http://kariera.mk

Artisti i botës dixhitale “ndërton” objektet sipas dëshirës së tij

para një jave - Telegrafi

Arkitektët ndonjëherë janë të varur nga kufijtë e inxhinierisë, dhe nga ana tjetër inxhinierët nga kufijtë e fizikës. Kështu që bota e artit po shtynë kufijtë e imagjinatës arkitektonike, pasi disa artiste...

Artisti i botës dixhitale “ndërton” objektet sipas dëshirës së tij

para një jave - Shprehja.com

Kështu që bota e artit po shtynë kufijtë e imagjinatës arkitektonike, pasi disa artiste të rinj të botës dixhitale po ndërtojnë fotografi me teknikat e manipulimit, për të shtrembëruar qytetet sipas dëshirës...

Artisti i botës dixhitale “ndërton” objektet sipas dëshirës së tij

para një jave - Zhurnal

Arkitektët ndonjëherë janë të varur nga kufijtë e inxhinierisë, dhe nga ana tjetër inxhinierët nga kufijtë e fizikës. Kështu që bota e artit po shtynë kufijtë e imagjinatës arkitektonike, pasi disa artiste...

Artisti i botës dixhitale “ndërton” objektet sipas dëshirës së tij

para një jave - Lajmi.net

Kështu që bota e artit po shtynë kufijtë e imagjinatës arkitektonike, pasi disa artiste të rinj të botës dixhitale po ndërtojnë fotografi me teknikat e manipulimit, për të shtrembëruar qytetet sipas dëshirës...

Artisti i botës dixhitale “ndërton” objektet sipas dëshirës së tij

para një jave - News33

Arkitektët ndonjëherë janë të varur nga kufijtë e inxhinierisë, dhe nga ana tjetër inxhinierët nga kufijtë e fizikës. Kështu që bota e artit po shtynë kufijtë e imagjinatës arkitektonike, pasi disa artiste...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK