http://kariera.mk

Barr: Trumpi ma bënë punën të pamundur

para 6 muajve - Insajderi

Komentet vijnë në kohën kur Departamenti amerikan i Drejtësisë po përballet me kritika të ashpra për trajtimin e një rasti që përfshin Roger Stonte – ish-këshilltarin e dënuar të presidentit. Prokurori...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Gazeta Tema

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - BalkanWeb

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Portalb

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Medial

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Top Channel

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Gazeta Express

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Illyria

Uashington, 14 shkurt 2020 – Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të...

Prokurori amerikan William Barr thotë se postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Periskopi

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori i Përgjithshëm amerikan: hallim im me cicërimat e Trump-it

para 6 muajve - Te Sheshi

Prokurori i Përgjithshëm amerikan William Barr tha se Presidenti Trump e “minon” atë duke komentuar rastet në llogarinë e tij në Twitter, gjë që e bën të pamundur punën e prokurorit. Kritika e tij për...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Lajm

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori amerikan: Postimet e Trumpit ma bëjnë të pamundur punën

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

Prokurori i përgjithshëm i SHBA-ve thotë se Trump po e pengon në punë me postimet e tij

para 6 muajve - PortaliOnline

Prokurori i përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara, William Barr, tha se presidenti Donald Trump, e nënvlerëson atë me postimet e tij në Twitter, duke ia bërë “të pamundur të kryejë punën”. Komentet vijnë...

SHBA, William Barr do të dëshmojë në Kongres

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

William Barr, kreu i Departamentit të Drejtësisë (që njihet me titullin zyrtar Prokuror i Përgjithshëm) pritet të dëshmojë përpara Komisionit Juridik të Dhomës së Përfaqësuesve muajin që vjen, mes kërkesave...

Prokurorët heqin dorë nga rasti kundër ndihmësit të Trumpit

para 6 muajve - Shprehja

Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast,...

Presidenti Trump vlerëson Prokurorin e Përgjithshëm për ndërhyrje në favor të të besuarit të tij

para 6 muajve - Zëri i Amerikës

Presidenti i SHBA Donald Trump vlerësoi të mërkurën kreun e Departamentit të Drejtësisë , William Barr, që ndërhyri në çështjen e korrupsionit politik të njeriut të besuar të Presidentit , Roger Stone,...

Prokurorët heqin dorë nga rasti kundër ndihmësit të Trumpit

para 6 muajve - Alsat-M

Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast,...

Prokurorët heqin dorë nga rasti kundër ndihmësit të Trumpit

para 6 muajve - Aktuale

Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast,...

Prokurorët heqin dorë nga rasti kundër ndihmësit të Trumpit

para 6 muajve - Medial

Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast,...

Prokurorët heqin dorë nga rasti kundër ndihmësit të Trumpit

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Katër prokurorë federalë amerikanë, që kanë qenë pjesë e gjyqit kundër Roger Stone, veteranit të Partisë Republikane dhe këshilltarit të presidentit amerikan, Donald Trump, kanë hequr dorë nga ky rast,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK