http://kariera.mk

OFL i dërgon formularin dy “elbasanasve” të dënuarve në Angli për trafik droge: Deklaroni pasurinë brenda 48 orësh

para një muaji - Gazeta Tema

Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë:...

OFL “rikthehet” në Elbasan, u kërkon të deklarojnë pasurinë 2 të dënuarve në Angli

para një muaji - Vizion Plus

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për...

Anti-KÇK/ OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan të dënuar për trafik droge në Angli: Deklaroni pasurinë për 48 orë!

para një muaji - BalkanWeb

Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për...

OFL vazhdon misionin, kush janë emrat që marrin sot "ultimatumin"

para një muaji - Albeu

Vijon Operacioni Forca e Ligjit. Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen...

Vijon aksioni, OFL iu kërkon deklarim pasurie dy të dënuarve nga Elbasani

para një muaji - Opinion

Ditën e sotme, Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar deklarim pasurie shtetasve K.M dhe E.SH, nga Elbasani, të dy të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Të dy këta persona duhet që brenda...

OFL shënjestër në Elbasan, kërkesë për justifikimin e pasurisë dy të “fortëve” të dën uar në Angli

para një muaji - Lexo

Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në...

Në shënjestrën e OFL-së, kush është “Nita” i “Vol-Vo 4”, që duhet të deklarojë pasurinë

para një muaji - Gazeta Express

Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”,...

“Deklaroni pasurinë”, OFL iu çon kërkesën dy ‘të fortëve’ në Elbasan, ja për çfarë janë dënuar

para një muaji - Gazeta Telegraf

Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për...

OFL nuk ndalet! Zëdhënësja tjetër ultimatum, i kërkon të justifikojnë pasurinë dy të ‘fortëve’ nga Elbasani

para një muaji - Lajme.al

Operacioni Forca e Ligjit vazhdon aksionin e goditjes së të fortëve, duke ju sekuestruar pasurinë që dyshohet se e kanë vënë në rrugë kriminale dhe të paligjshme. Zëdhënësja e Operacionit Foraca e Ligjit...

Në shënjestrën e OFL-së, kush është “Nita” i “Vol-Vo 4”, që duhet të deklarojë pasurinë

para një muaji - Lajm

Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”,...

Në shënjestrën e OFL-së, kush është “Nita” i “Vol-Vo 4”, që duhet të deklarojë pasurinë

para një muaji - Gazeta Telegraf

Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”,...

Ja kush është “Nita” dhe miku i Shullazit që OFL u dërgoi formularin

para një muaji - Gazeta Tema

Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme në njoftimin e saj për median tha se u kishte dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, Orges Jahelezit dhe Pajtim Serjanit. Serjani dhe Jahelezi duhet që brenda...

OFL ‘shënjestron’ pasurinë e shokut të Emiljano Shullazit

para një muaji - Gazeta Express

Operacioni Forca e Ligjit ka dorëzuar këtë të enjte një formular në adresë të Pajtim Serjanit, i dënuar më parë nga gjykaya dhe mik i të mirënjohurit Emiljano Shullazi. OFL po ashtu formularin për të deklaruar burimin...

Ka vetëm 48 orë kohë, kush është Orgest Jahelezi që ra në "sitën" e OFL

para një muaji - Albeu

Operacioni Forca e Ligjit ka nxjerrë sot emrin e Orges Jahelezi dhe Pajtim Serianit për të deklaruar pasuritë e tyre. Të dy këta persona, ashtu sikundër dhe të tjerët kanë plot 48 orë të identifikojnë...

OFL shënjestron dy të dënuar të tjerë: Vërtetoni burimin e pasurisë

para një muaji - Vizion Plus

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar kërkesë për plotësimin e formularit të vetëdeklarimit të pasurisë, dy shtetasve të tjerë në Tiranë. Bëhet fjalë për Orgest Jahelezin banues në Tiranë. Ai ka qënë...

OFL nuk ndalet, i çon kërkesë për të deklaruar pasurinë mikut të Shullazit dhe një tjetër ‘të forti’

para një muaji - BalkanWeb

Operacioni Forca e Ligjit ka vënë ‘shënjestër’ të aksionit të tij 2 persona, të cilëve u ka kërkuar deklarimin e pasurisë brenda 48 orëve. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për Pajtim Serianin, mikun e...

Dy emra të tjerë i shtohen listës së zezë, kush janë personat që morën ultimatumin nga OFL

para një muaji - Albeu

Vijon Operacioni Forca e Ligjit vijon me intensitet punën për përmbushjen e detyrave të përcaktuara në Aktin Normativ nr. 1 të datës 31.01.2020., për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë,...

OFL dërgon kërkesa mbi vetëdeklarim të pasurisë për dy subjektet e radhës: Përgjigje brenda 48 orësh

para një muaji - Gazeta Tema

Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë kuadër, OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim...

OFL u kërkon deklarim pasurie Pajtim Serianit dhe…

para një muaji - Opinion

Ditën e sotme, Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar deklarim pasurie Pajtim Serianit dhe një personi tjetër të identifikuar me inicialet O. J. Mësohet se Pajtim Seriani , banues në Tiranë, është dënuar...

OFL iu kërkon justifikimin e pasurisë/ Kush janë dy personat e tjerë që do të plotësojnë formularin

para një muaji - Lexo

Dy persona të tjerë botës së kr imit do të duhet të plotësojnë formularin e deklarimit të pasurisë. Sipas policisë, ata janë shtetasit: – Orges Jahelezi, banues në Tiranë, i dë nuar nga Gjykata e Shkallës...

OFL shënjestron mikun e Shullazit, “legjendën” e makinave të blinduara

para një muaji - Te Sheshi

Operacioni Forca e Ligjit ndërmarrë në kuadër të së ashtuquajturës “Anti-KCCK”, i ka dëergua formularin e deklarimit të pasurisë një tjetër emër të njohur të krimit në Tiramë. Bëhet fjalë për një mik të...

“48 orë afat për justifikimin e pasurisë”, në ‘rrjetën’ e OFL miku i Shullazit dhe Orges Jahelezi

para një muaji - Gazeta Telegraf

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) ka goditur sërish sot dy eksponent të krimi të organizuar në vend. Për 48 orë, Oreges Jahelezi dhe Pajtim Serjani do të duhet të justifikojnë pasurinë e tyre me shkrim në...

Ja kush janë dy personat e tjerë që do të deklarojnë pasurin

para një muaji - Arbresh

Dy persona të botës së krimit do të duhet të plotësojnë formularin e deklarimit të pasurisë. Sipas policisë, ata janë shtetasit: – O. J., banues në Tiranë, i dënuar nga Gjykata e Shkallës së Parë për Krimet...

Subjektet e radhës, kush janë dy të zgjedhurit e sotëm nga OFL

para një muaji - Arbresh

Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë kuadër, OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim...

Anti-KÇK, Shametaj: Pse s’mund ta drejtojë prokurori. OFL, levë e veprimtarisë së SPAK-ut

para një muaji - BalkanWeb

Deputeti i PS-së Adnor Shametaj ka shpjeguar në “Real Story” në News24 se përse OFL nuk mund të drejtohet nga prokurori i përgjithshëm apo një prokuror civil duke theksuar se gjithçka varet nga SPAK. Sipas...

Zhurma me pronat e të fortëve/ SPAK mund të ktheje disa dosje tek OFL

para një muaji - Vizion Plus

Dritan Dajti është emri i rradhës nga bota e krimit të organizuar që vihet në shënjestrën e operacionit forca e ligjit. Sot, i dënuari për vrasjen e katër policëve si dhe për disa vepra të tjera penale,...

Do japë llogari nga burgu për pasurinë: Ja kush është Dritan Dajti, nga vrasja e 4 policëve tek arratisja spektakolare nga gjykata

para një muaji - Gazeta Tema

OFL vijon me shënjestrimin e eksponentëve kriminalë të dënuar më parë për vepra të rënda penale duke i dërguar formularin për të deklaruar pasurinë. Dritan Dajti, me banim në Tiranë i dënuar për vrasje...

Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini, dy emrat e rinj që OFL i vendos "ultimatum"

para një muaji - Albeu

Agjentja e Forcës së Ligjit ka publikuar sot inicialet e dy personave të tjerë të dënuar subjekt i ligjit. Formulari i është dërguar Dritan Dajtit dhe Xhevdet Troplinit . “Në zbatim të detyrave të përcaktuara...

Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini, dy emrat e rinj që OFL i vendos “ultimatum”

para një muaji - Tetova Sot

Agjentja e Forcës së Ligjit ka publikuar sot inicialet e dy personave të tjerë të dënuar subjekt i ligjit. Formulari i është dërguar Dritan Dajtit dhe Xhevdet Troplinit. “Në zbatim të detyrave të përcaktuara...

Dritan Dajti dhe Xhevdet Troplini, dy emrat e rinj që OFL i vendos “ultimatum”

para një muaji - Fakti Ditor

Agjentja e Forcës së Ligjit ka publikuar sot inicialet e dy personave të tjerë të dënuar subjekt i ligjit. Formulari i është dërguar Dritan Dajtit dhe Xhevdet Troplinit. “Në zbatim të detyrave të përcaktuara...

Vetëdeklarimi i pasurisë, OFL u dërgon kërkesë Dritan Dajtit dhe Xhevdet Troplinit

para një muaji - 24 ore

Teksa vijon Operacioni Forca e Ligjit u janë dërguar kërkesat sa i takon vetëdeklarimit të pasurisë dy shtetasve të tjerë. Saktësisht bëhet fjalë për Dritan Dajtin, me banim në Tiranë, i dënuar për veprat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK