http://kariera.mk

NATO zbarkon në Tiranë për ministerialin e mbrojtjes

para 7 muajve - Klan Kosova

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes organizohet në Ballkanin Perëndimor, pasi prej më shumë se 10 vjetësh takimet...

NATO i beson Shqipërisë Ministerialin e Mbrojtjes

para 7 muajve - Opinion

NATO i ka besuar Shqipërisë, organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes më 17 dhe 18 Qershor. Ministrat e Mbrojtjes të vendeve anëtare të NATO-s miratuan në mbledhjen e Këshillit të Atlantikut në Bruksel...

Shqipëria “thyen” rregullat. NATO pranon ftesën e Xhaçkës dhe zbarkon në Tiranë

para 7 muajve - Gazeta Tema

Ministrat e Mbrojtjes të vendeve anëtare të NATO-s miratuan në mbledhjen e Këshillit të Atlantikut në Bruksel propozimin e ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka, që Ministeriali i Mbrojtjes, në Qershor të...

Për herë të parë në Ballkanin Perëndimor, NATO zbarkon në Tiranë për ministerialin e mbrojtjes

para 7 muajve - BalkanWeb

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes organizohet në Ballkanin Perëndimor, pasi prej më shumë se 10 vjetësh takimet...

Për herë parë pas 10 vjetësh jo në Bruksel/ Ministeriali i Mbrojtjes i NATO-s do të zhvillohet në Tiranë

para 7 muajve - 24 ore

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes, duke vlerësuar kështu rolin që vendi ynë ka si faktor stabiliteti në rajon. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes organizohet...

NATO zbarkon në Tiranë/ Xhaçka: Shqipëria faktor stabiliteti

para 7 muajve - Vizion Plus

NATO ka pranuar propozimin e ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka për të mbajtur në Tiranë Ministerialin e Mbrojtjes. Ky ministerial do të mbahet në datat 17 dhe 18 qershor dhe do të jetë hera e parë që...

NATO-ja zbarkon në Tiranë për ministerialin e mbrojtjes

para 7 muajve - Ekonomia Online

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes organizohet në Ballkanin Perëndimor, pasi prej më shumë se 10 vjetësh takimet...

NATO zbarkon në Tiranë për ministerialin e mbrojtjes

para 7 muajve - Zyrtare

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes organizohet në Ballkanin Perëndimor, pasi prej më shumë se 10 vjetësh takimet...

NATO zbarkon në Tiranë për ministerialin e mbrojtjes

para 7 muajve - Epoka e Re

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes organizohet në Ballkanin Perëndimor, pasi prej më shumë se 10 vjetësh takimet...

Shqipëria “thyen” rregullat, NATO zbarkon në Tiranë pas propozimit të Ministres Olta Xhaçka

para 7 muajve - Lexo

NATO i beson Shqipërisë organizimin e Ministerialit të Mbrojtjes , duke vlerësuar kështu rolin që vendi ynë ka si faktor stabiliteti në rajon. Kjo do të jetë hera e parë që një ministerial i mbrojtjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK