http://kariera.mk

Nga Shekspiri tek Pushkini, cilat janë kryeveprat që u shkruan gjatë karantinës

para 2 muajve - Gazeta Express

Arte Gazeta Express 25/03/2020 22:46 Koronavirusi, ka detyruar miliarda njerëz të izolohen në shtëpitë e tyre. Për shumëkënd, kjo është një përvojë e rëndë, sidomos në aspektin psikologjik. Por nga artistët...

Nga Shekspiri tek Pushkini, cilat janë kryeveprat që u shkruan gjatë karantinës

para 2 muajve - Zhurnal

Eugjen Onjegin Është kryevepra e shkrimtarit rus Aleksandër Pushkin, e botuar për hrë të parë në vitin 1832. Historia fokusohet në jetën e Eugjen Onjeginit, një aristokrati të pasur që jeton në Shën...

NGA SHEKSPIRI TEK PUSHKINI: Kryeveprat që u shkruan gjatë karantinës

para 2 muajve - Koha.mk

Koronavirusi, ka detyruar miliarda njerëz të izolohen në shtëpitë e tyre. Për shumëkënd, kjo është një përvojë e rëndë, sidomos në aspektin psikologjik. Por nga artistët deri tek shpikësit më të mëdhenj,...

Nga Shekspiri tek Pushkini, cilat janë kryeveprat që u shkruan gjatë karantinës

para 2 muajve - Insajderi

Eugjen Onjegin Është kryevepra e shkrimtarit rus Aleksandër Pushkin, e botuar për hrë të parë në vitin 1832. Historia fokusohet në jetën e Eugjen Onjeginit, një aristokrati të pasur që jeton në Shën Petersburg....

Nga Shekspiri te Pushkini, cilat kryevepra u shkruan gjatë karantinës

para 2 muajve - Epoka e Re

Koronavirusi ka detyruar miliarda njerëz të izolohen në shtëpi. Për shumëkënd, kjo është një përvojë e rëndë, sidomos në aspektin psikologjik. Por artistë dhe shpikës të mëdhenj kanë arritur ta ndryshojnë...

Kryeveprat që u shkruan gjatë karantinës, nga Shekspiri tek Pushkini

para 2 muajve - Standard

Koronavirusi, ka detyruar miliarda njerëz të izolohen në shtëpitë e tyre. Për shumëkënd, kjo është një përvojë e rëndë, sidomos në aspektin psikologjik. Por nga artistët deri tek shpikësit më të mëdhenj,...

Kryeveprat që u shkruan në karantinë nga Shekspir e deri tek Pushkini

para 2 muajve - Ina

Koronavirusi, ka detyruar miliarda njerëz të izolohen në shtëpitë e tyre. Për shumëkënd, kjo është një përvojë e rëndë, sidomos në aspektin psikologjik. Por nga artistët deri tek shpikësit më të mëdhenj,...

Kryeveprat që u shkruan në karantinë nga Shekspir e deri tek Pushkini

para 2 muajve - in7

Koronavirusi, ka detyruar miliarda njerëz të izolohen në shtëpitë e tyre. Për shumëkënd, kjo është një përvojë e rëndë, sidomos në aspektin psikologjik. Por nga artistët deri tek shpikësit më të mëdhenj,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK