http://kariera.mk

Vuçiq: Marrëveshja për hekurudhat e rëndësishme për serbët që jetojnë në Kosovë

para një muaji - Gazeta Express

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kanë marrë pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të marrëveshjes për hekurudhat në mes të të të dyja vendeve në Mynih të Gjermanisë. Firmat...

Vuçiq: Marrëveshja për hekurudhat e rëndësishme për serbët që jetojnë në Kosovë

para një muaji - Klan Kosova

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kanë marrë pjesë në ceremo ninë e nënshkrimit të marrëveshjes për hekurudhat në mes të të të dyja vendeve në Munih të Gjermanisë. Firmat...

Vuçiq: Marrëveshja për hekurudhat e rëndësishme për serbët që jetojnë në Kosovë

para një muaji - Medial

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kanë marrë pjesë në ceremo ninë e nënshkrimit të marrëveshjes për hekurudhat në mes të të të dyja vendeve në Munih të Gjermanisë. Firmat...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - Gazeta Express

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

Vuk Jeremiç akuzon Vuçiq se po i gënjen serbët: Ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - OraInfo

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - GazetaBlic

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - Lajm

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

Këto janë fjalët e Vuçiq-it pas nënshkrimit të marrëveshjes për hekurudhat

para një muaji - Arbresh

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kanë marrë pjesë në ceremoninë e nënshkrimit të marrëveshjes për hekurudhat në mes të të të dyja vendeve në Mynih të Gjermanisë. Firmat...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - Gazeta Observer

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - Arbresh

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

Jeremiq: Vuçiqi po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - Periskopi

Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiq, ka deklaruar se  presidenti serb Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Përmes twitterit, Jeremiq thotë se pavarësisht se presidenti serb thotë...

Jeremiç: Vuçiq po gënjen, ai është duke biseduar me Kosovën

para një muaji - Ekonomia Online

Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është duke negociuar me Kosovën. Ish Ministri i Jashtëm i Serbisë, Vuk Jeremiç ka akuzuar presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq se është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK