http://kariera.mk

Shqipëria pritet ta ndërtojë një spital brenda 20 ditëve për të infektuarit me koronavirus

para 5 dite - Insajderi

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme.  “Po bëjmë gati të ngremë...

Manastirliu: Do të bëjmë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para 5 dite - Telegrafi

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para 5 dite - Klan Kosova

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme.  “Po bëjmë gati të ngremë...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para 5 dite - Lajmi.net

Ministrja deklaroi se është bërë një vlerësim për një objekt që po shqyrtohet për ta kthyer në një strukturë spitalore bazë për ata pacientë të cilët do të kenë nevoja të trajtimit jo specialistik. Ministrja...

Shqipëria me spital të ri për 20 ditë? Rama premton monument

para 5 dite - Tetova1

Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj...

Manastirliu tregon planet për ndërtimin e spitalit të ri COVID, Rama: Po fillove punimet për 20 ditë, do të bëjmë monument tek hyrja e spitalit

para 5 dite - Medial

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari...

Shqipëria me spital të ri për 20 ditë? Rama premton monument

para 5 dite - InfoShqip

Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj...

Manastirliu tregon planet për ndërtimin e spitalit të ri COVID, Rama: Po fillove punimet për 20 ditë, do të bëjmë monument tek hyrja e spitalit

para 5 dite - BalkanWeb

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para 5 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 25/03/2020 18:48 Ministrja Manastirliu tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital...

Rama "sherr" live me Manastirliun: Kur, kur, kur do hapet spitali, këtë më thuaj!

para 5 dite - Albeu

Gjatë mbledhjes së sotme të kryeministrit Edi Rama me një pjesë të kabinetit qeveritar, shefi i ekzekutivit e ka pyetur ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliun në lidhje me masat që janë marrë për...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë për rastet jo të rënda

para 5 dite - Vizion Plus

Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë...

Situata do rëndohet? Manastirliu: Spital të ri brenda 20 ditëve

para 5 dite - Koha Jone

Kur pikëpyetjet janë të shuma, Shqipëria ka marrë masa të forta dhe deri më tani janë 146 të prekur dhe 5 viktima, në një kohë që në Europë situata është më tragjike. Mjekët në vend, theksojnë se ka filluar...

KORONAVIRUSI/ Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë, gati brenda 20 ditëve

para 5 dite - Albeu

“Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është bërë...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike

para 5 dite - Klan

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike

para 5 dite - Gazeta Tema

Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve

para 5 dite - Zyrtare

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë...

‘Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve’, ministrja Manastirliu jep lajmin e madh

para 5 dite - in7

Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë...

Konferenca online e qeverisë, Manastirliu: Do të ngrenë një spital karantinë, struktura e re nis të përshtatet brenda 20 ditëve

para 5 dite - Lexo

Tiranë, 25 Mars – “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi...

‘Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve’, ministrja Manastirliu jep lajmin e madh

para 5 dite - Lajme.al

Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë...

Nisa puna për spitalin karantinë! Rama-Manastirliut: Po e fillove për 20 ditë do të bëjmë monumentet

para 5 dite - LajmiFundit

Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin e katërt nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. Përpos Infektivit që tani ka 120 shtretër, gati është ‘Sanatoriumi’, por edhe...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë, gati brenda 20 ditëve

para 5 dite - Arbresh

“Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është bërë...

Shqipëria me spital për një 20 ditë? Rama premton monument

para 5 dite - Te Sheshi

Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK