http://kariera.mk

Plagosje në Prishtinë

para 6 muajve - Shprehja

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë. Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë...

Sulmon babain e vet, arrestohet

para 6 muajve - Shprehja

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babain e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari...

Digjen dy shtëpi në Klinë

para 6 muajve - Gazeta Express

Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit...

Policia jep detaje për plagosjen e mbrëmshme në Prishtinë

para 6 muajve - Insajderi

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë. Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë...

Plagosje në Prishtinë

para 6 muajve - Alsat-M

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë. Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë...

Kërcënoi vëllain e tij, arrestohet një person

para 6 muajve - Sinjali

Një person është arrestuar në Gjilan, pas një mosmarrëveshje që ka pasur me të vëllain e tij. I njejti i është kanosur të vëllait mbrëmë rreth orës 23:15, ku ky i fundit menjëherë ka kontaktuar policinë....

Plagosje në Prishtinë

para 6 muajve - Shprehja

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë. Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë...

Digjen dy shtëpi në Klinë

para 6 muajve - Klan Kosova

Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit...

Të enjten në Kosovë ndodhën 33 aksidente trafiku

para 6 muajve - Telegrafi

Foto: Ilustrim

Digjen dy shtëpi në Klinë

para 6 muajve - GazetaBlic

Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit...

Dy persona plagosen në Prishtinë

para 6 muajve - Infokusi

Dy persona janë plagosur në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur. Ngjarja ka ndodhur të enjte rreth orës 17:00. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes njoftimit për medie, shkruan...

Klinë, digjen dy shtëpi

para 6 muajve - Arbresh

Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit...

Digjen dy shtëpi në Klinë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit...

Djali sulmon fizikisht babanë e tij në Fushë Kosovë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 19:45. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës...

Katër të arrestuar për dhunë në familje në 24 orët e fundit

para 6 muajve - Ekonomia Online

Katër persona janë arrestuar në 24 orët e fundit, pasi kanë kryer veprën “dhunë në familje”. Sipas njoftimit nga Policia, në Fushë Kosovë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte...

Katër plumba u shkrepën në plagosjen e dy personave mbrëmë në Prishtinë, detaje të reja

para 6 muajve - Gazeta Observer

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje...

Flasin nga QKUK-ja, tregojnë si është gjendja e të plagosurve në Kolovicë

para 6 muajve - Shprehja

Dy të plagosurit, pasditën e sotme në Kolovicë të Prishtinës, janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Sipas mjekëve kujdestarë, njëri nga të plagosurit është liruar për në...

Flasin nga QKUK-ja, tregojnë si është gjendja e të plagosurve në Kolovicë

para 6 muajve - Sinjali

Dy të plagosurit, pasditën e sotme në Kolovicë të Prishtinës, janë dërguar për trajtim në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, raporton Gazeta Sinjali. Sipas mjekëve kujdestarë, njëri nga të plagosurit...

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës me aksion tek parku i qytetit – në kërkim të disa personave

para 6 muajve - Sinjali

Policia e Kosovës është duke vazhduar me aksion për arrestimin e personave të përfshirë në një rast në lagën “Kolovicë” të Prishtinës ku dy persona kanë mbetur të plagosur. Sinjalizues i kanë thënë Gazetës...

Sulm në Gjermani – disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

para 6 muajve - Zhurnal

Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që...

Sulm në Gjermani – disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

para 6 muajve - Medial

Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet...

Breshëri plumbash në Prishtinë, dy të plagosur

para 6 muajve - Vizion Plus

Dy persona janë plagosur si rezultat i të shtënave me armë zjarri pasditen e kësaj të enjteje në Kolovicë të Prishtinës. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e Prishtinës,...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - Shenja

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - Gazeta Express

Në lagjen Kolovicë të Prishtinës, janë plagosur dy persona si rezultat i të shtënave me armë zjarri. Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe janë duke punuar në arrestimin e personave të tjerë të përfshirë...

Plasin të shtënat me armë zjarri, mbeten të plagosur dy persona

para 6 muajve - Standard

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - BalkanWeb

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - TV Koha

Në lagjen Kolovicë të Prishtinës, janë plagosur dy persona si rezultat i të shtënave me armë zjarri. Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe janë duke punuar në arrestimin e personave të tjerë të përfshirë...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

para 6 muajve - TV Koha

Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

para 6 muajve - Gazeta Express

Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - Tetova Sot

Në lagjen Kolovicë të Prishtinës, janë plagosur dy persona si rezultat i të shtënave me armë zjarri. Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe janë duke punuar në arrestimin e personave të tjerë të përfshirë...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

para 6 muajve - Tetova Sot

Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet...

Dy të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë

para 6 muajve - Koha.mk

Dy persona janë lënduar nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë. Këtë për klankosova e bëri të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë.(koha.mk)

Plagosen me armë zjarri dy persona në Prishtinë

para 6 muajve - OraInfo

Plagosen dy persona në Prishtinë. Dy persona janë palgosur nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë. Këtë e ka konfimuar zëdhënësja e policisë në Prishtinë, Flora Ahmeti “Rreth ores 17 :00...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - Shprehja

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Rajonin e...

Dy të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë

para 6 muajve - Klan Kosova

Dy persona janë lënduar nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë.

Dy të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë

para 6 muajve - Albeu

Dy persona janë lënduar nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë. Këtë për klankosova e bëri të ditur Flora Ahmeti , zëdhënëse për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë.

Plagosen dy persona me armë zjarri në Prishtinë

para 6 muajve - Insajderi

Dy persona janë plagosur pas të shtënave me armë zjarri rreth orës 17:00 në Lagjen Kolovicë të Prishtinës. Lajmin për Gazetën Insajderi e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti. “Rreth orës...

Dy të lënduar nga të shtënat me armë zjarri në Prishtinë

para 6 muajve - Medial

Dy persona janë lënduar nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë, njofton Klan Kosova. Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Flora Ahmeti, zëdhënëse për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë...

Dy të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Kolovicë

para 6 muajve - RTV 21

Një person i arrestuar Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri sot rreth orës 17:00 në lagjen Kolovicë të Prishtinës. Personat e plagosur janë dërguar për trajtim mjekësor. Lidhur...

Dy të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në Kolovicë

para 6 muajve - RTV 21

Një person i arrestuar Dy persona janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri sot rreth orës 17:00 në lagjen Kolovicë të Prishtinës. Personat e plagosur janë dërguar për trajtim mjekësor. Lidhur...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - GazetaBlic

Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Kolovoca”, në Prishtinë, dy persona janë plagosur me armë zjarri. Incidentin e ka konfirmuar Gazeta Blic, zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie Ahmeti....

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - Sinjali

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas disa të shtënave me armë zjarri në lagjen Kolovica në Prishtinë rreth orës 17:00. Rastin e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali, zëdhënësja e Policisë për rajonin e...

Plagosen dy persona në Prishtinë, arrestohet një i dyshuar

para 6 muajve - Arbresh

Dy persona janë plagosur në lagjen Kolovicë të Prishtinës, si rezultat i të shtënave me armë zjarri. Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe janë duke punuar në arrestimin e personave të tjerë të përfshirë...

Dy të plagosur me armë zjarri në Kolovicë-Prishtinë

para 6 muajve - PortaliOnline

Dy persona janë palgosur nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë. Këtë për lajmi.net e ka konfimuar zëdhënësja e policisë në Prishtinë, Flora Ahmeti “Rreth ores 17 :00 kemi marrë informatën...

Plagosen dy persona në Prishtinë

para 6 muajve - Periskopi

Në lagjen Kolovicë të Prishtinës, janë plagosur dy persona si rezultat i të shtënave me armë zjarri. Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe janë duke punuar në arrestimin e personave të tjerë të përfshirë...

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, plagosen dy persona

para 6 muajve - Fakti Ditor

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri që kanë ndodhur sonte rreth orës 17:00 në Kolovicë të Prishtinës. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësja e Policisë së Kosovës...

Të shtëna me armë në Prishtinë, dy të plagosur

para 6 muajve - Gazeta e re

Në lagjen “Kolovica” në Prishtinë rreth orës 17:00 dy persona janë plagosur me armë zjarri. Incidentin e ka konfirmuar për Ekonomia Online, zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie Ahmeti....

Plagosen dy persona në Prishtinë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Dy persona janë palgosur nga arma e zjarrit sot në lagjen Kolovica në Prishtinë. Këtë për lajmi.net e ka konfimuar zëdhënësja e policisë në Prishtinë, Flora Ahmeti “Rreth ores 17 :00 kemi marrë informatën...

Sulm me armë zjarri dhe me thika në Gjermani: Disa të plagosur, tre të dyshuar në arrati

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një sulm i përgjakshëm në Gjermani ka lënë të plagosur disa persona, teksa të dyshuarit po ndiqen nga policia, bëjnë të ditur mediat gjermane. Helikopterët e policisë po qarkullojnë mbi Plohingen, që ndodhet...

Gjuajtje me armë zjarri në Prishtinë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Kolovoca”, në Prishtinë, dy persona janë plagosur me armë zjarri.Incidentin e ka konfirmuar Gazeta Blic, zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie...

Të shtëna në Prishtinë, qëllohen dy persona

para 6 muajve - Bota Press

Botapress 13 Shkurt – Sot rreth orës 17:00, në lagjen “Kolovoca”, në Prishtinë, dy persona janë plagosur me armë zjarri. Incidentin e ka konfirmuar  zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie...

Të shtëna me armë në qytetin gjerman, pesë të lënduar

para 6 muajve - Arbresh

Pesë persona janë lënduar pasi u qëlluan dhe u therën me thikë gjatë një sulmi në Plochingen të Gjermanisë. Helikopterët janë vënë në kërkim të tre të dyshuarve që u arratisën nga vendi i ngjarjes, transmeton...

Të shtëna me armë në Prishtinë, dy të plagosur

para 6 muajve - Ekonomia Online

Në lagjen “Kolovica” në Prishtinë rreth orës 17:00 dy persona janë plagosur me armë zjarri. Incidentin e ka konfirmuar për Ekonomia Online, zëdhënësja e Policisë së Rajonit të Prishtinës, Florie Ahmeti....

Aksident në Mitrovicë, lëndohet një i mitur

para 6 muajve - Gazeta Express

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën më Mitrovicë, ku si pasojë, një i mitur ka mbetur i lënduar Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën “Fadil Deliqi” në Mitrovicën e Jugut, ku i dyshuari,...

Aksident në Mitrovicë, lëndohet një i mitur

para 6 muajve - Shprehja

Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën më Mitrovicë, ku si pasojë, një i mitur ka mbetur i lënduar Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në rrugën “Fadil Deliqi” në Mitrovicën e Jugut, ku i dyshuari,...

Arrestohen katër persona për armëmbajtje pa leje

para 6 muajve - Telegrafi

Foto: Ilustrim

Vëllezërit nga Malisheva bëhen llom me shufra metalike

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person,  pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Policia jep detaje për therrjen me thikë në Pejë

para 6 muajve - Gazeta Express

Dy të arrestuar Dje në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, sepse njëri prej tyre ka therur me thikë një mashkull kosovar, ndërsa i dyshuari tjetër ka tentuar ta...

Policia jep detaje për therjen në Pejë

para 6 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës, dje në Pejë ka arrestuar dy meshkuj të dyshuar, për therje me thikë. Sipas policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. “Me vendim të prokurorit, pas intervistimit njëri...

Malishevë, e rrah vëllaun me shufër metalike, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër. Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Malishevë, e rrah vëllaun me shufër metalike, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Medial

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër. Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Njëri përfundon në spital, vëllezërit nga Malisheva bëhen llom mes vete

para 6 muajve - OraInfo

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Komunën e Malishevës. Policia e Kosovës ka njoftuar se është prangosur një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër. Rasti...

Malishevë – Vëllai e godet me shufër metalike vëllain

para 6 muajve - Insajderi

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me shufër vëllain e tij. Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Dy të arrestuar për therje me thikë në Pejë

para 6 muajve - Zyrtare

Dy persona janë arrestuar në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, pasi që njëri prej tyre ka therë me thikë një person tjetër, ndërsa i dyshuari tjetër ka tentuar ta fshehë thikën me të cilën është kryer vepra....

Vëllezërit nga Malisheva rrihen me shufra metalike

para 6 muajve - Shprehja

Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet...

​Dy të arrestuar për therje me thikë në Pejë

para 6 muajve - Periskopi

Dy persona janë arrestuar në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, pasi që njëri prej tyre ka therë me thikë një person tjetër, ndërsa i dyshuari tjetër ka tentuar ta fshehë thikën me të cilën është kryer vepra....

Arrestohet se goditi vëllain me shufër metalike

para 6 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me shufër vëllain e tij. Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Therje me thikë në Pejë

para 6 muajve - RTV 21

Dy të arrestuar Dje në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë j anë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, sepse njëri prej tyre ka therur me thikë një mashkull kosovar, ndërsa i dyshuari tjetër ka tentuar ta...

E goditi vëllain me shufër – arrestohet një person në Malishevë

para 6 muajve - Sinjali

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi ka goditur me shufër vëllain e tij. Policia raporton se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor, shkruan Gazeta Sinjali. Teksa...

E tmerrshme/ Në Malishevë vëllezërit rrihen mes vete me shufër metalike

para 6 muajve - Infokusi

Një person është arrestuar në Malishevë pasi ka sulmuar vëllain e tij me shufër metalike, shkruan gazeta inFokus. Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës në komunën e Malishevës. Sipas policisë së Kosovës...

Plagoset një person në Pejë, policia arreston dy persona

para 6 muajve - Gazeta Observer

Janë arrestuar dy persona, pasi njëri prej tyre në mëngjesin e djeshme e theri km thikë një person në Pejë. Policia njoftoi se përleshja ka ndodhur në rrugën  “Esat Mekuli”, ku një person mbeti  i plagosur....

Pejë, policia jep detaje për therrjen me thikë

para 6 muajve - Arbresh

Dy meshkuj kosovarë dje në rrugën Esat mekul në Pejë, janë arrestuar pasi që njëri prej tyre ka therë me thikë viktimën mashkull Kosovar, ndërsa i dyshuari tjetër ka tentuar ta fsheh thikën më të cilën...

Malishevë, përleshen vëllezërit, një i arrestuar

para 6 muajve - Arbresh

Është arrestuar i dyshuari mashkull dje në orët e hershme të mëngjesit në Malishevë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht duke e goditur me shufër vëllain e tij. Policia e Kosovës bën të ditur se...

Vëllezërit nga Malisheva rrihen me shufra metalike

para 6 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person,  pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Vëllai e godet me shufër metalike vëllain

para 6 muajve - Gazeta Observer

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht duke e goditur me shufër vëllain e tij. Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Vëllezërit nga Malisheva rrihen me shufra metalike

para 6 muajve - Zyrtare

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një person, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vëllain e tij duke e goditur me shufër Rasti ka ndodhur në Malishevë, bënë të ditur policia. Sipas policisë,...

Plagoset një person në Pejë, policia arreston dy persona

para 6 muajve - Periskopi

Janë arrestuar dy persona, pasi njëri prej tyre në mëngjesin e djeshme e theri km thikë një person në Pejë. Policia njoftoi se përleshja ka ndodhur në rrugën  “Esat Mekuli”, ku një person mbeti  i plagosur....

Plagoset një person në Pejë, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Shprehja

Mbrëmë rreth orës 02:13 në rrugën Zahir Pajaziti në Pejë, një person ka mbetur i plagosur nga arma e zjarrit. Ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje që kishte ky i fundit me kryerësin e veprës. I dyshuari...

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset

para 6 muajve - TV Koha

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura. Sipas Policisë deri te aksidenti ka ndodhur derisa...

Edhe një aksident në magjistralen Pejë – Prishtinë

para 6 muajve - Infokusi

Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në magjistralen Pejë – Prishtinë, gjegjësisht në fshatin Gllarevë, shkruan gazeta inFokus. Në fotografitë e siguruara nga Gazeta inFokus shihet se policia tashmë...

Policia jep detaje për therrjen me thikë të të miturit në Pejë

para 6 muajve - Gazeta Express

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me rastin e therrjes me thikë të një të mituri në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, raporton Gazeta Express. Policia ka gjetur viktimën e plagosur dhe e ka dërguar...

Theret me thikë një i mitur, dy të tjerë arrestohen

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të mitur për therjen me thikë ndaj një të mituri tjetër. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 09:45 në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, njofton Klan Kosova. “Njësiti policor menjëherë...

Aksident trafiku në rrugën Pejë-Klinë, policia në vendin e ngjarjes

para 6 muajve - Sinjali

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Pejë-Klinë, raporton një sinjalizues nga vendi i ngjarjes. Ende nuk dihet nëse nga aksidenti ka mbetur i lënduar ndonjë person, policia ndodhet...

Theret me thikë një i mitur, dy të tjerë arrestohen

para 6 muajve - Medial

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të mitur për therjen me thikë ndaj një të mituri tjetër. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 09:45 në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, njofton Klan Kosova. “Njësiti policor menjëherë...

Theret me thikë një i mitur, arrestohen dy persona

para 6 muajve - Shprehja

Policia e Kosovës  në Pejë njofton se në rrugën “Esat Mekuli”  është informuar për një incident  i cili u cilësua si  lëndim trupor, ndaj një të mituri i cili kishte pësuar lëndime nga mjeti i mprehtë...

Plagoset një person në Pejë, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Zhurnal

Pejë, 12 shkurt – Mbrëmë rreth orës 02:13 në rrugën Zahir Pajaziti në Pejë, një person ka mbetur i plagosur nga arma e zjarrit. Ngjarja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje që kishte ky i fundit me kryerësin...

​Theret me thikë një i mitur, arrestohen dy persona

para 6 muajve - RTV 21

Arrestohen dy persona të dyshuar për veprën penale ‘lëndim i rëndë trupor’ Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, përkatësisht stacioni policor i  Pejës, në rr. “Esat Mekuli” në Pejë,...

Policia jep detaje për therrjen me thikë të të miturit

para 6 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me rastin e therrjes me thikë të një të mituri në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë. Policia ka gjetur viktimën e plagosur dhe e ka dërguar në emergjencën e Spitalit...

Plagosje në Pejë, arrestohen dy persona

para 6 muajve - Sinjali

Policia njofton se dje në rrugën“Esat Mekuli” në Pejë, një person është therur me thikë. Për këtë rast janë arrestuar dy të tjerë të moshës së mitur, raporton Gazeta Sinjali. Viktima ka marrë lëndime në këmbën...

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura

para 6 muajve - Zhurnal

Mitrovicë, 12 shkurt- Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura. Sipas Policisë deri te aksidenti...

Babai rrah djalin në Mitrovicë, arrestohet

para 6 muajve - Shprehja

Policia e Mitrovicës njofton se ka  shoqëruar në stacionin policor të dyshuarin  pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht të birin e tij. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim...

Përplasje mes veturave në Klinë

para 6 muajve - Infokusi

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së mërkurë, në magjistralen Pejë-Prishtinë. Sipas fotografive të cilat ka siguruar Gazeta inFokus nga vendi i ngjarjes, përplasja ka ndodhur ndërmjet dy veturave. Në...

Dy të mitur therrin me thikë një person, në Pejë dhe arrestohen

para 6 muajve - Fakti Ditor

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, përkatësisht Stacioni policor i Pejës, në rr. “Esat Mekuli”, është informuar për një incident, i cili u cilësua si lëndim trupor, ndaj një të...

Arrestohet i dyshuari që shantazhonte të miturën me fotografi

para 6 muajve - Shprehja

Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar, i mitur pasi që i njëjti kishte shantazhuar një femër po ashtu e mitur në lidhje me publikimin e disa fotografive. Me vendim të prokurorit i dyshuari është...

Një person godet gjashtë vetura në lëvizje si dhe një në parking

para 6 muajve - Telegrafi

Foto: Ilustrim

Theret me thikë një i mitur, dy të tjerë arrestohen

para 6 muajve - Gazeta Observer

Policia e Kosovës ka arrestuar dy të mitur për therjen me thikë ndaj një të mituri tjetër. Ngjarja ka ndodhur sot në orën 09:45 në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, njofton Klan Kosova. “Njësiti policor menjëherë...

Theret me thikë një i mitur, arrestohen dy persona

para 6 muajve - Zyrtare

Policia e Kosovës në Pejë njofton se në rrugën “Esat Mekuli” është informuar për një incident i cili u cilësua si lëndim trupor, ndaj një të mituri i cili kishte pësuar lëndime nga mjeti i mprehtë (thikë)....

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura, arratiset

para 6 muajve - Zhurnal

Mitrovicë, 12 shkurt – Zhurnal.mk – Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura. Sipas Policisë...

Theret me thikë një i mitur, arrestohen dy persona

para 6 muajve - Periskopi

Policia e Kosovës në Pejë njofton se në rrugën “Esat Mekuli” është informuar për një incident i cili u cilësua si lëndim trupor, ndaj një të mituri i cili kishte pësuar lëndime nga mjeti i mprehtë (thikë)....

Theret me thikë një person në Pejë, arrestohen dy të tjerë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, ka njoftuar se në rrugën “Esat Mekuli” në Pejë, është informuar për një incident i cili u cilësua si lëndim trupor, ndaj një të mituri i cili kishte pësuar lëndime...

Një person godet qëllimshëm 7 vetura, arratiset

para 6 muajve - Shprehja

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura. Sipas policisë aksidenti ka ndodhur derisa një i dyshuar-...

Arrestohen dy persona të dyshuar për veprën penale ‘lëndim i rëndë trupor’

para 6 muajve - Arbresh

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, përkatësisht stacioni policor i Pejës, në rr. “Esat Mekuli” në Pejë, është informuar për një incident i cili u cilësua si lëndim trupor, ndaj...

E shantazhonte të miturën me fotografi, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Zyrtare

Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar, i mitur pasi që i njëjti kishte shantazhuar një femër po ashtu e mitur në lidhje me publikimin e disa fotografive. Me vendim të prokurorit i dyshuari është...

E shantazhonte të miturën me fotografi, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Periskopi

Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar, i mitur pasi që i njëjti kishte shantazhuar një femër po ashtu e mitur në lidhje me publikimin e disa fotografive. Me vendim të prokurorit i dyshuari është...

Një person godet qëllimshëm shtatë vetura

para 6 muajve - Gazeta Observer

Policia e Kosovës njofton se mbrëmë në rrugën “Kral Petri” në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura. Sipas Policisë deri te aksidenti ka ndodhur derisa...

E shantazhonte të miturën me fotografi, arrestohet i dyshuari

para 6 muajve - Gazeta Observer

Policia në Gjakovë ka arrestuar një të dyshuar, i mitur pasi që i njëjti kishte shantazhuar një femër po ashtu e mitur në lidhje me publikimin e disa fotografive. Me vendim të prokurorit i dyshuari është...

Një person godet gjashtë vetura në lëvizje si dhe një në parking

para 6 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në veriun e Mitrovicës ka ndodhur një aksident në të cilin janë të përfshira shtatë vetura. Rasti ka ndodhur në rrugën “Krajl Petra” në Mitrovicë, të martën rreth...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK