http://kariera.mk

Shën Valentini i parë me Mark Frrokun, si e uroi publikisht Rudina (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Rudina Dembacaj po përjeton shumë e dashuruar romancën me ish-deputetin Mark Frrokun . Pasi bëri lidhjen publike moderatorja nuk ka nguruar të publikoj foto me partnerin në çdo moment dhe patjetër që të...

Në kulmin e dashurisë! Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut

para 2 jave - Gazeta Express

Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me...

“Me shumë dashuri”/ Meta uron Shën Valentinin krah Kryemadhit

para 2 jave - Zhurnal

Tiranë, 14 shkurt – Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën duke bërë një urim Shën Valentin. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Krahas mesazhit që ka përcjellë...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Fark Frrokun

para 2 jave - BalkanWeb

TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen...

Ilir Meta publikon foto me Monikën për Shën Valentin

para 2 jave - Infokusi

Ka zgjedhur një fotografi të realizuar vitin e kaluar në Prevallë, për të uruar të gjithë shqiptarët për festën e të dashuruarve, Shën Valentinin. Presidenti Ilir Meta nuk harron të uroj festën e të dashuruarve,...

“Me shumë dashuri”/ Meta uron Shën Valentinin krah Kryemadhit

para 2 jave - Vizion Plus

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën duke bërë një urim Shën Valentin. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Krahas mesazhit që ka përcjellë në ditën e të dashuruarve,...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Fark Frrokun

para 2 jave - Lexo

Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre....

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin

para 2 jave - Gazeta Express

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje...

Një foto me bashkëshorten në natyrë, Meta uron në ditën e Shën Valentinit: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!

para 2 jave - BalkanWeb

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi për të uruar në ditën e Shën Valentinit. Meta e Kryemadhi shfaqen të buzëqeshur dhe shumë të dashuruar në...

Shën Valentini, Meta shtrihet në lëndinë me Kryemadhin: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve

para 2 jave - Gazeta Tema

Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë të gjithë shqiptarët për Shën Valentinin duke postuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryermadhi. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”- shkruan...

Në kulmin e dashurisë! Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me...

Presidenti Meta vjen me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”

para 2 jave - Top Channel

Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, presidenti...

Meta me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”

para 2 jave - Klan Kosova

Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka...

Nga Monika dhe Meta: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!

para 2 jave - Standard

Presidenti i Republikës Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi i kanë dërguar këtë urim, si çitf, qytetarëve shqiptarë me rastin e Shën Valentinit: “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”...

Urimet më të bukura për Ditën e të Dashuruarve

para 2 jave - Infokusi

Dita e të Dashuruarve është rasti që ta gëzojmë personin e dashur me ndonjë dhuratë të bukur, por edhe me urim Natyrisht, urimi duhet të jetë i karakterit romantik. Më së miri do të jetë që të shkruani...

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Monikën

para 2 jave - Lajme.al

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje...

Të shtrirë në një fushë me bar, “LSI-ja” dhe “Presidenca” urojnë Shën Valentinin: Me shum dashuri…

para 2 jave - Lexo

Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e të dashuruarve me ‘opozitën’. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me bashkëshorten e tij, Monika Kryemashi që është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste...

Të shtrirë në bar, Meta publikon foton e veçantë me Kryemadhin për Shën Valentin

para 2 jave - Bota Press

Emërimet në Kushtetuese, Delegacioni i Venecias nis takimin me opozitën. Emërimet në Kushtetuese, Delegacioni i Venecias nis takimin me opozitën Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto, ku shfaqet me...

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, poston foton e veçantë me Kryemadhin

para 2 jave - Gazeta Telegraf

“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me këtë urim presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri. Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një...

Ilir Meta uron “Shën Valentinin”, publikon foto me bashkëshorten e tij

para 2 jave - Arbresh

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta me rastin e “Shën Valentinit”, ka shprehur dashuri për të gjithë shqiptarët. Meta përmes një postimi në llogarinë e tij personale në “Facebook”, ka publikuar një fotografi...

37 thënie dashurie që mund t’i përdorni si urime për Shën Valentin

para 2 jave - Bota Press

Urime për Shën Valentin-Më poshtë keni një listë prej 37 mesazhesh dashurie, disa prej tyre të shoqëruara me foto të bukura, të cilat mund t’i përdorni si dhurata për Shën Valentin për më të dashurit tuaj....

Meta me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”

para 2 jave - Ekonomia Online

Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka...

Meta me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”

para 2 jave - Zyrtare

Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin”, një urim i veçantë ka ardhur nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Meta ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK