para 2 jave - Zhurnal

Mynih, 14 shkurt – Zhurnal.mk – Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, në Munih, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Munih. Pendarovski të dielën,...

Presidenti Pendarovski do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih

para 2 jave - TV21

Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt, në Munih, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Munih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do të ketë fjalim në Konferencën...

Presidenti Pendarovski do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih

para 2 jave - Medial

Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, në Munih, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Munih. Pendarovski të dielën,...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih

para 2 jave - Alsat-M

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 14 shkurt, zhurnal.mk – Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit...

Shpenzimet për rrugë të deputetëve në rend dite të antikorrupsionit

para 2 jave - Lajm

Analiza e shpenzimeve për rrugë të deputetëve për periudhën 2015-2019 është në rend dite sot në seancën e 27-të të Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit. Pika e dytë e rendit të ditës së...

Presidenti Pendarovski merr pjesë në Konferencën e Sigurisë në Mynih

para 2 jave - Shenja

Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Mynih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do të ketë fjalim në Konferencën...

Presidenti Pendarovski do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë në Munih

para 2 jave - Lajm

Presidenti Stevo Pendarovski prej sot e deri më 16 shkurt të vitit 2020, në Munih, do të marrë pjesë në Konferencën e 56-të të Sigurisë në Munih. Pendarovski të dielën, më 16 shkurt, do të ketë fjalim...

Dimitrov në Munih për Konferencën e sigurisë

para 2 jave - Zyrtare

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih

para 2 jave - Lajm

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih

para 2 jave - Medial

Munih, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Mynih

para 2 jave - Shenja

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Mynih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

Shkarkimi i Mizrahit në seancën e 136-të të Kuvendit

para 2 jave - News33

Propozimi për shkarkimin e ministres teknike të Punës dhe Politikës Sociale, Rashela Mizrahi është vendosur sot në seancë parlamentare. Xhaferi për sot ka thirr dy seanca, e para ajo e 135-të është caktuar...

Shpenzimet rrugore të deputetëve në rend dite të Komisionit Anti-korrupsion

para 2 jave - News33

Analiza e shpenzimeve rrugore të deputetëve për periudhën 2016-2019 është rend dite të Komisionit Anti-korrupsion. Gjatë ditës së djeshme, kryetarja e Komisionit Anti-korrupsion deklaroi se do të vëzhgohet...

Shefi i diplomacisë Dimitrov në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih

para 2 jave - News33

Shefi i diplomacisë Nikolla Dimitrov sot dhe nesër qëndron në Konferencën e 56-të të sigurisë në Munih. Dimitrov në konferencë merr pjesë me ftesë të kryesuesit të tij ambasadorit Volfgang Ishinger, ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK