http://kariera.mk

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Zhurnal

Ky opsion tashmë është i disponueshëm për zhvilluesit dhe gjithashtu funksionon edhe me blerjet brenda aplikacioneve. Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Medial

Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet Mac dhe iOS si një blerje “universale.” Çfarë do të thotë kjo? Një blerje universale do të thotë se nëse blini...

Apple u jep përdoruesve një arsye të fortë për ti qëndruar besnik iPhone

para një jave - Shkurt Shqip

Muajin e kaluar Apple zbuloi planet e saj për të lejuar zhvilluesit të shesin aplikacionet Mac dhe iOS si një blerje “universale.” Çfarë do të thotë kjo? Një blerje universale do të thotë se nëse blini...

Zgjerohet App Store – Apple e inkuadron edhe Kosovën

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 24/03/2020 20:55 Apple kërkoi prej zhvilluesve të kyçen në llogaritë e tyre dhe të pranojë marrëveshjen e re të licencimit që aplikacionet e tyre të bëhen të aksesueshme në rajonet...

Zgjerohet App Store – Apple e inkuadron edhe Kosovën

para një jave - in7

Apple kërkoi prej zhvilluesve të kyçen në llogaritë e tyre dhe të pranojë marrëveshjen e re të licencimit që aplikacionet e tyre të bëhen të aksesueshme në rajonet e reja kur të vijë momenti. Apple App...

Apple lançon App Store për Kosovën

para një jave - Insajderi

Apple kërkoi prej zhvilluesve të kyçen në llogaritë e tyre dhe të pranojë marrëveshjen e re të licencimit që aplikacionet e tyre të bëhen të aksesueshme në rajonet e reja kur të vijë momenti. Apple App...

Apple lançon App Store për Kosovën

para një jave - Medial

Apple App Store do të ofrohet specifikisht për 20 vende të reja gjatë këtij viti bëri të ditur kompania. Kosova dhe Mali i Zi do të kenë App Store e tyre gjatë këtij viti. Zhvilluesit në 20 vende të reja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK