http://kariera.mk

Qeveria miratoi vendimin për anulimin e pagesës së kredive për qytetarët dhe firmat

para 5 dite - Aktuale

Qeveria tashmë dha urdhër për të lehtësuar ekspozimin financiar të qytetarëve dhe kompanive në kohe krize. “Vërtetohet se gjatë gjendjes së jashtëzakonshme duhet të realizohen mundësitë e dhëna nga ndryshimet...

Qeveria e Maqedonisë miratoi vendimin për anulimin e pagesës së kredive për qytetarët dhe firmat

para 5 dite - Telegrafi

Qeveria tashmë dha urdhër për të lehtësuar ekspozimin financiar të qytetarëve dhe kompanive në kohe krize. “Vërtetohet se gjatë gjendjes së jashtëzakonshme duhet të realizohen mundësitë e dhëna nga ndryshimet...

Qeveria e Maqedonisë miratoi vendimin për anulimin e pagesës së kredive për qytetarët dhe firmat

para 5 dite - Tetova Sot

Qeveria tashmë dha urdhër për të lehtësuar ekspozimin financiar të qytetarëve dhe kompanive në kohe krize. “Vërtetohet se gjatë gjendjes së jashtëzakonshme duhet të realizohen mundësitë e dhëna nga ndryshimet...

Qeveria miratoi vendimin për anulimin e pagesës së kredive për qytetarët dhe firmat

para 5 dite - News33

Qeveria tashmë dha urdhër për të lehtësuar ekspozimin financiar të qytetarëve dhe kompanive në kohe krize. “Vërtetohet se gjatë gjendjes së jashtëzakonshme duhet të realizohen mundësitë e dhëna nga ndryshimet...

Qeveria e Maqedonisë miratoi vendimin për anulimin e pagesës së kredive për qytetarët dhe firmat

para 5 dite - in7

Qeveria tashmë dha urdhër për të lehtësuar ekspozimin financiar të qytetarëve dhe kompanive në kohe krize. “Vërtetohet se gjatë gjendjes së jashtëzakonshme duhet të realizohen mundësitë e dhëna nga ndryshimet...

Nuk ka vendim për shtyrjen e pagesave nga qytetarët apo kompanitë

para 5 dite - Alsat-M

Ende nuk ka vendim për të shtyrë pagesën e kredive për qytetarët dhe kompanitë. Ne kemi kërkuar një përgjigje nga të gjithë palët e interesuara. Por edhe sot për këtë çështje kishte heshtje nga Qeveria....

Nuk ka vendim për shtyrjen e pagesave nga qytetarët apo kompanitë

para 5 dite - Flaka

Ende nuk ka vendim për të shtyrë pagesën e kredive për qytetarët dhe kompanitë. Ne kemi kërkuar një përgjigje nga të gjithë palët e interesuara. Por edhe sot për këtë çështje kishte heshtje nga Qeveria....

Qeveria e Maqedonisë miratoi vendimin për anulimin e pagesës së kredive për qytetarët dhe firmat

para 5 dite - Fakti Ditor

Qeveria tashmë dha urdhër për të lehtësuar ekspozimin financiar të qytetarëve  dhe kompanive në kohe krize. “Vërtetohet se gjatë gjendjes së jashtëzakonshme duhet të realizohen mundësitë e dhëna nga ndryshimet...

Kosovë: Gjendja financiare në vend është stabile, bankat kanë para të mjaftueshme

para 6 dite - Albinfo

Banka Qendrore e Kosovës pas paraqitjes së pandemise së Coronavirusit në vend, ka thënë se gjendja financiare në vend është stabile. BQK në një përgjigjje për Telegrafin, thotë se bankat komerciale në...

BQK: Gjendja financiare në vend është stabile, bankat kanë para të mjaftueshme

para 6 dite - Telegrafi

Banka Qendrore e Kosovës pas paraqitjes së pandemise së Coronavirusit në vend, ka thënë se gjendja financiare ne vend është stabile. BQK në një përgjigjje për Telegrafin, thotë se bankat komerciale në...

BQK: Bankat kanë para të mjaftueshme, gjendja financiare në vend është stabile

para 6 dite - OraInfo

BQK thotë se gjendja financiare në vend është stabile, bankat kanë para të mjaftueshme. Banka Qendrore e Kosovës pas paraqitjes së pandemise së Coronavirusit në vend, ka thënë se gjendja financiare në...

BQK: Gjendja financiare në vend është stabile, bankat kanë para të mjaftueshme

para 6 dite - Arbresh

Banka Qendrore e Kosovës pas paraqitjes së pandemise së Coronavirusit në vend, ka thënë se gjendja financiare ne vend është stabile. BQK në një përgjigjje për Telegrafin, thotë se bankat komerciale në...

BQK-ja: Gjendja financiare në vend është stabile, bankat kanë para të mjaftueshme

para 6 dite - Ekonomia Online

Banka Qendrore e Kosovës pas paraqitjes së pandemise së Coronavirusit në vend, ka thënë se gjendja financiare në vend është stabile. BQK në një përgjigjje për Telegrafin, thotë se bankat komerciale në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK