http://kariera.mk

BDI-ja i përkrah ligjet, i bindur se do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Gazeta Express

Deputeti nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, në një status në Fejsbuk shkruan se partia e tij i përkrahë ligjet që janë në procedurë parlamentare dhe se janë të bindur që të njëjtat...

Grubi: BDI-ja i përkrah ligjet, i bindur se do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - TV Koha

Deputeti nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, në një status në Fejsbuk shkruan se partia e tij i përkrahë ligjet që janë në procedurë parlamentare dhe se janë të bindur që të njëjtat...

Grubi: BDI-ja i përkrah në tërësi ligjet, i bindur se vendimet do të merren para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Ina

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi ka reaguar nëpërmes rrjetit social facebook, lidhur me deklarimet se mund të ketë qeveri pa BDI-në nëse krijohen obstruksione, lidhur me miratimin...

Grubi: BDI-ja i përkrah në tërësi ligjet, i bindur se vendimet do të merren para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - TV21

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi ka reaguar nëpërmes rrjetit social facebook, lidhur me deklarimet se mund të ketë qeveri pa BDI-në nëse krijohen obstruksione, lidhur me miratimin...

Grubi: BDI-ja i përkrah ligjet, i bindur se do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Medial

Shkup, 14 shkurt 2020 (MEDIAL) – Deputeti nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, në një status në Fejsbuk shkruan se partia e tij i përkrahë ligjet që janë në procedurë parlamentare...

#Status, Grubi: Përkrahim ligjet, do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Flaka

Deputeti nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi, në një status në Facebook shkruan se partia e tij i përkrahë ligjet që janë në procedurë parlamentare dhe se janë të bindur që të njëjtat...

Grubi: BDI-ja i përkrah në tërësi ligjet, i bindur se vendimet do të merren para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - News33

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi ka reaguar nëpërmes rrjetit social facebook, lidhur me deklarimet se mund të ketë qeveri pa BDI-në nëse krijohen obstruksione, lidhur me miratimin...

Grubi: BDI do t’i përkrah të gjitha ligjet

para 6 muajve - Iliria News

Sekratari organizativ dhe njëherit deputet i BDI-së, Artan Grubi përmes rrjeteve sociale ka shkruar se BDI-ja do t’i përkahë të gjitha ligjet e fundit, dhe së të njejtat duhet të kalojnë para shpërbërjës...

Grubi: BDI-ja i përkrah në tërësi ligjet, i bindur se vendimet do të merren para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Zyrtare

Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi ka reaguar nëpërmes rrjetit social facebook, lidhur me deklarimet se mund të ketë qeveri pa BDI-në nëse krijohen obstruksione, lidhur me miratimin...

Grubi: BDI do t’i përkrah të gjitha ligjet, të bindur se këto do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Ina

Sekratari organizativ dhe njëherit deputet i BDI-së, Artan Grubi përmes rrjeteve sociale ka shkruar se BDI-ja do t’i përkahë të gjitha ligjet e fundit, dhe së të njejtat duhet të kalojnë para shpërbërjës...

Grubi: BDI do t’i përkrah të gjitha ligjet

para 6 muajve - Sharri

Sekratari organizativ dhe njëherit deputet i BDI-së, Artan Grubi përmes rrjeteve sociale ka shkruar se BDI-ja do t’i përkahë të gjitha ligjet e fundit, dhe së të njejtat duhet të kalojnë para shpërbërjës...

Grubi: BDI përkrah ligjet, të bindur se vendimet do meren para shpërbërjes

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 13 shkurt – Deputeti i BDI-së Artan Grubi është deklaruar përmes një statusi në rrjetet sociale duke thënë se partia e tij përkrahë ligjet e fundit që janë në procedurë parlamentare dhe se janë...

Grubi tregon se cilat ligje duhet të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Aktuale

Sekretari organizativ dhe njëherit deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi përmes rrjetit social të facebook-ut, ka shkruar se cilat ligje duhet të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit....

Grubi: BDI do t’i përkrah të gjitha ligjet, të bindur se këto do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Zyrtare

Sekratari organizativ dhe njëherit deputet i BDI-së, Artan Grubi përmes rrjeteve sociale ka shkruar se BDI-ja do t’i përkahë të gjitha ligjet e fundit, dhe së të njejtat duhet të kalojnë para shpërbërjës...

Grubi: BDI do t’i përkrah të gjitha ligjet, të bindur se këto do të kalojnë para shpërbërjes së Kuvendit

para 6 muajve - Tetova Sot

Sekratari organizativ dhe njëherit deputet i Bashkimit Demokratik për Intergrim, Artan Grubi përmes rrjetit social të facebook-ut, ka shkruar se BDI-ja do t’i përkahë të gjitha ligjet e fundit, dhe së...

Opozita kërkon Kuvendi të shpërndahet sot, pushteti insiston në miratimin e ligjeve

para 6 muajve - Ina

Edhe pse tashmë publiku e di se Kuvendi do të presë afatin e fundit për t’u shpërndarë, i cili është 16 shkurti, opozita sërish kërkoi që ajo të ndodhë sot. Sipas asaj që deklaroi koordinatori i grupit...

Opozita kërkon Kuvendi të shpërndahet sot, pushteti insiston në miratimin e ligjeve

para 6 muajve - TV21

Edhe pse tashmë publiku e di se Kuvendi do të presë afatin e fundit për t’u shpërndarë, i cili është 16 shkurti, opozita sërish kërkoi që ajo të ndodhë sot. Sipas asaj që deklaroi koordinatori i grupit...

Opozita kërkon Kuvendi të shpërndahet sot, pushteti insiston në miratimin e ligjeve

para 6 muajve - Zyrtare

Edhe pse tashmë publiku e di se Kuvendi do të presë afatin e fundit për t’u shpërndarë, i cili është 16 shkurti, opozita sërish kërkoi që ajo të ndodhë sot. Sipas asaj që deklaroi koordinatori i grupit...

Opozita kërkon Kuvendi të shpërndahet sot, pushteti insiston në miratimin e ligjeve

para 6 muajve - Fakti Ditor

Edhe pse tashmë publiku e di se Kuvendi do të presë afatin e fundit për t’u shpërndarë, i cili është 16 shkurti, opozita sërish kërkoi që ajo të ndodhë sot. Sipas asaj që deklaroi koordinatori i grupit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK