http://kariera.mk

Kush janë tetë kandidatët në garë për kreun e BKH-së

para një muaji - Albeu

Janë plot tetë kandidatë në garë për postin e kreut të Byrosë Kombëtare të Hetimit(BKH). Ata janë vlerësuar pozitivisht nga komisioni i Përzgjedhjes për Drejtorin e BKH-sënë tetet për aftësitë fizike,...

Gara për kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit, ja kandidatët që kalojnë në fazën tjetër

para një muaji - Gazeta Express

Vijon gara për zgjedhjen e Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Mësohet se Komisioni i Përzgjedhjes ka përfunduar vlerësimin e testit të aftësive fizike, testit të arsyetimit logjik dhe të aftësive...

Kreu i BKH/ SPAK jep “OK” për 8 kandidatë, testi i poligrafit hapi i radhës

para një muaji - Vizion Plus

Struktura e Posaçme Antikorrupsion ka kualifikuar për të vijuar më tej garën për kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit tetë kandidatë. Komisioni i Përzgjedhjes për Drejtorin e BKH njoftoi për mediat se të...

Gara për kreun e BKH/ Emrat e kandidatëve që kalojnë në fazën tjetër

para një muaji - Opinion

Komisioni i Përzgjedhjes ka përfunduar vlerësimin e testit të aftësive fizike, testit të arsyetimit logjik dhe të aftësive për të shkruajtur raporte dhe ka llogaritur pikët totale për secilin kandidat,...

Gara për kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit, ja emrat e kandidatëve që kalojnë në fazën tjetër

para një muaji - BalkanWeb

Vijon gara për zgjedhjen e Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Mësohet se Komisioni i Përzgjedhjes ka përfunduar vlerësimin e testit të aftësive fizike, testit të arsyetimit logjik dhe të aftësive...

Kush janë 8 emrat që vijojnë garën për kreun e BKH-së, do përballen me makinën e së vërtetës

para një muaji - Gazeta Tema

8 kandidatë kanë mbetur tashmë në garë për garën për kreun e BKH-së, ndërsa 10 të tjerë janë skualifikuar. Më poshtë është lista me 8 persona që vijojnë garën dhe do të përballen me makinën e së vërtetës....

Gara për kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit, ja kandidatët që kalojnë në fazën tjetër

para një muaji - Arbresh

Vijon gara për zgjedhjen e Drejtorit të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Mësohet se Komisioni i Përzgjedhjes ka përfunduar vlerësimin e testit të aftësive fizike, testit të arsyetimit logjik dhe të aftësive...

BKH/ Ambasada e SHBA-ve: Komisioni përzgjedhës i SPAK është tashmë në fazat përfundimtare

para një muaji - 24 ore

Ambasada Amerikane ka reaguar me anë të një statusi në “Facebook” duke shkruar se komisioni përzgjedhës i SPAK është tashmë në fazat përfundimtare të përcaktimit të kandidatit më të mirë për Drejtor të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK