http://kariera.mk

Presidenti Meta telefonon kreun e komunës Tuz, zona më e prekur nga COVID19 në Mal të Zi

para 2 jave - Koha Jone

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta kanë telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së krejt qytetit në karantinë. Në një...

Mali i Zi fut në karantinë Tuzin

para 2 jave - Kallxo

Pas zbulimit të një sërë rastesh me koronavirus në qytetin e Tuzit, autoritetet kanë vendosur një izolim të plotë të tij, duke mos i lejuar banorët të largohen nga shtëpitë e tyre ose qyteti. Qeveria e...

Presidenti Meta dhe Markoviq i telefonojnë Kryetarit të Tuzit pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Kryeministi i Malit Të Zi  dhe Presidenti i Shqiperisë, Ilir Meta kanë telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit,Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së qytetit...

Mali i Zi fut në karantinë Tuzin

para 2 jave - in7

Bashkia e Tuzit sot është bërë qyteti i parë në Mal të Zi, banorët e të cilit janë urdhëruar me masën e përgjithshme të vet-izolimit, raporton Anadolu Agency (AA). Që nga mbrëmë, në hyrjet e bashkisë ndodhen...

Presidenti Meta telefonon kreun e komunës së Tuz, zona më e prekur nga koronavirus në Mal të Zi

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Presidenti Ilir Meta ka telefonuar sot Kryetarin e komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj pas konfirmimit të 15 rasteve me koronavirus në Tuz dhe mbylljes së krejt qytetit në karantinë. Përmes një mesazh në rrjetet...

Mali i Zi, Tuzi qyteti i parë nën masën e vetëizolimit për shkak të koronavirusit

para 2 jave - Anadolu Agency

Podgoricë Bashkia e Tuzit sot është bërë qyteti i parë në Mal të Zi, banorët e të cilit janë urdhëruar me masën e përgjithshme të vet-izolimit, raporton Anadolu Agency (AA). Që nga mbrëmë, në hyrjet e...

Korona në Mal të Zi, epiqendra shqiptare: Tuzi, zemra e infeksionit

para 2 jave - Gazeta Tema

Tuzi, komuna shqiptare e në kufi me Shqipërinë në Mal të Zi, është qenda e Coronas në fqinjin verior, aty ku virusi famëkeq ishte i fundit vend që u fut në rajon. Instituti i Shëndetit Publik në Mal të...

Mal i Zi – Shkon në 52 numri i të prekurve me Covid-19

para 2 jave - Kallxo

23 raste më shumë të coronavirusit janë konfirmuar të martën në mbrëmje 15 prej të cilëve ishin regjistruar në qytetin e Tuzit, afër kryeqytetit Podgorica, tha Instituti për shëndet publik i Malit të Zi,...

Tuzi me shumicë shqiptare në Mal të Zi futet në karantinë, 15 persona me COVID 19

para 2 jave - TV Koha

Tuzi në Mal të Zi është futur i gjithi në karantinë totale pasi 15 persona rezultojne pozitiv me koronavirus. Këshilli Kordinues për sëmundjet infektive në qeverinë e Malit te Zi ka marrë vendim për karantinë...

Kryetari i komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj, apel urgjent qytetarëve

para 2 jave - Ina

Kryetari i komunës së Tuzit, Nik Gjeloshaj i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpitë e tyre, si një formë e parandalimit të përhapjes së virusit korona.

Mali i Zi, pesë raste të reja me koronavirus

para 2 jave - Anadolu Agency

Podgoricë Pesë raste të reja të të infektuarave me koronavirusin e ri janë konfirmuar në Mal të Zi, transmeton Anadolu Agency (AA). Në këtë vend tani janë gjithsej 52 të infektuar. "Që nga dita e djeshme,...

Corona në Mal të Zi, epiqendra shqiptare: Tuzi, zemra e infeksionit

para 2 jave - InfoShqip

Tuzi, komuna shqiptare e në kufi me Shqipërinë në Mal të Zi, është qenda e Coronas në fqinjin verior, aty ku virusi famëkeq ishte i fundit vend që u fut në rajon. Instituti i Shëndetit Publik në Mal të...

Tuzi me shumicë shqiptare në Mal të Zi futet në karantinë, 15 persona me COVID 19

para 2 jave - Gazeta e re

Tuzi në Mal të Zi është futur i gjithi në  karantinë totale  pasi 15 persona rezultojne pozitiv me koronavirus. Këshilli Kordinues për sëmundjet infektive në qeverinë e Malit te Zi ka marrë vendim për...

Corona në Mal të Zi, epiqendra shqiptare: Tuzi, zemra e infeksionit

para 2 jave - Te Sheshi

Tuzi, komuna shqiptare e në kufi me Shqipërinë në Mal të Zi, është qenda e Coronas në fqinjin verior, aty ku virusi famëkeq ishte i fundit vend që u fut në rajon. Instituti i Shëndetit Publik në Mal të...

Në komunën shqiptare të Tuzit, 15 qytetarë rezultojnë pozitiv në testin për Covid-19

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 24/03/2020 23:14 15 qytetarë të komunës së Tuzit në Mal të Zi kanë rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19. Numri i të prekurve me virus në Mal të Zi ka shkuar në 40. Tani...

Në komunën shqiptare të Tuzit, 15 qytetarë rezultojnë pozitiv në testin për Covid-19

para 2 jave - GazetaBlic

15 qytetarë të komunës së Tuzit në Mal të Zi kanë rezultuar pozitiv në testin për virusin Covid-19. Numri i të prekurve me virus në Mal të Zi ka shkuar në 40. Tani policia malazeze është vendosur në hyrje...

Rritet numri i të infektuarve në Mal të Zi, 15 nga një familje në Tuz

para 2 jave - Koha.mk

Podgorica, 24 mars – Drejtori i Institutit të Shëndetit Publik të Malit të Zi, Dr. Boban Mugosha, tha se nga 34 pacientët e testuara, sot 18 prej tyre ishin pozitiv ndërsa vetëm 15 pacient ishin nga qyteti...

Tuzi në izolim pa kushte për shkak të koronavirusit

para 2 jave - Evropa e Lirë

E gjithë Komuna e Tuzit, pranë Podgoricës, ka marrë urdhër për t’u izoluar, për shkak të koronavirusit. Trupi Koordinues i Sëmundjeve Infektive në Mal të Zi urdhëroi që banorët e kësaj komune të qëndrojnë...

Tuzi në Mal të Zi në karantinë totale, 15 persona rezultojnë pozitiv me koronavirus

para 2 jave - BalkanWeb

Tuzi në Mal të Zi është vendosur në karantinë totale, pasi 15 persona rezultojnë pozitiv me koronavirus. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për ‘BalkanWeb’ se Këshilli Kordinues për sëmundjet infektive në...

Mali i Zi: Shkon në 47 numri i të prekurve - banorët e Tuzit të Malësisë vetizolohen

para 2 jave - Zëri i Amerikës

Trupi Kombëtar i Koordinimit të luftës kundër sëmundjeve Infektive në Mal të Zi, vendosi të martën vonë që banorët e banorët e Tuzit të izolohen në shtëpitë e tyre, me qëllim të parandalimit të përhapjes...

Tuzi në Mal të Zi në karantinë totale, 15 persona rezultojnë pozitiv me koronavirus

para 2 jave - Koha Jone

Tuzi në Mal të Zi është vendosur në karantinë totale, pasi 15 persona rezultojnë pozitiv me koronavirus. Gazetari Senad Nikshiqi raporton për ‘BalkanWeb’ se Këshilli Kordinues për sëmundjet infektive në...

Komuna e Tuzit izolohet plotësisht, për shkak të koronavirusit

para 2 jave - Illyria

Podgoricë, 24 mars 2020 – E gjithë Komuna e Tuzit, pranë Podgoricës, ka marrë urdhër për t’u izoluar, për shkak të koronavirusit. Trupi Koordinues i Sëmundjeve Infektive në Mal të Zi urdhëroi që banorët...

Në Mal të Zi regjistrohen 29 raste me coronavirus

para 2 jave - Telegrafi

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, njoftoi se në këtë vend janë regjistruar 29 raste me coronavirus. Ai për Televizionin e Malit të Zi (TVCG) tha se në këtë vend tani për tani...

Në Mal të Zi regjistrohen 29 raste me Coronavirus

para 2 jave - Lajmi.net

Ai për Televizionin e Malit të Zi (TVCG) tha se në këtë vend tani për tani ka mjaftueshëm respiratorë. “Të dhënat më të reja tregojnë se kemi 29 raste pozitiv në Malin e Zi, nga të gjithë të testuarit...

Në Mal të Zi regjistrohen 29 raste me koronavirus

para 2 jave - Ina

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, njoftoi se në këtë vend janë regjistruar 29 raste me koronavirus, transmeton Anadolu Agency (AA). Ai për Televizionin e Malit të Zi (TVCG)...

Në Mal të Zi regjistrohen 29 raste me koronavirus

para 2 jave - Anadolu Agency

Podgoricë Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, njoftoi se në këtë vend janë regjistruar 29 raste me koronavirus, transmeton Anadolu Agency (AA). Ai për Televizionin e Malit të...

Në Mal të Zi regjistrohen 29 raste me Coronavirus

para 2 jave - Ekonomia Online

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, njoftoi se në këtë vend janë regjistruar 29 raste me coronavirus. Ai për Televizionin e Malit të Zi (TVCG) tha se në këtë vend tani për tani...

Në Mal të Zi regjistrohen 29 raste me koronavirus

para 2 jave - Shenja

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, njoftoi se në këtë vend janë regjistruar 29 raste me koronavirus, transmeton Anadolu Agency (AA). Ai për Televizionin e Malit të Zi (TVCG)...

Shkon në 29 numri i të prekurve me Covid-19 në Malin e Zi

para 2 jave - Gazeta e re

Ndihmës ministri i Shëndetësisë i Malit të Zi, Miro Knezheviç, tha se janë regjistruar 2 raste të reja në vend. Kështu numri total i të infektuarve shkon në 29. Ai për Televizionin e Malit të Zi (TVCG)...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK