http://kariera.mk

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose në sportelet tona nga ora 07:00 deri 13:00

para 2 jave - Medial

OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen...

Biznesi i dërgon 12 propozime qeverisë: Të hiqet çdo lloj takse dhe tarife nga pushteti lokal

para 2 jave - Standard

Shoqata e Biznesit të Vogel dhe të Mesëm i ka dërguar qeverisë një kërkesë me 12 pika, si masa për lehtësimin e dëmit financiar deri në mbylljen e pandemisë. Ndër të tjera, biznesi kërkon nga qeveria që...

Pas deklaratës së Ramës për pagesën e dritave, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm

para 2 jave - Koha Jone

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) përmes një postimi në Facebook ka bërë me dije se pagesat mund të bëhen edhe online, përmes linkut të vënë në dispozicion. Ky njoftimi vjen pasi...

Reagon biznesi: Çfarë taksash e detyrime dritash të paguajmë, kur po falimentojmë?!

para 2 jave - Koha Jone

Kryeministri foli sot live me disa ministra ku kërkoj të marrin masa drastike për luftën ndaj koronavirusit si dhe të kontrollohet mos rënia në humnerë e ekonomisë. Ai ndër të tjera tha se ““Taksat dhe...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose në sportelet tona nga ora 07:00 deri 13:00

para 2 jave - BalkanWeb

OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen...

"Do të paguhen një më një!", OSHEE reagon pas fjalës së Ramës: Ja si do t'i paguani lekët

para 2 jave - Albeu

Qeveria deklaroi sot se pagesat e dritave nuk do të ndalen për shkak të situatës së koronavirusit. OSHEE ka njoftuar se pagesa mund të bëhet online përmes faqes zyrtare, oshee .al, aplikacioneve bankare...

Rama: Pagesa e dritave nuk negociohet, falen vetëm kamatëvonesat

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 18:12 Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencën me 6 ministrat e qeverisë. Rama bëri të ditur se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi...

Rama i prerë: Dritat, uji e tatimet do paguhen një për një, ndryshe shkojmë në kolaps

para 2 jave - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencën me 6 ministrat e qeverisë. Rama bëri të ditur se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik....

Kryeministri Rama: Qytetarët të paguajnë dritat ose nuk do të kenë, nuk u bë deti kos

para 2 jave - Klan

Kryeministri Rama: Qytetarët të paguajnë dritat ose nuk do të kenë, nuk u bë deti kos Në një komunikim me ministrat përmes video-konferencës, Kryeministri Edi Rama ka bëri të ditur se nuk do të ketë asnjë...

Rama “kërcënon” nga mbledhja online: Paguani dritat ose hiqni energjinë elektrike kujtdo që nuk paguan. Asnjë tolerim!

para 2 jave - Standard

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot online një mbledhje me disa prej ministrave, si dhe me titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi, nga ku theksoi...

Rama mbledhje online me ministrat: Reagoni menjëherë! Taksat dhe sigurimet do paguhen. Kush nuk shlyen energjinë, s’do ketë drita

para 2 jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë për ministrat...

Nuk toleron asnjë! Rama tregon 3 detyrimet që duhet të paguajnë patjetër shqiptarët

para 2 jave - Albeu

Kryeministri Edi Rama ka bërë të qarta edhe njëherë 3 detyrimet të cilat shqiptarët duhet ti paguajnë patjetër, pavarësisht situatës ku gjendemi. Rama është shprehur se taksat, sigurimet shoqërore dhe...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose në sportelet tona nga ora 07:00 deri 13:00

para 2 jave - Lexo

OSHEE njofton se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe po ashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen...

Faturat e dritave/Rama: Ai që s’do paguajë, s’do ketë drita

para 2 jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama përmes një komunikim online me ministrat e kabinetit, të cilën e transmetoi live në Facebook e tij, adresoi disa nga shqetësimet e qytetarëve që kishin mbërritur tek ai. Teksa i kërkoi...

Rama: S’u bë deti kos! Paguani dritat ose i presim! Bilanci i bizneseve në korrik

para 2 jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë për ministrat...

Rama përsërit ultimatumin: Kush nuk paguan dritat do t’i priten, shkojmë në kolaps nëse tolerojmë

para 2 jave - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama në një lidhje direkte me ministrat e tjerë në Facebook është shprehur se pagesa e dritave nuk do të negociohet. Ajo duhet të bëhet nga qytetarët dhe se kush nuk i paguan do ti priten...

Pas deklaratës së Ramës për pagesën e dritave, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm: Pagesa e faturës…

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Përmes një postimi në Facebook, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka bërë me dije se pagesat mund të bëhen edhe online, përmes linkut të vënë në dispozicion. Ky njoftimi vjen pasi...

‘Hiqni çdo lloj takse vendore dhe na paguani dritat e ujin’, biznesi i vogël dhe i mesëm kërkesë me 12 pika qeverisë

para 2 jave - LajmiFundit

Edhe pse qeveria ka miratuar një paketë ndihme për biznesin e vogël ku u është shtyrë mbyllja e bilancit në korrik, përjashtimi nga taksat vendore dhe do të punonjësit mbetur në shtëpi do të paguhet, Shoqata...

OSHEE: Pagesat e faturave të dritave mund të bëhen online ose pranë sporteleve nga ora 07:00 deri 13:00

para 2 jave - LajmiFundit

OSHEE deklaron se të gjithë shqiptarët mund të paguajnë online faturën e dritave dhe gjithashtu thotë se pagesa mund të bëhet edhe në sportelet e kompanisë nga ora 07:00 deri në 13:00. Në njoftim saktësohen...

Rama i prerë: Dritat, uji e tatimet do paguhen një për një, ndryshe shkojmë në kolaps ekonomik

para 2 jave - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një videokonferencë online me 6 ministrat e qeverisë. Rama njoftoi se taksat dhe sigurimet do të paguhen, pasi në të kundër vendi rrezikon të futet në një kolaps ekonomik....

Rama mbledhje online me ministrat: Reagoni menjëherë! Taksat dhe sigurimet do paguhen. Kush nuk shlyen energjinë, s’do ketë drita

para 2 jave - Lexo

TIRANË Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë...

Rama mbledh ministrat online: Taksat dhe sigurimet do paguhen. Kush nuk shlyen energjinë, s’do ketë drita

para 2 jave - Almakos

Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë për ministrat...

Rama: S’u bë deti kos! Paguani dritat ose i presim!

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Edhe pse situata me Koronavirusin në Shqipëri ,po zgjeron dita ditës numrin e personave të infektuar kryeministr Edi Rama, në mbledhjen e sotme online të zhvilluar me disa nga ministrat e tij është shprehur...

Rama mbledhje online me ministrat: Taksat dhe sigurimet do paguhen. Kush nuk shlyen energjinë, s’do ketë drita

para 2 jave - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama po zhvillon online një mbledhje me disa prej ministrave, si titullarë të institucioneve që lidhen drejtpërdrejt me situatën që po kalon vendi nga koronavirusi. Bëhet fjalë për ministrat...

A do falen dritat nga qeveria? Kryeministri Rama ia thotë qartë qytetarit si do veprohet

para 2 jave - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama pak ditë më parë ka prezantuar planin ekonomik sesi qeveria do të ndihmojë shtresat në nevojë, biznesin e vogël dhe sistemin shëndetësor në përballje me koronavirusin. Rama i pyetur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK