http://kariera.mk

Në kohë koronavirusi, policia një urim për ditëlindje Elisabetës së sallës operative. 1 milion telefonata dhe ankesa këto ditë

para 7 dite - Medial

Në këto ditë të vështira për shqiptarët dhe gjithë botën, mjekët, policët, ushtarakët, janë ata që janë të parët në përballje me koronavirusin duke qëndruar në punë non stop. Por dhe ata si të gjitha kanë...

Në kohë koronavirusi, policia një urim për ditëlindje Elisabetës së sallës operative. 1 milion telefonata dhe ankesa këto ditë

para 7 dite - BalkanWeb

Në këto ditë të vështira për shqiptarët dhe gjithë botën, mjekët, policët, ushtarakët, janë ata që janë të parët në përballje me koronavirusin duke qëndruar në punë non stop. Por dhe ata si të gjitha kanë...

Ditëlindje në kohën e COVID-19, feston ditëlindjen në krye të detyrës efektivja

para 7 dite - Albeu

Policia e Shtetit nuk harron të vlerësojë dhe urojë pjesëtarët të radhëve të saj edhe në këto ditë të vështira. Nëpërmjet një postimi policia bën me dije se u gjetën pak momente për t’i uruar edhe 100...

Ditëlindje në kohën e COVID-19, feston ditëlindjen në krye të detyrës efektivja

para 7 dite - Koha Jone

Policia e Shtetit nuk harron të vlerësojë dhe urojë pjesëtarët të radhëve të saj edhe në këto ditë të vështira. Nëpërmjet një postimi policia bën me dije se u gjetën pak momente për t’i uruar edhe 100...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK